Lekarze Psychiatra Wrocław

lekarz Joanna Mazurek

Siemiradzkiego 2
Wrocław

trudno cokolwiek powiedzieć - nie pomogła ale też nie zaszkodziła

dr n. med. Joanna Mazurek

Psychiatra dziecięcy, Psychoterapeuta

Kleczkowska 29
50-040 Wrocław

Korzystałam z usług pani doktor przez dłuższy czas. Próbę samobójczą po której trafiłam do szpitala uznała za Próbę zwrócenia na siebie jej uwagi, którą należy zignorować. Zupełnie zignorowała zespół stresu pourazowego. Czarę goryczy przelała się gdy usłyszałam że moje ciało jest zdeformowane i nikt mnie nigdy nie pokocha jeśli nie schudnę, bo zdrowe odżywianie i utrzymanie wagi to najłatwiejsza część dbania o siebie... Wiedza o psychodietetyce i zaburzeniach odżywiania pozostawia ...
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Wojciech Kulaszewski

Benedyktyńska 21 / 28
Wrocław

Bardzo dobry lekarz.Wspaniale dobiera leki.Poprzedni przepisywał zbyt duże ilości - 7 sztuk leków bez większych efektów.Doktor Kulaszewski ograniczył ich ilość do trzech.Zmienił całkowicie leczenie z bardzo dobrym efektem.Wygląd lekarza nie jest najważniejszy.Ważniejsze jest właściwe leczenie.Również kontakt jest niezależnie od terminu wizyty.Zawsze można poradzić się telefonicznie co jest bardzo ważne w leczeniu.Polecam gorąco!

lekarz Joanna Koźlak

Piastowska 45 / 1
Wrocław

Według mnie bardzo uważna, spostrzegawcza i kompetentna. Bardzo mi pomogła, między innymi dobrą diagnozą i leczeniem.

lekarz Małgorzata Pyka

Psychiatra, Psycholog dziecięcy

Zielińskiego 41
54-421 Wrocław

Trafiliśmy z synkiem do Pani doktor już po przykrych doświadczeniach z inną psychiatrą. Zostaliśmy przywitani z uśmiechem w pogodnej atmosferze. Na wizycie padło wiele konkretnych pytań, Pani doktor uważnie słuchała i dopytywała, a w kontakcie z synkiem była bardzo miła i delikatna. Usłyszeliśmy konkretną diagnozę bez zbędnego oceniania jak to miało miejsce u poprzedniego psychiatry u jakiego byliśmy. Jestem bardzo zadowolona i żałuję że nie trafiliśmy do Pani Pyki dużo ...
Opinia dodana przez: Karolina
Poważne potraktowanie i właściwy przebieg leczenia. Leki pomogły zdecydowanie. W tej specjalności przy opiniach trzeba brać poprawkę na pacjentów piszących negatywnie. Ja zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Andrzej

Rafał Jaźwiński

Gabinet Lekarski
50-312 Wrocław

Pan Doktor jest uprzejmy, przyjął mnie przed czasem, za co jestem mu bardzo wdzięczna, bo bardzo źle się czułam. Niestety wydawało mi się, że Pan Doktor,chociaż okazał szacunek to wcale mnie nie słuchał. Przez całą wizytę bardzo się bałam. Pan Doktor wydał opinię, po kilku minutach wywiadu, w mojej opinii bardzo krzywdząca. Wyszłam z gabinetu bardzo zestresowana. Raczej nie będą stałą pacjentką, chociaż życzę Panu Doktorowi wielu zadowolonych pacjentów.
Opinia dodana przez: Joanna
Moim zdaniem to właśnie Pani doktor ma świetne podejście do pacjenta, bardzo życzliwe i raczej stanowcze. W kwestii leków akurat w moim przypadku chorobowym p. Doktor bardzo dbała o uniknięcie skutków ubocznych leczenia, optymalnie dobierając lek do moich dolegliwości i samopoczucia (w momencie, gdy zgłosiłam niepożądane działania od razu była zmiana na inny lek). Zarówno poświęcony czas i tłumaczenie Ok.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Aleksandra Zawadzka

AMICUR - Ambulatoryjne Świadczenia Zdrowotne
Orzeszkowej 55/57
50-311 Wrocław

Pani lekarz leczyła mnie nieskutecznie kilka lat. Nie była zainteresowana udzieleniem mi pomocy. W trakcie tego czasu czułam się jeszcze gorzej.
Opinia dodana przez: Była pacjentka

lekarz Monika Konopczak

Dolnośląskie Centrum Psychiatrii i Psychoterapii SUPER - ego
Gajowicka 164/1
53-150 Wrocław

Bardzo polecam. Kompetentna, zaangażowana, wrażliwa na problemy pacjentów. Potrafi pomóc w naprawdę trudnych sytuacjach.
Opinia dodana przez: Agnieszka

Jakub Mędrek

Psychiatra, Psychoterapeuta

Specjalistyczny Zespół Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej we Wrocławiu
ul. Kraszewskiego 25
Wrocław

Lekarz powinien posiadać wiedzę a on ma ogromną, a że uzależnieni to oporne bestie to jest jak jest. Odrobina pokory i wiedza o własnej ograniczoności i z każdym można porozmawiać.
Opinia dodana przez: Leczący się

lekarz Agnieszka Lindberg

Psychiatra, Lekarz rodzinny

ulica Spółdzielcza 39/4
51-662 Wrocław

Moja ulubiona lekarka od ponad 10 lat. Przepisuje antybiotyki tylko, gdy inne środki się nie sprawdzają. Zazwyczaj szłam na wizytę przynajmniej z 3 pytaniami "przy okazji" i dostawałam jasne wyjaśnienia. Dla mnie zaletą jest, że poleca szczepienia i dodatkowe badania (co roku łapię kleszcza, więc przydały mi się szczepienia przeciw kleszczowemu zapaleniu mózgu. Odświeżenie szczepionki przeciw tężcowi też przydatne, bo mam ogródek).
Opinia dodana przez: Łucja

dr Zofia Makowicz

Pediatra, Psychiatra dziecięcy

Centrum Neuropsychiatrii "NEUROMED" Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Białowieska 74a
54-235 Wrocław

Mimo negatywnych opinii na tej stronie, pierwszą wizytę oceniam pozytywnie. Bardzo uprzejma pani doktor, wysłuchała bez pośpiechu, zadawała pytania, wystawiła odpowiednią diagnozę, leki, skierowania itp. Poczułam zrozumienie oraz że ktoś przejął się moim stanem na poważnie.

lekarz Anna Wesołowska

Baby Vita
Zelwerowicza 4
53-676 Wrocław

3 lata temu, kiedy moje wieloletnie problemy nie dawaly mi juz normalnie funkcjonowac, zdecydowalam sie poszukac pomocy. Umowilam sie na piersza wizyte. Bylam w rozsypce i podczas rozmowy rozplakalam sie, roztrzeslam, nie moglam sklecic zdania, a doktor Wesolowska patrzyla na mnie jak na wariatke i czekala az skoncze, ze znudzonym, zdegustowanym wyrazem twarzy. Jak tak mlody lekarz moze byc tak zmanierowany i miec zero empatii. Protekcjonalnosc do bolu i jakos ...
Opinia dodana przez: Selene

lekarz Bożena Piróg

Psychiatra dziecięcy

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego Oddział Psychiatrii Dzieci i Młodzieży
al. Kasprowicza
Wrocław

Wyjątkowo nieuprzejma pani doktor. Długo leczy pacjenta bez żadnych rezultatów. Bardzo wiele rzeczy wmawia, np. ma odmienne zdanie na temat odczuć czy myśli pacjenta. Zdecydowanie nie polecam

dr Wojciech Wysocki

Przychodnia Zdrowia Psychicznego i Leczenia Uzależnień
Podwale 13
50-043 Wrocław

Ten Pan nie powinien pracować jako lekarz, nie wiem kto i na jakich układach go zatrudnia, mam na myśli wizyty na NFZ , ta osoba jest kierownikiem przychodni ,to jest niepojęte. Hamstwo, opryskliwość, złośliwe uwagi, brak kompetencji w kontakcie z pacjentem. Odniosłam wrażenie, że sprawia mu to satysfakcję. Mówię to jako osoba zdrowa. Byłam u niego z synem na wizycie, syn po wypadku z zaburzeniami psychicznymi. Jedyne pytanie to jak ...
Opinia dodana przez: Wiola

lekarz Katarzyna Leszczyńska-Kowal

Armii Krajowej 14a/6
Wrocław

Najwyższa pora, aby pani doktor udała się na terapię własną lub zmieniła zawód. Jako lekarz-słabo słucha i stawia kiepskie diagnozy lub nie stawia ich wcale. Jako człowiek - słabo słucha albo nie słucha wcale. Jako lekarz psychiatra - brak jej chęci pomocy pacjentowi, ważne, że przyszedł, a NFZ zapłaci. Kompletny brak zrozumienia i tzw. empatii. Pani doktor wydaje sądy i opinie na temat człowieka, choć nie ma do tego prawa ...
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Monika Kantorska-Janiec

Centrum Zdrowia Psychicznego
Wrocław, Armii Krajowej 1
Wrocław

Witam. Chciałam wyrazić swoją pozytywną opinię o Pani Dr. M. Kantorskiej jako o naprawdę godnym polecenia lekarzu, który nie tylko skupia się na leczeniu farmakologicznym, ale także zwraca uwagę na decydujący czynnik, jakim jest praca nad samym sobą i umiejętność przezwyciężania swoich słabości. O Pani Doktor dowiedziałam się od pacjentów na poczekalni u poprzedniego lekarza, który - niestety - ograniczał się do rutynowej wizyty polegającej jedynie na wypisaniu recepty. Pod ...
Opinia dodana przez: Irena P.

lekarz Agnieszka Dudała

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii - Placówka 1
Dyrekcyjna 37/47 (VI piętro)
50-528 Wrocław

Pani Doktor była bardzo niekomunikatywna. Zamiast mnie poprawnie wysłuchać, narzucała swoje przypuszczenia i nie pozwalała mi dojść do słowa, by je sprostować. Mimo że wielokrotnie zgłaszałem, że dany lek mi nie służy, Pani Doktor i tak dalej go przypisywała. Żałuję wydanych pieniędzy na wizyty, bo obecnie czuję się jeszcze gorzej niż przed rozpoczęciem leczenia.

dr n. med. Danuta Zabierowska-Jernajczyk

4 WSK Wrocław
ul.Weigla
Wrocław

do leczenia na zespol obojetnosci, apodyktyczna, chyba jakby narcystka, wybuchowa gdy nie rozumie pacjenta oraz nie ma serca, nieustannie maskuje jakąś niedojrzałosc. Jest niedojrzala emocjonalnie i niezrownowazona psychicznie.Bezwgledna w sprawach wszelkich, jakby cyborg. Chce dominować, niekomunikatywna. Ma trudności z rozumieniem osoby.