Konsultuje ambulatoryjnie pacjentów ze schorzeniami narządu ruchu oraz kwalifikuje do operacji, które wykonuje. Szczególną uwagę poświęca schorzeniom ręki i stopy, urazom narządu ruchu oraz leczeniu wczesnych zmian zwyrodnieniowych. Wykonuje również USG stawów biodrowych niemowląt. Nieustannie poszerza i uaktualnia informacje z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Zarówno w lecznictwie otwartym jak i szpitalnym postępuje zgodnie z aktualną i sprawdzoną wiedzą.

Zaangażowanie w terapię przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Dołączam do grona zadowolonych. Leczenie u dr Lecha z Medixiu to inwestycja która będzie procentowała w przyszłości. Polecam

SUPER LEKARZ. DOKŁADNIE BADA, WYJAŚNIA I OMAWIA SPOSOBY LECZENIA. BARDZO DOKŁADNA DIAGNOSTYKA PRZY WADACH POSTAWY.

Jestem bardzo zadowolony z usług doktora Lecha Romana w stu procentach, efekty leczenia powalają dlatego polecam go też innym.

Bardzo dobry lekarz Ortopeda. Słucha co pacjent mówi. Mi akurat trafnie dobrał leki. Jestem w 100 % zadowolony.

Bardzo polecam! Nie spotkałem się jeszcze z tak fachową obsługą i z takim zaangażowaniem lekarza. Za RTG zapłaciłem sumę wcale nie wygórowaną. Serdecznie polecam!

Do Medixu chodzę z córką na lecznie ortopedyczne i jestem bardzo zadowolona. Pan doktor dokładnie wytłumaczył nam przebieg leczenia, zalecenia i czego trzeba unikać. Wcześniej byłam u kilku ortopedów , ale nie byli oni tak kompetentni jak Pan doktor Lech z Medixu :) Dodatkowo jest bardzo miła atmosfera.

PAN DOKTOR TO WSPANIAŁY SPECJALISTA , TAKICH LEKARZY NAM WŁAŚNIE POTRZEBA, ZAWSZE ZNAJDUJE CZAS DLA PACJENTÓW.GODNY POLECENIA LEKARZ Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM !!

Wielki pozytyw dla PANA DOKTORA . Jestem zadowolona że została pacjentką tak dobrego ortopedy. Można powiedzieć .....LEKARZ Z POWOŁANIA...

Byłam u Pana dr.Romana Lecha prywatnie. Wielki pozytyw dla niego , bardzo dokładny i staranny. Byłam bardzo zadowolona.

Niezwykle Dokładny, Terminowy ortopeda, Opanowany, solidny. Doktor ROMAN LECH jest super operatorem.