Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA

Kompleksowość leczenia

Znakomici fachowcy! A przy tym jak się okazało bardzo ciepła i sympatyczna atmosfera w klinice. Do Arki trafiłam z polecenia. Bardzo szybko zyskała moje zaufanie. Miałam skomplikowany przypadek i zagrożoną ciążę. Zajęła się mną pani Doktor Rybak - Krzyszkowska, przeprowadziła bardzo dokładny wywiad i wnikliwie przeanalizowała wyniki moich poprzednich badań. Z bardzo dużym wyczuciem wytłumaczyła mi wszystkie niuanse. Właśnie tego wtedy potrzebowałam. Zawsze szukam i szanuje lekarzy z doktoratem. Poświecili lata studiów, żeby zostać specjalistami w swojej dziedzinie. Tacy lekarze stawiają bardzo wyważone diagnozy i plany leczenia. Tak też było w moim przypadku. Moja ciąża zakończyła się pomyślnie. Dzisiaj nasza córeczka ma 2 lata i jest cudowna. Gdyby nie to, ze wyjechaliśmy z mężem za granicę na pewno cały czas bym do Pani Doktor chodziła i do Arki. Serdecznie polecam!

Kompleksowość leczenia

Daję 5 gwiazdek bo nie ma takiej drugiej placówki w Krakowie, która by pełniła dyżur w ramach pogotowia antykoncepcyjnego. Lekarze Arki są dostępni codziennie, także w dni świąteczne (ja otrzymałam pomoc w niedzielę). Nie traficie tutaj na lekarza zasłaniającego się klauzulą sumienia. W placówce w ramach wizyty ambulatoryjnej pacjentka może otrzymać tabletkę dzień po. Nie muszę mówić jakie to ułatwienie w czasach gdy nie w każdej aptece można taki lek kupić. Najlepiej dzwonić bezpośrednio na numer 692-46-43-46.

Kompleksowość leczenia

Bardzo dobry stosunek jakości do poziomu usług. W tym mieście jest mnóstwo placówek gdzie za 150 zł za wizytę otrzymuje się niewiele więcej niż na nfz. Dlatego miło mnie zaskoczył kontakt z placówką Arka, bo tutaj nie dośc że ceny normalne (100 zł wizyta), to jeszcze w tej cenie bardzo dobra praca rejestracji, naprawdę dobrzy lekarze i kompleksowa opieka nad ciężarną, a jak się coś dzieję to można się umówić na wizytę nawet w niedzielę.

Kompleksowość leczenia

Miejsce godne polecenia. Szybkie terminy, doświadczeni i kompetentni lekarze. Przystępne ceny i kompleksowe usługi na miejscu, łącznie z tym że można otrzymać niezbędne leki po wizycie, oszczędzając czas na wycieczki do aptek.

Kompleksowość leczenia

Pani Doktor Górecka jest bardzo miła, szczegółowo i profesjonalnie przeprowadziła prenatalne badanie USG, mimo pewnych trudności. Przez całe badanie dokładnie opisywała co widzi na ekranie, dzięki czemu razem z mężem z gabinetu wyszliśmy uspokojeni. Atmosfera w gabinecie była bardzo sympatyczna i spokojna. Dziękujemy bardzo i polecamy wizytę u Pani Doktor.

Kompleksowość leczenia

Fantastyczne miejsce do prowadzenia ciąży i nie tylko. Doskonali fachowcy: dr Bałasz, który się mną opiekował od samego początku, ale także inni świetni lekarze, dr Jakubowski oraz dr Hille. Także bardzo chciałabym podziękować pani położnej Dorocie, za wiele cennych rad i fachową opiekę. Pozdrawiam

Kompleksowość leczenia

Potwierdzam opinie - super fachowcy w rozsądnych cenach. Doktor Bałasz to prawdziwy anioł nie człowiek. Pomógł mnie i mężowi zajść w ciąże. Bardzo dziękujemy i gratulujemy pasji i zaangażowania z jaką prowadzi Pan klinikę. To opinia o całym personelu, to bardzo pomocni i uprzejmi ludzie.

Kompleksowość leczenia

Z całego serca polecam. Każda wizyta u ginekologa dawała mi pewność że znajduje się w odpowiednim miejscu i jestem w dobrych rękach. Pomimo dość sporej ilości ludzi na korytarzu, ginekolog zawsze poświęcał mi czas - odpowiadając na wszelkie moje pytania i wątpliwości.

Kompleksowość leczenia

Polecam konsultacje seksuologiczne u dr Bałasza. Pomógł mojemu partnerowi z zaburzeniami wzwodu dzięki wdrożeniu odpowiednich leków. Szybka i skuteczna diagnoza a leki dodatkowo dostępne w gabinecie w ramach wizyty co redukuje poziom stresu związany z wizytami w aptekach. Polecam.

Kompleksowość leczenia

Polecam placówkę z pełnym przekonaniem. Świetna opieka w trakcie ciąży i w okresie po porodzie. Pełny zakres badań diagnostycznych i usg. Świetni specjaliści i serdeczna opieka! Po porodzie ze względu na żółtaczkę u maleństwa wypożyczyliśmy lampę do fototerapii do naswietlania w domu. Dodatkowo polecamy świetnego specjalistę od usg stawów biodrowych dr Kuleja.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii