Lekarze Jelenia Góra

lekarz Andrzej Kałdonek

Ginekolog położnik, USG

Armii Krajowej 17a lok. 4
58-500 Jelenia Góra

Byłam u doktora pierwszy raz i jestem zadowolona. Przede wszystkim czuję, że ma duże kompetencje i "zna się na rzeczy". Przyszłam z problemem, który doktor na spokojnie mi wytłumaczył. Nie spieszy się, poświęca pacjentce całą uwagę i jest konkretny. Niczego więcej od lekarza nie wymagam. Pozdrawiam!
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Bożena Kempa

Neurolog

Gabinet Chirurgii i USG
Teatralna 1. po.109
58-500 Jelenia Góra

Leczę się u Pani Doktor od kilkunastu lat / choroba przewlekła, postępująca// Jestem tak zwanym ,, żle rokującym' przypadkiem''. Dzięki Pani Doktor jakoś funkcjonuję, a to dlatego, że trafiłam do lekarza o wielkim sercu, osoby kompetentnej, z ,,anielską '' cierpliwością wysłuchujacej bolączek pacjenta. Pani Doktor Bozena Kempa to dobry lekarz i wspaniały człowiek. Z pełną odpowiedzialnością polecam. Dziękuję Pani Doktor za dotychczasową opiekę i serdecznie pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Alicja Muszka

Noskowskiego 1 lok. 34
58-506 Jelenia Góra

Wspaniały człowiek i lekarz. Prowadziła moje dzieci od początku. Zawsze trafnie oceniła ich stan zdrowia, a ponadto skierowała do właściwych specjalistów we właściwym czasie. Zawsze wyczerpująco wytłumaczyła wszelkie wątpliwości. Poświęciła dzieciom tyle czasu co było po prostu potrzebne. Zawsze bez pośpiechu i spokojnie. Moje dzieci ją kochają. Polecam ją jako lekarza wszystkim swoim znajomym. Mam pełne zaufanie do jej rad.

lekarz Baboo Ramdowar

Laryngolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej SUPRADENT Spółka z o.o.
Sygietyńskiego 3
58-506 Jelenia Góra

Moja druga i na pewno ostatnia wizyta u tego lekarza. Pierwsza wizyty była nieprzyjemna, wręcz okropna. Myślałam, że nie trafię już do tego lekarza jednak niespodziewanie druga wizyta była u tego samego lekarza i nie zapomnę jej na pewno długo, była wręcz traumatycznym przeżyciem, które do dnia dzisiejszego pozostawiło ślad na mojej psychice. Lekarz nie ma szacunku do pacjenta, kobiety, nie skupił się na problemie, z którym do niego zgłosiła ...
Opinia dodana przez: M-Anna-B

lekarz Zbigniew Rudnicki

Ortopeda, Traumatolog

Prywatny Gabinet Ortopedyczny
pl. Piastowski 30
58-560 Jelenia Góra

Była to moja kolejna wizyta u tego lekarza i jak zawsze jestem bardzo zadowolony. Ze względu na znaczną odległość do Jeleniej Góry (ponad 400 km) wizyty planuję przy okazji delegacji lub urlopu w okolicy od czasu kiedy Pan Doktor się mną zajął moje kolana funkcjonują dobrze a nie było z nimi za wspaniale jak również nie miałem od dłuższego czasu ataku Dny po dobraniu odpowiednich proporcji leków oraz wskazaniu odpowiedniej ...
Opinia dodana przez: Piotr

dr n. med. Tomasz Michalski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Groszowa 9
Jelenia Góra

Dr Michalski operowałm mnie we Wrocławiu. Miłam chirurgicznie usuwane 3 zyły w jednej nodze. Naprawde z całego serca wszystkim polecam włsnie tego Pana Doktora.Operacje miałm 3 lata temu i teraz wszystko jest o.k.

lekarz Arkadiusz Uznański

Wojewódzka 12/8
58-560 Jelenia Góra

Bardzo kompetentny lekarz, ktory poswiecil mi nie tylko bardzo duzo czasu, ale leczy mnie konopiem medycznym i musze przyznac z bardzo dobrymi efektami. Po uplywie dwoch miesiecy brania lekow bole miesni (fibriomialgia) ustapily prawie calkowicie, chciaz przedtem wyprobowalam wielu lekow, niestety bez skutku. Polecam, super lekarz👍👍👍

lekarz Adam Młodkowski

Sudecka 14
58-500 Jelenia Góra

To była moja druga wizyta u Pana doktora. Przesympatyczny, dokładny w badaniu. Informuje pacjenta o wszystkim co robi podczas badania. Ma dużo cierpliwości i jest bardzo dokładny. Mój mąż również miał wizytę i również jest takiego zdania jak ja. Polecam każdemu kto szuka dobrego okulisty.
Opinia dodana przez: Jadwiga Kulpeksza
Wspanialy czlowiek. Kompetetny ,zna sie na rzeczy. Od 4 lat jestem Jego pacjentem i nigdy nie odmopwil mi pomocy. Pnie doktorze tak trzymac!!!Wdzieczny pacjent z Walbrzycha.

lekarz Zbigniew Kitala

Wiłkomirskiego 15
58-506 Jelenia Góra

ten lekarz mnie operował i przyznam ,że na sali operacyjnej zapomniałam o strachu bardzo przyjemny lekarz ,ciepłe usposobienie i żartował ale usnęłam i tyle go widziałam
Opinia dodana przez: AGNIESZKA

dr n. med. Arkadiusz Słomka

Pulmonolog, Alergolog

Armii Krajowej 1
Jelenia Góra

Gorąco polecam doktora! Byłem na wizycie w Lubaniu gdzie wykonano mi od ręki spirometryczne badanie i testy skórne a wszystko omówił mi ze szczegółami dr Słomka. Wyniki wykazały że nie muszę brać niepotrzebnych drogich leków! Kompleksowe podejście,nieduże koszty wizyty i badań wykonanych na miejscu. Dla mnie rewelacja i ogromny pozytyw!!

lekarz Tomasz Piskozub

Cieplicka 20 lok. 1
58-560 Jelenia Góra

Z poczuciem humoru, poświęcił sporo czasu na wytłumaczenie. Chodzę do niego od 25 lat. Polecam! !
Opinia dodana przez: iza

lekarz Zofia Karp

Kiepury 1 lok. 65
58-506 Jelenia Góra

Pani doktor wspaniała! Miła, ciepła i przyjemna osoba. Na prawdę polecam, jak dla mnie najlepszy okulista w J. Górze.

lekarz Renata Makuc

Okulista, Okulista dziecięcy

Podgórze 46
58-500 Jelenia Góra

Pani Doktor prowadziła moje leczenie gdy bylam dzieckiem (do 19roku zycia), po wielu okulistach, przepłakanych dniach,braku wiary w zatrzymanie "galopującej" krotkowzrocznosci, zaproponowała mi w wieku 11lat soczewki kontaktowe, które wyhamowały dalsze pogarszanie się wzroku (na poziomie ok -11dioptrii). Każda wizytę wspominam świetnie, tlumaczenie kazdego problemu z moim wzrokiem, ewentualnej przyszłej korekcji, badania- wszystko na najwyzszym poziomie. Do tej pory wspominam Panią Doktor, jeżeli miałabym się zdecydować na laserową korekcję wzroku- ...
Opinia dodana przez: Michalina
Wspaniały, ciepły człowiek. Posiada duże doświadczenie i wykazuje się niesamowitą empatią. Mogę powiedzieć z doświadczenia że to dobry i sumienny lekarz, z ogromną wiedzą. Osoba, która wystawiła te niepochlebne opinie to jakiś przykry troll internetowy, o czym świadczy sposób wypowiedzi.
Opinia dodana przez: Miłosz

lekarz Wojciech Woźny

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Przychodnia Zabobrze
Michała Kleofasa Ogińskiego 1 B
58-506 Jelenia Góra

Pierwszy kontakt z lekarzem tej specjalizacji, nie wyobrażam sobie innego lekarza. Bardzo życzliwy, profesjonalne podejście do pacjenta, uśmiechnięty, na każde pytanie odpowie. Emanuje z pana doktora pozytywne nastawienie co udziela się pacjentowi. Polecam!!!🙂🙂🏆🏆
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Andrzej Hanc

Prusa 12 / 1
Jelenia Góra

Kompetentny. Nie starszy, tylko tłumaczy. Przy tym śmieszny facet którego nie sposób się wstydzić. Nawet pielęgniarki się z niego albo lepiej z nim śmieją ;-) Taki jajcarz co cię wyleczy.

lekarz Wiktor Muszka

Laryngolog

Prusa 12
58-500 Jelenia Góra

Leczę się u Pana doktora od wielu lat. Zawsze skuteczny i sympatyczny. Pomógł mi i wielu znajomym.

dr n. med. Maciej Miś

Neurochirurg

Przychodnie Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej
ulica Ogińskiego 6
58-506 Jelenia Góra

Dziękuję. Bez zbędnych ceregieli Doktor przedstawił możliwości leczenia kręgosłupa i perspektywy każdej z nich. Wie co mówi i co robi. Mogę tyko podziękować i polecić.
Opinia dodana przez: Maciej Pawłowski

lekarz Magdalena Winkler-Lach

Karkonoskie Centrum Medyczne
58-500 Jelenia Góra

Chodzę od paru lat do Pani Doktor, ale uczucia mam mieszane... Gdy wizyta była tylko kontrolna i wszystko było OK, nie mam większych uwag, choć przyznaję - badanie zawsze jest bardzo krótkie, USG błyskawiczne, brak badania piersi. Gorzej, jak zaczęły się kłopoty - wchodzenie w menopauzę, nieregularne krwawienia, przerośnięte endometrium....Czułam się, jakbym to ja była winna tych problemów, a Pani Doktor z niechęcią musi się tym zajmować! Ciągle zapominała, z ...