Konsultuje ambulatoryjnie pacjentów ze schorzeniami narządu ruchu oraz kwalifikuje do operacji, które wykonuje. Szczególną uwagę poświęca schorzeniom ręki i stopy, urazom narządu ruchu oraz leczeniu wczesnych zmian zwyrodnieniowych. Wykonuje również USG stawów biodrowych niemowląt. Nieustannie poszerza i uaktualnia informacje z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Zarówno w lecznictwie otwartym jak i szpitalnym postępuje zgodnie z aktualną i sprawdzoną wiedzą.

Doktor jest cudowny. zajął się mną naprawde fantastycznie. teraz czekam na zabieg a Doktor uspokaja mnie że moja dolegliwość to nic strasznego i do wyleczenia.

Powiem tak - mam ogromnym szacunkiem do pana dr Lecha. Naprawde najlepiej poznać go osobiście i wyrobić sobie opinię. To dobry człowiek z wiedzą. Ja nie potrzebuje nic więcej. Będę Go polecać bo nam pomógł.

Serdecznie polecam. Byłem już u kilku ortopedów którzy niestety nie zawsze przykładali się do swojej pracy, i nie byli wyrozumiali. U Pana doktora jest inaczej - jest ok., panuje u Niego przyjazna atmosfera.Profesjonalista w każdym calu. Chętnie odpowiada na wszystkie pytania.Polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jestem po pierwszej wizycie u dr Romana Lecha. Przyjął mnie w CDM Medix. Na razie wrażenie super!! Wstąpiła we mnie nadzieja, której pozbawili mnie inni ortopedzi. Jestem zadowolony , widzę że Doktor jest godny zaufania.

Rzeczowy, kompetentny wzbudza zaufanie, sprawna ręka. Znajomość i fachowość tematu, a przede wszystkim wspaniały lekarz.

Specjalista najwyższej klasy!!!. Miałem robiony stosunkowo prosty zabieg. Sprawa załatwiona szybko, profesjonalnie i niedrogo. Szczerze polecam tego ortopedę:)

Dr Roman Lech ma doskonałe wyczucie i pewną rękę. Bardzo profesjonalnie opiekuje się pacjentem i bardzo solidnie podchodzi do jego problemów. Profesjonalista w swoim fachu. Byłam jego pacjentką. Polecam serdecznie !! Dorota W.

Jestem na prawdę pod wrażeniem skuteczności metod leczenia dr Lecha. Trafiłem do gabinetu pana dr po tym jak skręciłem sobie staw skokowy. To niezwykłe, ale już po drugiej wizycie zacząłem normalnie chodzić. A potem ból po prostu zniknął. Gorąco POLECAM!!!

Polecam !!! Pan doktor zrobiły wszystko aby uratować zdrowie i życie. A za USG, RTG, leczenie i poświecony czas zapłaciłam sumę wcale nie wygórowaną. Serdecznie polecam!

Od dłuższego czasu borykam sie z problemem halluksów do tego stopnia że miałam problemy z chodzeniem. Odwiedzałam wielu specjalistów - efekty były mizerne, nie mówiąc o straconych pieniądzach. Udalo mi sie trafić do Pana doktora ortopedy we Wrocławiu, z polecenia kolezanki . Skozystałam z uslug dr Lecha i nareszcie jestem zadowolona! W dodatku na prawde w bardzo rozsadnych granicach cenowych! Polecam Wam z calego serca doktora Lecha.