Lekarze Jelenia Góra

lek. dent. Aneta Zięba-Berczyńska

ul. Sudecka 87/3
58-500 Jelenia Góra

Po namawianiu Mojego chłopaka na wizyte u Dentysty,wkoncu się zgodziłam bo ból był nie do zniesienia.momentami potrafił mnie wybudzic ze snu. Wchodząc do Gabinetu Pani Doktor zapytała czy leczymy czy usuwamy.? .Ja bez zastanowienia się odpowiedziałam WYRYWAMY.TO doktor po zagladnieciu powiedziała że uratuje je i zrobi wszystko by mnie nie bolało. I tak też było, podejscie do pacjenta 10/10*.Po koniec wizyty Doktor powiedziała że dużo pracy jest z moimi zębami ...
Opinia dodana przez: Paulina

Barbara Kruk

Jelenia Góra

Ku przestrodze: jestem byłą, długoletnią pacjentką. Razem z całą rodziną wiele lat byliśmy zadowolonymi klientami. Do czasu - po RTG robionym z innej okazji okazało się, że mam nie do końca wypełnione ubytki. Coś mnie tknęło i wysłałam też męża na RTG. To samo. Podobnie jak mój tato. U trzech osób niemal WSZYSTKO do poprawy. A Pani doktor stwierdziła, że to nie ona robiła wypełnienia. Pewnie, że nie - my ...

dr n. med. Jerzy Libergal

Internista, Kardiolog

Krasińskiego 3
58-560 Jelenia Góra

Polecam. Jak najbardziej jestem zadowolony z opieki.

lekarz Maciej Pelczar

Przychodnia Zabobrze
Michała Kleofasa Ogińskiego 1 B
58-506 Jelenia Góra

Dziękuję Doktorze za uratowanie nogi, życzę Doktorowi dużo szczęścia, i nieustającej chęci pomocy tym, na których już nikt nie miał pomysłu. To była długa droga, ale skuteczna, a liczy się przecież efekt końcowy!
Opinia dodana przez: Maja

lekarz Danuta Czarniecka

os. Robotnicze 47
58-506 Jelenia Góra

Pani doktor bardzo konkretna i rzetelna, nie owija w bawełnę i mówi to co myśli, mnie to bardzo odpowiada bo nie lubię jak lekarz mydli pacjentowi oczy. W dodatku jest sympatyczna i miła, mimo że ma swoje lata.
Opinia dodana przez: kasiaj

dr n. med. Izabella Barczyk

Słowackiego 12
58-500 Jelenia Góra

Siedzialam u Pani Doktor prawie 2 godziny. Wszystko bylo wazne aby postawic prawidlowa diagnoze. Czulam ze jestem wazna, ze nie chodzi o kase tylko zdrowie pacjenta. Prawdziwy lekarz z powolania
Opinia dodana przez: Aga
Bardzo jestem zadowolona z Pani doktor. Zawsze dokładnie bada moje dziecko, dla pewności wysyła na dodatkowe badania. Nigdy nie odmawia wizyty. Moje dziecko bardzo chetnie do niej chodzi i baje się badać wręcz z uśmiechem na twarzy:).

lek. dent. Szymon Berczyński

Gabinet Stomatologiczny Szymon Berczyński
Kiepury 10/1a
58-506 Jelenia Góra

W pełni popieram pozytywne opinie o Panu Doktorze.Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty zarówno pierwszej jak i kolejnej.Podejście Pana Doktora do pacjenta bardzo mi odpowiada i mimo strachu przed usunięciem ósemki wszystko przebiegło szybko sprawnie i bezboleśnie.Szczerze polecam szczególnie tym którzy się obawiają stomatologa.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Maria Lewandowska

Pulmonolog

Wysoka laka kowary
Jelenia Góra

Jest to kochana pani doktor ,ktora potrafi dotrzec do czlowieka poprzez swoja wiedze,inteligencje,wyrozumialosc dla pacjenta ,jest wspanialym lekarzem .Mialam stycznosc z pania doktor w szpitalu w Kowarach bedac jej pacjentka ,jest nie zastapiona jako lekarz i bardzo chwale akupunkture ,ktora pani doktor wykonuje jest bardzo skuteczna i pomocna .Zycze poni doktor jaszcze dlugich ,dlugich lat zycia i dalszych pomyslnych lat w pracy jako pulmonolog z calego serca zycze .Danuta Mazurek
Opinia dodana przez: SysOp

dr n. med. Leszek Wojciechowski

Chirurg onkolog, Onkolog

Jelenia Góra

Anioł nie człowiek . Lekarz naprawdę z powołania. Jest ich bardzo niewielu i pan doktor właśnie do nich należy! Polecam serdecznie z całego serca ❤️ A panu, doktorze Ogromne "Dziękuję!"
Opinia dodana przez: Rodzina W.

lekarz Agnieszka Dojs

Żródło
Sprzymierzonych 4
58-560 Jelenia Góra

Wspaniała lekarka, uprzejma. Zawsze można się z nią dogadać. Świetnie diagnozuje każdy problem. Polecam bardzo gorąco... :)

lekarz Anna Patkowska

Internista, Reumatolog

Karkonoskie Centrum Medyczne
al. Bankowa 5 lok. 7
58-500 Jelenia Góra

Dr Anna Patkowska jest najlepszym lekarzem, u jakiego kiedykolwiek byłem. Nikt przedtem tak dokładnie nie zdiagnozował mojej choroby. Lekarze często traktują wszystkich pacjentów tak samo, jednak dr Patkowska poświęca pacjentowi całą swoją uwagę. Zdecydowanie każdemu polecam!!

lekarz Piotr Binek

Neurolog

Groszowa 1 lok. 13
58-500 Jelenia Góra

Byłem dzisiaj z żoną u niego i opowiem wam jak to było. Doktor kazał położyć się mojej żonie po czym zbadał odruchy w kończynach dolnych następnie ..... i to wszystko powiedział że rezonans magnetyczny 600 zł i prawdopodobnie operacja a chodzi o wysuniecie dysku i to kobieta 22 lata szok.Wystarczy usłyszeć że ludzie za granica pracują i wiadomo rezonans -na ręke specjaliście. Moja koleżanka miała identyczne schorzenie wystarczyło zwykłe RTG ...

lekarz Ewa Klimowicz

Wenerolog, Dermatolog

os. Robotnicze 47
58-506 Jelenia Góra

Pani dr bardzo sympatyczna, zainteresowana chorobą, dokładnie oglądnie, nie obawia się dotknąć. Polecam.
Opinia dodana przez: Ludwika

lekarz Andrzej Błażko

Studencka 11 / 1
Jelenia Góra

Świetny lekarz naprawdę na każdej wizycie porannej pyta pacjentkę jak przebiegła noc czy nic nie pobolewało podczas badania nie czuć wogule skrępowania i stresu podchodzi do pacjentki z sercem jest wyrozumiały delikatny w razie jakiś nie jasności wytłumaczy jak będzie przebiegało badanie drugi raz trafiłam na oddział Pana doktora i nigdy nie usłyszałam nic to mogłoby mnie za niepokoić w zachowaniu Pana doktora porostu uważam Pana doktora za swojego przyjaciela ...
Opinia dodana przez: Ewa 26

lekarz Andrzej Zieziula

Pulmonolog, Internista

Teatralna 1 pok. 104
58-500 Jelenia Góra

Bardzo dobry, kompetentny i empatyczny lekarz. To lekarz z powołania. Przyjechał do mojej mamy na wizytę domową co w czasach covid jest bardzo rzadkie, postawił trafną dignozę, pomógł w trudnej sytuacji gdy pilnie musieliśmy skontaktować się z lekarzem (i to w piątek wieczorem). Jestem mu bardzo wdzięczna, szczerze polecam i sama będę korzystać z jego wiedzy i empatii wobec pacjentów. Bardzo dziękuję Panie doktorze.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Dorota Wosiak

Muzealna 9a/6
58-500 Jelenia Góra

Kompetentna lekarka,przesympatyczna i nigdy nie odmawia pomocy(lecze sie juz prawie 20 lat)

lekarz Bogusław Zasępa

Psychiatra

Letnia 2 (róg Ogińskiego)
58-506 Jelenia Góra

Wspanialy ,dobry czlowiek .Wczuwa sie w pacjenta I jego polozenie .Empatyczny I spokojny Doktor.Polecam kazdemu
Opinia dodana przez: Klaudia

lek. dent. Jolanta Kochańska-Dubas

A - DENT
Wyczółkowskiego 2
58-500 Jelenia Góra

Nie mam pojęcia jak można tej pani wystawić pozytywną opinię? Ja byłam u niej 2-krotnie: brak profesjonalizmu kompletny (w czasie wykonywania zabiegu gra na komputerze w pasjansa!!! plotkuje ze swoją pomocą dent., nie ubiera rękawiczek!) Samo leczenie również pozostawia wiele do życzenia, moim zdaniem robi po łebkach i byle jak. Jeszcze mogłabym parę rzeczy dodać, ale szkoda mi na nią czasu. Generalnie -najgorsza dentystka w moim doświadczeniu z dentystami.
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Katarzyna Dymińska

Neurolog

ul. letnia
Jelenia Góra

W ubiegły czwartek tj. 10.01.br odwiedziłam gabinet Pani doktor K. Dymińskiej. Zostałam bardzo dobrze przyjęta przez Panią doktor, a przepisane mi lekarstwo pomogło uporać się z moimi dolegliwościami. Polecam bardzo wszystkim Panią doktor jako bardzo dobrą lekarkę i bardzo sympatyczną osobę. Jola A.