Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA

Kompleksowość leczenia

Znakomici fachowcy! A przy tym jak się okazało bardzo ciepła i sympatyczna atmosfera w klinice. Do Arki trafiłam z polecenia. Bardzo szybko zyskała moje zaufanie. Miałam skomplikowany przypadek i zagrożoną ciążę. Zajęła się mną pani Doktor Rybak - Krzyszkowska, przeprowadziła bardzo dokładny wywiad i wnikliwie przeanalizowała wyniki moich poprzednich badań. Z bardzo dużym wyczuciem wytłumaczyła mi wszystkie niuanse. Właśnie tego wtedy potrzebowałam. Zawsze szukam i szanuje lekarzy z doktoratem. Poświecili lata studiów, żeby zostać specjalistami w swojej dziedzinie. Tacy lekarze stawiają bardzo wyważone diagnozy i plany leczenia. Tak też było w moim przypadku. Moja ciąża zakończyła się pomyślnie. Dzisiaj nasza córeczka ma 2 lata i jest cudowna. Gdyby nie to, ze wyjechaliśmy z mężem za granicę na pewno cały czas bym do Pani Doktor chodziła i do Arki. Serdecznie polecam!

Kompleksowość leczenia

Takie miejsce naprawde warto polecać. Dobrzy lekarze, przystępne ceny i dostępność na miejscu pełnego wachlarza usług diagnostycznych. Olbrzymia oszczędność czasu, podczas gdy u innych lekarzy jest się odsyłanym w celu zrobienia usg czy badań z krwi w inne miejsca, tu wszystko można zrobić na miejscu.

Kompleksowość leczenia

Super Specjaliści. Klinika specjalizuje się w trudnych przypadkach i problemach z zajściem w ciążę. Mnie pomogli bardzo.Wpierw w leczeniu problemów z zajściem w ciążę a później prowadzili moją ciążę całą. Dziś już jestem po porodzie i Wielki szacunek i uznanie !!!

Kompleksowość leczenia

Daję 5 gwiazdek bo nie ma takiej drugiej placówki w Krakowie, która by pełniła dyżur w ramach pogotowia antykoncepcyjnego. Lekarze Arki są dostępni codziennie, także w dni świąteczne (ja otrzymałam pomoc w niedzielę). Nie traficie tutaj na lekarza zasłaniającego się klauzulą sumienia. W placówce w ramach wizyty ambulatoryjnej pacjentka może otrzymać tabletkę dzień po. Nie muszę mówić jakie to ułatwienie w czasach gdy nie w każdej aptece można taki lek kupić. Najlepiej dzwonić bezpośrednio na numer 692-46-43-46.

Kompleksowość leczenia

Bardzo pozytywne miejsce. Dr Bałasz potrafi dobrac do współpracy lekarzy z pasją. Będąc pacjentką kliniki od paru lat zawsze czułam się w centrum uwagi i właściwie zaopiekowana.

Kompleksowość leczenia

Klinika i cały personel z czystym sumieniem zasługuje na 5 gwiazdek. Czysto sterylnie i miło to to czego potrzebuje potrzebuje bardzo podczas konsultacji, lekarze mili i konkretni. Bardzo dobre wyposażenie i świetna diagnostyka prenatalna – doskonałej jakości aparaty usg. Położne bardzo sympatyczne i pomocne.

Kompleksowość leczenia

Robiłam w tej placówce test Sanco podczas ciąży. Cała procedura przeprowadzona fachowo, kompetentnie, z wielką starannością i dokładnością. Pan Doktor Balasz udzielał wyczerpujących informacji na temat testu, poczułam się uspokojona, co jak wiadomo w ciąży ma olbrzymie znaczenie. Polecam i dziękuję.

Kompleksowość leczenia

Bajka, panie w rejestracji uśmiechnięte i radosne, lekarz który mnie badał profesjonalny, miły i cierpliwie odpowiadający na wszystkie pytania. Ceny usług moim zdaniem bardzo konkurencyjne. Bardzo dobra lokalizacja - 1 minutę spacerkiem od pętli tramwajowej na Salwatorze.

Kompleksowość leczenia

Bardzo dobry stosunek jakości do poziomu usług. W tym mieście jest mnóstwo placówek gdzie za 150 zł za wizytę otrzymuje się niewiele więcej niż na nfz. Dlatego miło mnie zaskoczył kontakt z placówką Arka, bo tutaj nie dośc że ceny normalne (100 zł wizyta), to jeszcze w tej cenie bardzo dobra praca rejestracji, naprawdę dobrzy lekarze i kompleksowa opieka nad ciężarną, a jak się coś dzieję to można się umówić na wizytę nawet w niedzielę.

Kompleksowość leczenia

Miejsce godne polecenia. Szybkie terminy, doświadczeni i kompetentni lekarze. Przystępne ceny i kompleksowe usługi na miejscu, łącznie z tym że można otrzymać niezbędne leki po wizycie, oszczędzając czas na wycieczki do aptek.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii