Lekarze Jelenia Góra

lek. med. Jarosław Wilk

Medycyna estetyczna, Chirurg ogólny

Jeleniogórskie Centrum Terapii Laserowej
Ogińskiego 1b , wejście E, poziom "-1"
58-506 Jelenia Góra

Polecam dr Wilka. Wykonywałam zabieg korekcji powiek górnych i jestem bardzo zadowolona z efektów. Zabieg przebiegł w miłej atmosferze, skóra po zabiegu goiła się błyskawicznie, a efekt był dokładnie taki, jaki chciałam. Po zabiegu byłam cały czas w kontakcie z lekarzem i na wizytach kontrolnych sprawdzał, czy wszystko goi się prawidłowo. Dzięki panu doktorowi nie mam już problemu z ciężką i opadającą powieką, oczy nie są opuchnięte po całym dniu ...
Opinia dodana przez: Aneta

dr n. med. Juliusz Bokiej

Pulmonolog, Alergolog

Bolesława Chrobrego 4 lok. 2
58-500 Jelenia Góra

Bardzo dobry lekarz. Syn mial w ciagu trzech miesiecy 3 antybiotyki w tym 2x zastrzyki tak go leczyli inni. Od pana doktora dostal receptę na wziewny lek i od prawie juz roku nie bylo nawet zapalenia oskrzeli. Jedynie co jak jest chory to ma katar i trochę flegmy. Lekarz jest mily,spokojny,dzieci go lubią. Polecam. :)

dr n. med. Karol Bielasik

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

usg genetyczne
sudecka 31 oficyna
Jelenia Góra

W 21 tygodniu ciąży pan doktor przeprowadzał u mnie badanie prenatalne. Uznał, że kość nosowa jest nieco za krótka.Innych oznak trisomii 21 nie widział, ale ze względu na mój wiek miał wątpliwości. Zasugerował nowoczesną metodę badań za około 2.5 tysiąca złotych.Powiedziałam mu 3 razy, że miałam przeprowadzony Tripple test w Niemczech, ale nie wiem jaki tj. starej czy nowej generacji i wszystko wyszło dobrze. Odpowiedział, że to w takim razie ...
Opinia dodana przez: Edyta

Marcin Szylko

Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego
ul. Krótka 24 a, III piętro
58-500 Jelenia Góra

Tak naprawdę to nie wiem, jak można szczerze ocenić tego lekarza. Jak chodziłam do niego przez dwa lata się leczyć, uważałam, że to najlepszy, najbardziej uprzejmy i niedrogi stomatolog. W okresie pandemii miałam jednak przerwę w leczeniu, gdyż pan doktor miał gabinet nieczynny a potem zawiesił działalność (nadal nie przyjmuje). Jak się tylko sytuacja po pandemii uspokoiła, trzeba było znaleźć innego lekarza i wtedy się okazało, że wszystkie zęby leczone ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Ewa Pomarańska

Alergolog

Armii Krajowej 1
Jelenia Góra

Pani Doktor nie zapoznała się dokładnie z wynikami badań, nie wysłuchała mnie do końca po czym ignorując całkowicie otrzymane ode mnie zalecenia od poprzednich lekarzy wyśmiała dotychczasowy sposób postępowania. Nie polecam!!!

dr n. med. Ryszard Kędra

Kopernika 2
Jelenia Góra

Pan Doktor bardzo mi pomógł w szpitalu. Leżałam na ginekologii ponieważ byłam w ciąży. Przez 2 tygodnie lekarze tego oddziału bagatelizowli ból mojej nogi. Wmawiajac mi, że udaje. Dopiero po takim czasie trafiłam na konsultacje na chirurgie naczyniową akurat trafiłam na (wtedy Ordynatora) doktora. Który był dla mnie bardzo wyrozumiały. Dokładnie zbadał moja nogę i stwierdził zakrzepice żył głębokich. Oczywiście odrazu zostało wdrożone leczenie zastrzykami i panczocha uciskowa. Po 2 ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Halina Drozdowska-Kleban

Gabinet Chirurgii i USG
Teatralna 1. po.109
58-500 Jelenia Góra

Doktor Halinka to złota kobieta. Prowadziła dwie moje ciąże i odbierała poród. Mam szczęście że spotkałam ją na swojej drodze. Prawdziwy lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Izabella Skorupa

Kardiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PROMED" Sp. z o.o.
ulica Różyckiego 6
58-506 Jelenia Góra

Trafiłem do p.doktor i rozpoznała u mnie chorobę niedokrwienną serca! Meczyłem się długo wcześniej a lekarz rodzinny sobie nie radził.Pani dr mnie sumiennie przebadała i zleciła nowe leki.jestem po 2 wizycie i czuję się o wiele lepiej! rewelacyjne podejście do pacjenta - polecam gorąco! Gierski Fabian

lekarz Maciej Wojtyła

Psychiatra

58-506 Jelenia Góra

Bardzo dobry specjalista , wielokrotnie mi pomógł gdy miałem doła , niech żyje 100 lat w zdrowiu i szczęściu .
Opinia dodana przez: Zdzisław

lekarz Dorota Gigiel

Laryngolog, Foniatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej SUPRADENT Spółka z o.o.
Sygietyńskiego 3
58-506 Jelenia Góra

Pani doktor jest świetnym lekarzem. Kompetentna,uprzejma i dokładnie zajmujaca sie problemem pacjęta. Dzięki pani doktor moje dziecko ma dzisiaj słuch w 100% a miała poważne problemy. Dziękuję i polecam wszystkim pacjętom.
Opinia dodana przez: dagmara

lek. dent. Marcin Ukleja

Pl. Niepodległości 3/2
58-500 Jelenia Góra

ogółem jeden z najlepszych lekarzy.Potrafi wytłumaczyć chorobę,oraz profesjonalnie leczy i zakłada plomby.Wyznacza terminowe i regularne wizyty.

lekarz Bogdan Kunkiewicz

Ginekolog położnik, USG

Miłosza 26
58-560 Jelenia Góra

Nie polecam. Nie myśli jak pacjentka będzie żyła później … zdjął szwy, które nie powinny być zdjęte. Wszystko się rozeszło i nie wygoiło tak jak należy. Pozostawił bardzo dotkliwe defekty.
Opinia dodana przez: D.

lekarz Dariusz Dąbruś

58-506 Jelenia Góra

SUPER Lekarz polecam w 100%miły ,sympatyczny poświęca tyle czasu ile potrzeba. Miała skomplikowany zabieg w szpitalu Bukowiec udało się wszystko dzięki Panu Doktorowi dziękuję z całego Serca!

lek. dent. Eugeniusz Filipowicz

Prywatny Gabinet Lekarski
Wzgórze Grota Roweckiego 12/1
58-500 Jelenia Góra

Nie jestem zadowolona. Mam teraz duży problem po nim. Miała kanałowe. Boli i boli zrobiła zdjęcia dla siebie i okazuje się że Pan nie wyczyścił mi dobrze kanał i poszło zapalenie, a drugi kanal źle uzupełnił. Jak wiedział że nie da rady to zrobić porządnie to mog powiedzieć a nie robić mi naprawdę taką krzywdę...i nie chodzi nawet o pieniędzy! P.S. i zniczulenia nie daw rady dać!
Opinia dodana przez: Yuliia

lekarz Krzysztof Pietruszka

Chirurg ogólny, Lekarz rodzinny

ulica Zielona 6/1
58-560 Jelenia Góra

Lekarz---super, konkretny ,kompetentny, dobry kontakt , a co jest ważne:SYMPATYCZNY i diagnozy --w punkt. Polecam również przychodnię na Zielonej. Pielęgniarki --cudowne.

lekarz Ewa Czerwińska-Kisiel

Krótka 23
58-500 Jelenia Góra

Zapewniam,że jest to zasłużona opinia potwierdzona wieloletnim doświadczeniem.Dla mnie jedyny ratunek i skuteczna pomoc.

dr Anna Wawrzycka-Kaflik

Wenerolog, Dermatolog

58-506 Jelenia Góra

Dermatolog godny polecenia. Profesjonalne podejście do zawodu, do mojej żony w ciąży potrafiła w ciągu kilkunastu minut zorganizować wizytę i to u nas w domu, po telefonie. Jeśli chodzi o moją osobę to doskonale dobrała leki z trudną chorobą skórna, na którą inni lekarze kilka lat szukają. Polecam za profesjonalność, kontakt i oczywiście znajomość zawodu.
Opinia dodana przez: Damian

lek. dent. Jarosław Śmiałowski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PROMED" Sp. z o.o.
ulica Różyckiego 6
58-506 Jelenia Góra

Nie wyobrażam sobie wizyty u innego lek.stomatologa! Wizyty przeprowadzone są na najwyższym poziomie! Ja swoją szczękę powierzyłam w Jego ręce i wszystkim polecam spotkać takiego stomatologa jak doktor Śmiałowski!

lekarz Bożena Wachowiak-Szumarowska

ulica Studencka 1/1
58-500 Jelenia Góra

Pani doktor potrafi rozmawiać z pacjentem i jest osobą wartą tego by do niej się udać:)

lekarz Helena Marcisz-Wolska

Pulmonolog, Pediatra

58-506 Jelenia Góra

Doswiadczenie gora , szybko, sprawnie, konkretnie. Dziekujemy Pani doktor za przyjecie nas. Polecamy z calego serca.
Opinia dodana przez: Alicja