Lekarze Psychiatra dziecięcy Kielce

lekarz Renata Palmowska

Prywatny Gabinet Psychiatryczny
Sienkiewicza 76 p.15 (IV piętro)
25-501 Kielce

Bardzo kompetenta,uprzejma.Jednym słowem całkowity profesjonalizm.Polecam super lekarz,godny zaufania.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Ryszard Ćwiąkała

asd
Malachitowa 14
25-705 Kielce

Lekarz stwierdzil u pacienta chorobe nieuleczalna.Los jednak okazal sie laskawy.Pacient jest obecnie dobrze prosperujacym biznesmenem wiekszosc poza Polska.Chociaz czasem mozna zauwazyc slabe objawy.Choroby psychiczne sa straszne do leczenia i nic nie da sie przewidziec.Diagnoza postawiona 40 lat temu postawiona powalila nas z nog.Ale czy to wina lekarza.Z pewnoscia nie. To wielka laska Boza,ze jest taki resultat.

lekarz Krystyna Korejba

Psychoterapeuta, Psychiatra

Urzędnicza 16b
25-729 Kielce

Fantastyczna niewiasta z dużym stażem, ciepłym sercem i trzeźwym umysłem. Gorąco polecam wszystkim z problemami psychicznymi i duchowymi
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Paweł Kołodziej

Sieniewicza 41
Kielce

Zdecydowanie nie polecam. Lekarz odmówił przyjęcia pacjenta na oddział, twierdząc że nie ma podstaw do leczenia szpitalnego, pomimo historii leczenia i problemów zdrowotnych. Dodatkowo personel izby przyjęć wyśmiewał skierowanie od lekarza POZ, i był nastawiony na nie przyjęcie pacjenta.
Opinia dodana przez: Ewelina

Lidia Markowska

Centrum Medyczne "BETAMED" Filia Nr 2
Wojska Polskiego 51
25-375 Kielce

bardzo miła i kompetentna Pani, która choćby swoim doświadczeniem i postawą do pacjenta budzi duże zaufanie a proponowane leczenie daje rezultat

lekarz Andrzej Fitas

ulica 1 Maja 192
25-614 Kielce

Witam Wszystkich tych którzy chcą dowiedzieć się o leczeniu dr Andrzeja Fitas LEKARZA PSYCHIATRII Kierownika Oddziału B w Świętokrzyskim Centrum Psychiatrii w Morawicy. Pana Doktora poznałam w roku 2008 w związku z chorobą psychiczną mojej Mamy. Muszę przyznać ze byłam bezradna jak pomóc mojej najukochanszej osobie Mamie, gdzie się udać aby uzyskać pomoc dla niej i dla siebie gdyż postępująca chorobą z której nie zdawała sobie sprawy Mama postępowała i ...
Opinia dodana przez: Teresa Ciszek

lekarz Andrzej Plutecki

Przecznicza 7
25-307 Kielce

Nie polecam. Może i pan doktor miły ale doprowadzi mnie do strasznego stanu i nie wiadomo co by było, gdybym natychmiast nie zmienił lekarza. Poszedłem do doktora Pluteckiego, gdy mój dotychczasowy lekarz odszedł na emeryturę.Choruje na chad mialem leki od lat ustalone,( poprzedni lekarz w zależności jak się czułem zwiększał lub zmniejszał dawki) miałem lekki stan depresyjny. Dr. Plutecki z dnia na dzień zmienił mi leki, na nowej generacji. Omamil ...
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Mirosława Hikoda-Dereniewicz

Centrum Medyczne "BETAMED" Filia Nr 2
Wojska Polskiego 51
25-375 Kielce

Bardzo dobry lekarz godny polecenia i zaufania

dr Iza Cwiakala

niepubliczny zaklad zdrowia psychcznegoki
kielce ul niska
Kielce

Osoba która juz na pierwszej wizycie stawia diagnoze (rentgen w oczach), mój 6letni syn się jej bał, wiec pani specjalistka zamykała drzwi na klucz by nie wybiegał z gabinetu , zastraszała dziecko szpitalem, podnosiła głos. Dowiedziałam się iż mój syn nadaje się do "Całkowitej izolacji terapeutycznej" i przy diagnozie zespół Aspergera włączyła do leczenia lek Rispolept (stosowany w schizofreni osób dorosłych). Pełna obaw postanowiłam skonsultować się z innym lekarzem który ...
Opinia dodana przez: Ewa
Nie polecam Pani doktor nie ma pojęcia o swojej pracy przepisywała leki cały czas z tej samej grupy mimo że powinna zmienić na inną grupe. Leczenie na zwłokę żeby wyciągać kasę. Omijać szerokim łukiem !

lekarz Anna Czechowicz-Nieroda

Psychiatra, Wizyty domowe

Gabinet Prywatny
Paderewskiego 4 pok 233
Kielce

Nigdy w życiu nie widziałam osoby tak bardzo chytrej na pieniądze
Opinia dodana przez: Dzaga

lekarz Michaił Piecewicz

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Dewońska 17/29
25-637 Kielce

Zupełnie nie interesuje się pacjentami. Nie ma w nim krzty empatii i zrozumienia. Podchodzi olewczo do trybu leczenia a na jakiejkolwiek zgłoszenia o pogorszeniu stanu zdrowia reaguje zwykle wzruszeniem ramion i wpisem z oddziału.

lekarz Agata Ożdżyńska-Kryczka

Psychiatra, Anestezjolog