Lekarze Jelenia Góra

lekarz Małgorzata Hajdun

Laryngolog

Teatralna 1 / 106
Jelenia Góra

Zanim trafiłam do dr Hajdun, przez parę lat borykałam się z nawracającym zapaleniem zatok. Wcześniejsze leczenie bez efektów. Dr zmieniła mi leki i w końcu mam wyleczone zatoki. Wizyta przebiega w miłej atmosferze, Dr jest konkretna i wyczerpująco udziela na odpowiedzi na pytania, poza tym, co mnie zaskoczyło pamięta swoich pacjentów i po raz pierwszy podczas kolejnej wizyty nie musiałam od nowa przypominać lekarzowi z czym przychodzę i jakie leki ...

Maciej Kaczmarek

Chirurg stomatolog

Zamoyskiego 2
Jelenia Góra

Poprzednio leczyłem się w SBB szkoda słów na ich temat. Pan doktor konkretny zaproponowane leczenie przyniosło efekt. Zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Zbigniew

dr Mateusz Patkowski

Pogotowie Ratunkowe w Jeleniej Górze
Cieplicka 126A
58-570 Jelenia Góra

Spodziewałam się więcej po wizycie, na którą czekaliśmy miesiąc. 20 min spóźnienia. Szczegółowe obejrzenie zdjęcia. Pobierzne badanie. Miałam nadzieję, że Pan doktor powie coś o rodzajach rehabilitacji, zastrzykach, suplementacji diety, kiedy najlepiej wykonać operację ze względu na wiek, co można zrobić, żeby mniej bolało. To, że trzeba się gimnastykować, było wiadome przed wizytą.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Marek Feliks

Laryngolog

al. Bankowa 1
58-500 Jelenia Góra

Kilka razy juz byłam u tego lekarza, zawsze dobrze zdiagnozował i szybko zostałam wyleczona. Najpierw po kuracji antybotykowej na zapalenie gardła wylądowalam u tego doktora bo niby gardło ok i juz nie bolała ale czułam jakby siedziało coś na gardle okazało się opuchnięte struny głosowe, czyli że antybioty który mi lekarz ogólny zleciła na zapalenie nie do końca zadziałał. Nastepnym razem w trakcie grypy trafiłam z bolącym uchem i okazało ...

mgr Julita Bugiel

Nefrolog

Szpital Jelenia Góra
58-500 Jelenia Góra

Podejście do problemów pacjenta bardzo szerokie. Należy posiadać całą dokumentację z leczenia wszystkich dolegliwości, pamiętać przyjmowane leki itd. Oprócz diagnozowania z dziedziny nefrologii, Pani Doktor udziela cennych rad dotyczących całokształtu leczenia. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Mirosław

lekarz Bogumiła Grędziak

Neurolog

Osiedle Robotnicze 47A
Jelenia Góra

Od kilku lat leczę się u Pani Doktor, mam niestety chorobę przewlekłą, byłem u niej wielokrotnie i na NFZ i prywatnie, po wizycie u niej od razu się lepiej czuję, na pewno nie zmienię lekarza.

dr n. med. Jerzy Keppel

Sudecka 31
58-560 Jelenia Góra

Dajcie spokój kobiety..Doktor nie jest waszym mężem i nie będzie się bawił w paplaninę. Liczy się konkret, fachowość...czegóż więcej chcieć... Pogadać godzinami ...do koleżanek. Ma dyplom,ma doświadczenie,ma fach i to powinno się liczyć najbardziej... Nie jest zupą pomidorową do lubienia....ma leczyć... I robi to świetnie!!!! Ordynatorem nie staje się z przypadku😁

dr hab. n. med. Marek Bolanowski

Endokrynolog, Internista

Prywatny Gabinet Lekarski
al. Wojska Polskiego 18a lok. 9
58-500 Jelenia Góra

Uczęszczam do doktora Bolanowskiego już od kilkunastu lat,i przez zdecydowaną większość czasu opieka jest bez zarzutu. Wyrobiłem sobie u tego Pana mnóstwo zaufania, i nigdy nie myślałem nad zmianą lekarza. W pełni polecam.

lekarz Jacek Jędruszek

Reumatolog

Przychodnia Zabobrze
Michała Kleofasa Ogińskiego 1 B
58-506 Jelenia Góra

Wspaniały lekarz który poświęca pacjentowi dużo uwagi bardzo ciepły miły i uprzejmy zawsze gotowy i chętny do pomocy . Dokładnie bada pacjeta. Polecam
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Piotr Berezowski

szpital
Jelenia Góra

Bardzo kompetentny,rzeczowy.Miły i profesjonalny. Fachowa i szybka pomoc lekarska. Nie zawiodłam się.

lek. dent. Marlena Piątek-Książczyk

Cieplicka 250
58-570 Jelenia Góra

Godna polecenia, pełen profesjonalizm. Gdy inni lekarze chcieli usunąć mi zęba doktor wyleczyła i mam go już kilka lat. Ceny dostępne,. Zawsze uśmiechnięta i uprzejmą. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Jolka

lekarz Agnieszka Drozd

Cieplickie Centrum Leczenia Nerwic w Jeleniej Górze
ulica Cieplicka 69/71
58-560 Jelenia Góra

Pani Doktor wspaniała specjalistka, empatyczna, doświadczona. Polecam każdemu, kto boi się pierwszej wizyty u psychiatry. Dziękuję za udzieloną pomoc.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Barbara Makarewicz

Wenerolog, Dermatolog

gabinet prywatny
Plac Ratuszowy 55/3
58-500 Jelenia Góra

Lekarz o dużym doświadczeniu. Dobrze wyjaśnił mi istotę choroby i wdrożył skuteczne leczenie. Lekarz cierpliwie tłumaczy problemy i odpowiada na wątpliwości pacjenta. Polecam panią doktor.

lek. dent. Jacek Domański

Prywatny Gabinet Lekarski
al. Wojska Polskiego 18a lok. 9
58-500 Jelenia Góra

Z czystym sumieniem polecam Pana doktora. Leczy nawet bardzo zniszczone, dawno leczone - i to źle - kanałowo zęby. Dzięki Panu doktorowi jeszcze mam jeszcze swoje.

lekarz Julian Pyrzanowski

Reumatolog, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " Lekarz Rodzinny"
Wrocławska 58
58-500 Jelenia Góra

Kompletny brak kompetencji i niemiła obsługa. Poprosiłem o wpisanie szczepienia na COVID-19 wykonanego za granicą zgodnie z prawem. Niestety pani odmówiła przyjęcia wniosku i zasugerowała możliwe oszustwo i sfałszowanie szczepienia. Poczułem się oburzony i urażony. Po godzinie czekania na szefa placówki (dr. Julian Pyrzanowski), ten nie zjawił się i po kontakcie telefonicznym również odmówił przyjęcia wniosku. Zostałem poinformowany że najpierw placówka skontaktuje się z NFZem (co ja już uczyniłem). Brak ...
Opinia dodana przez: Patryk

Mirosław Przeliorz

Podgórze 17
58-560 Jelenia Góra

Korzystam wiele lat z usług tego lekarza, jestem bardzo zadowolona, usuwanie zębów szybko, sprawnie bezboleśnie. Leczenie konkretne, ratował zęby skreślone przeze mnie. Zdecydowanie polecam.

dr M Rahman

Ginekolog onkolog

Jelenia Góra

do Pana doktora chodzę już ładnych kilkanaście lat, dzięki niemu mam dwie wspaniałe córeczki, polecam w 1000% zawsze mogę na niego liczyć

Beata Adamczyk

Wolności 50 lok. 1a
58-500 Jelenia Góra

Rzetelna, kompetentna, skuteczna. Delikatna i z wyczuciem. Konkretna. Polecam - od wielu lat jestem pacjentką.
Opinia dodana przez: teesa

lekarz Przemysław Kloczkowski

Neurochirurg

Rehabilitacja
Klonowica9
58-500 Jelenia Góra

Pan doktor przyjął mnie bardzo serdecznie. Profesjonalne podejście do mojej choroby sprawiło, że moja zgoda na kolejną operację kręgosłupa zapadła błyskawicznie. Nie zdawałam sobie sprawy , że moje zwlekanie z leczeniem operacyjnym może pogorszyć nieodwołalnie moją sprawność fizyczną. Obecnie jestem w domu, po pomyślnej operacji i dochodzę do siebie. Codzienne rozmowy z p.doktorem ,opieka pooperacyjna i kontrolne wizyty są warunkiem utrzymania dobrego zdrowia psychicznego i fizycznego. Serdecznie dziękuję panie doktorze! ...
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Halina Kleban-Drozdowska

Groszowa 1 lok. 13
58-500 Jelenia Góra

Witam, widze tu bardzo dużo pozytywnych opinii, jednak są one dosyć odległe datą, więc wprowadzam aktualizację, miałam okazję być w szpitalu w Złotoryi na kontroli i z problemem w postaci nieregularnych miesiączek i dwóch polipów wyłapanych przez poprzednią ginekolog, oraz braku ciąży mimo nie branej żadnej antykoncepcji (z mężem przez rok staraliśmy się o dziecko jednak zrezygnowaliśmy ze względu na sytuację), o tragicznej organizacji szpitala nie będę pisała natomiast sama ...
Opinia dodana przez: klaudia