Lekarze Jelenia Góra

Ginekolog położnik, USG

Przychodnia Zabobrze
Michała Kleofasa Ogińskiego 1 B
58-506 Jelenia Góra

Bardzo miła Pani. Ma podejście do pacjenta. Wszystko tlumaczy. Poświęca więcej czasu niż jest umowiona wizyta. Polecam w 100%. Najlepsza!!!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Oskar Pelzer

Przychodnie Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej
ulica Ogińskiego 6
58-506 Jelenia Góra

Wspaniały lekarz i wyjątkowy człowiek, z wielką kulturą osobistą. Profesjonalny i skuteczny, empatyczny, cierpliwy i wyrozumiały, a przy tym pogodny i z poczuciem humoru. Zaplanowane leczenie, operacja - wszystko wykonane jak najlepiej i z największą starannością. Wielki szacunek. Pozdrawiam serdecznie
Opinia dodana przez: Wojtek

lekarz Marlena Lis-Rutkiewicz

NZOZ "Centrum Diagnostyki Obrazowej Jelenia Góra"
ulica Bankowa 5/7
58-500 Jelenia Góra

Bardzo miła i profesjonalna wizyta. Pani Marlena zdiagnozowała mnie i zaleciła dalsze badania. A to wszystko w bardzo dobrej atmosferze. Zdecydowanie polecam.

lekarz Ewa Szafrańska

Nefrolog dziecięcy, Pediatra

Karkonoskie Centrum Medyczne
al. Bankowa 5 lok. 7
58-500 Jelenia Góra

Jest przemiłą panią doktor godną polecenia, ma cudowne podejście do dzieci, dokładnie tłumaczy mamie na czym choroba polega, wspiera, dodaje otuchy,bada dziecko również bardzo dokładnie, odpowiada na wszystkie zadane pytania naprawdę wyczerpująco,życzyć swoim dzieciom tylko takich lekarzy na swojej drodze.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Romana Jaworska-Bobkier

Neonatolog, Pediatra

Wesoła 24
58-500 Jelenia Góra

Zdecydowanie polecam!rzadko spotyka się tak dobrego lekarza.Wysłucha, doradzi...i zawsze się sprawdzi.Traktuje dziecko jak człowieka nie jak przedmiot jak to niektórzy lekarze. To szczęście mieć takiego lekarza:)

lekarz Paweł Michnowski

Wyspiańskiego 81
58-500 Jelenia Góra

Super podejście do dziecka - na wizycie domowej najpierw zero zainteresowania małym pacjentem, niech sobie na gościa popatrzy :-). Dopiero jak maluch się oswoi zaczyna go badać. Nie spieszy się, nie straszy i JEST KOMPETENTNY. Normalnie szok - że jeszcze są tacy ludzie. A i nie "wali" antybiotyków na pęczki.

mgr Monika Mikulska

Logopeda, Logopeda dziecięcy

Przychodnia Zabobrze
Michała Kleofasa Ogińskiego 1 B
58-506 Jelenia Góra

Świetne podejście do dzieci. Najlepszy logopeda w Jeleniej Górze.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Czesław Straczyński

Chirurg dziecięcy

Pogotowie Ratunkowe w Jeleniej Górze
Cieplicka 126A
58-570 Jelenia Góra

Bardzo dobry lekarz ,fachowo przeprowadzona wizyta.Badanie dokładne ,szczegółowy wywiad, bardzo precyzyjne Usg brzucha u dziecka- z każdej strony Doktor dokładnie oglądał narządy. Staranny ,spokojny i sympatyczny. Dziecko wizytę przeszło bez stresu,a nawet zasnęła podczas Usg. Polecam
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Zygmunt Prawdzik

Internista, Lekarz medycyny pracy

Okrężna 36
58-500 Jelenia Góra

Solidny, dociekliwy, życzliwy godny polecenia, jeśli robisz prawko i potrzebujesz badań, polecam każdemu przyszłemu kierowcy

dr n. med. Jerzy Szczerbiński

Mochnackiego 3 (Cieplice)
58-560 Jelenia Góra

najlepszy lekarz jakiego znam - najlepszy fachowiec 2 ciąże 2 dzieci dzięki jego opiece. wspaniały czlowiek.
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Lidia Zieziula

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PROMED" Sp. z o.o.
ulica Różyckiego 6
58-506 Jelenia Góra

Pani doktor z powołania. Zawsze poświęci tyle czasu ile jest potrzebne, nie daje antybiotyków bez potrzeby.

lekarz Alicja Czerkasow

Neurolog

Wańkowicza 8
Jelenia Góra

Pierwszy raz spotkałam się z tak uprzejmą p.doktor,która wzbudza zaufanie. Jest kompetentna i wzbudza zaufanie do siebie . Polecam wszystkim pacjentom i znajomym.

mgr Marzena Piekarska

Fizjoterapeuta, Rehabilitant dziecięcy

Centrum Medyczne Orle
58-560 Jelenia Góra

Jestem mamą wcześniaka z nieprawidłowym wzorcem ruchowym. Polecam Rehabilitację Dzieci i Dorosłych. PO 4 wizytach było widać już efekty naszej pracy. Ceny są niskie w porównaniu do innych gabinetów w okolicy. Polecam- Daria

dr n. med. Kinga Michalska

przychodnia Zabobrze
Paderewskiego 92
Jelenia Góra

Nie znam lepszego lekarza w JG i okolicach. Niestety zdążyłam poznać ich wielu.. miła,uśmiechnieta ...hipnotyzuje dziecko:)..patrzy w Pania Doktor jak w obrazek. 1000% trafnych diagnoz. Zawsze. Geniusz w swojej dziedzinie.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Małgorzata Markiewicz

1 Maja 15/17 lok. 4
58-506 Jelenia Góra

Miła, uprzejma, cierpliwa po prostu lekarz godny polecenia. Pani doktor, gdy do niej poszłam przeprowadziła bardzo dokładnie badania, i okulary dobrała ze starannością, nie jak poprzedni okulista u jakiego byłam szkiełka dał mi na hybił trafił. Pani doktor zna się na rzeczy. Polecam się wybrać do Pani Markiewicz.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Adam Kuźniar

Laryngolog

Armii Krajowej 17a lok. 4
58-500 Jelenia Góra

Dla mnie najlepszy laryngolog w regionie! Po wieloletnich kłopotach z zatokami i uszami tylko on potrafił doprowadzić mnie do zdrowia. Wszystkie jego diagnozy były trafne - nawet ta o alergii, w którą nie uwierzyłam, a co testy alergiczne potwierdziły. Informuje pacjenta dosłownie o wszystkim co dotyczy choroby, mówi co robi/bada, dokładnie informuje o lekach, które przepisuje. Jeśli ktoś chce skorzystać z usług specjalisty i nie chce żałować, powinien bez wahania ...

lekarz Ewa Wodoklis-Kaczyńska

os. Robotnicze 47
58-506 Jelenia Góra

Bardzo miła i profesjonalna opieka medyczna. Polecam wszystkim

lekarz Tomasz Browarski

Dermatolog

Kiepury 39/6
58-506 Jelenia Góra

Fachowiec z najwyższej półki. Konkretny, dobry dla pacjenta. Wyleczyl mnie. Meczylam się wiele lat u innych lekarzy, brałam sterydy i nic z tego nie było. Pan Doktor postawił trafna diagnozę i wyleczył mnie. Bardzo dziękuję!!!
Opinia dodana przez: Agnieszka

Piotr Lenert

Psychoterapeuta

Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego
ul. Krótka 24 a, III piętro
58-500 Jelenia Góra

Terapia u niego może nie jest łatwa i nie zawsze przyjemna,ale trafia w sedno problemów.Mnie postawił na nogi,a byłam w bardzo cięzkim kryzysie życiowym i kompletnie przestałam sobie radzić. Polecam tego psychologa to profesjonalista,zna swoją pracę.
Opinia dodana przez: elzbieta

lekarz Danuta Węgrzynowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medyk
Kochanowskiego 5A
58-500 Jelenia Góra

Lekarz godny zaufania. Dokładnie bada, dużo czasu poświęca pacjentowi. Córka miała operację i pani doktór zawsze znalazła dla mnie czas aby przekazać mi informacje na temat leczenia. Polecam.