Lekarze Myślenice

lekarz Jakub Salwa

Przedsiębiorstwo "Polsignal" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Mickiewicza 9
32-400 Myślenice

Najgorszy "lekarz" jakiego miałam okazję poznać. Mama miała stwierdzoną przepuklinę i przyszła do "doktora" Salwy umówić termin operacji. On za głowę się złapał, że kto stwierdził przepuklinę, że ta operacja mogłaby zagrażać życiu! Skierował mamę na badania gastroskopii i kolonoskopii. Szukałam w miarę szybkich terminów, jednak nawet prywatnie terminy były bardzo odległe. W międzyczasie dwa razy mama wylądowała na pogotowiu i została zbagatelizowana. Ból był tak silny, że pewnej nocy ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Piotr Maciukiewicz

Chirurg ogólny, Urolog

32-400 Myślenice

Chciałbym takich lekarzy jak ten spotykać w każdej sytuacji. Miałem wielokrotnie kontakt z Panem Doktorem jako pacjent.Były konsultacje, badania oraz operacje. Nawet po latach, i to bez zerkania w kartotekę, pamiętał jakie problemy zdrowotne miałem/mam jako pacjent i zawsze prezentował nie tylko fachowość, ale także uprzejmość. U niego czułem się nie kolejnym przypadkiem lecz człowiekiem. Według mnie wzór medyka!
Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Katarzyna Borczak

ulica Józefa Fijałkowskiego 22
32-400 Myślenice

Najlepsza Pani Doktor jaką spotkałam. Bardzo dba o pacjentki, dokładnie wszystko tłumaczy, gdy są jakieś wątpliwości. Przeprowadza wszystkie niezbędne badania i przede wszystkim działa we współpracy z pacjentką. Nie pozostawia bez odpowiedzi. Jako jedyna zdiagnozowała u mnie chorobę, mimo że byłam już u wielu lekarzy i nie powiedziała, że taka moja uroda (jak to zrobiło kilku innych ginekologów). Gorąco polecam Panią Doktor!
Opinia dodana przez: Paulina

lek. dent. Witold Sobieraj

Centrum Stomatologiczne Myślenice
ulica Ogrodowa 1 A
32-400 Myślenice

Gorąco polecam Pana Doktora,pełen profesjonalizm jeżeli chodzi o usunięcie zęba.Znieczulenie bezbolesne,spokój i opanowanie a naprawdę miałam trudny przypadek.Bardzo dziękuję za wytłumaczenie wszystkiego ze szczegółami,Pani asystentka również kobieta bardzo wyrozumiała i pomocną dzięki takim osobom nie boje się już stomatologa.

lekarz Anna Boryczko

marsz. Piłsudskiego 15 lok. 9
32-400 Myślenice

Pani Doktor jest lekarzem pediatrą z bardzo dużym doświadczeniem, wszechstronnym, empatycznym i naprawdę z powołania.
Opinia dodana przez: Ewa

dr Maciej Wiatr

Laryngolog

przychodnia
32-400 Myślenice

Jestem po pierwszej wizycie u Pana doktora Macieja Wiatra. Lekarz bardzo uprzejmy, życzliwy, kompetentny. Wywiad konkretny, tłumaczenie choroby i planu leczenia dokładne, klarowne. Poczułam się zaopiekowana, dostałam skierowanie na dalsze badania, recepty na leki, wyjaśnienia co do ich aplikowania oraz dalszego postępowania. Jestem wdzięczna doktorowi za fachowość i serdeczność. Gorąco polecam tego lekarza i życzyłabym sobie i wszystkim więcej takich specjalistów.
lekarz z pełnym poświęceniem, dokładny, miły oraz bardzo kompetentny w leczeniu. Dla mnie jest wzorem lekarza.

Kinga Jach

ulica Sienkiewicza 27B
32-400 Myślenice

Bardzo profesjonalnie podejście do pacjenta, dokładnie wytłumaczenie , zbadanie i jeszcze pokazuje co i jak wyszło w badaniach z czym nie spotkałem się u innych specjalistów. Godna polecenia.

lekarz Piotr Dąbek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CERTUS"
ulica Drogowców 5
32-400 Myślenice

Bardzo sympatyczny i kompetentny. Będę zawsze polecała Pana Doktora, ponieważ ma cierpliwość i podejście do pacjenta. Dziękuje bardzo za fachowo przeprowadzony zabieg w szpitalu bocheńskim.
Opinia dodana przez: Bożena

mgr Beata Jarząbek

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Myślenice

„Drogi” Anonimie z dnia 08/04/11 16:28 Pozwolę sobie na odmienne zdanie od twojego, gdyż uczęszczam już czwarty tydzień na rehabilitacje i jedynymi osobami które są traktowane „z góry” to te które są oporne na ćwiczenia i wiedze. Wtedy owszem, można usłyszeć od p. Beaty „Pan/i nie ćwiczy tu dla Mnie, tylko dla Siebie” i z tym się zgadzam w 100%, gdyż te słowa przypominają mi mojego trenera Wschodnich Sztuk Walki, ...

lekarz Andrzej Kocot

32-400 Myślenice

Moje zdarzenie z dnia wczorajszego. Trafiałam na oddział ginekologiczny 22.02 w 9 tc z objawami poronienia. Okazało się, że najprawdopodobniej będę mieć zabieg wyłyżeczkowania, badań opisywać nie będę bo nie o to chodzi.. Zaznaczam, że to moja pierwsza ciąża, ale przyjęłam wszystko spokojnie. W papierach zaznaczyłam, że mam padaczkę i jakie leki przyjmuję. Poniedziałek 9:00 obchód lekarski. Na obchodzie pojawił się doktor gin. Andrzej Kocot jako "głównodowodzący". Powiedział, że "prognozy ...
Opinia dodana przez: peggy

dr n. med. Leszek Sojka

Alergolog, Pediatra

32-400 Myślenice

Własnie wróciliśmy od tego gościa - zastępuje dobrą panią alergolog w Mogilanach jednak tek facet to kompletna porażka - Pamiętajcie że jak będziecie szli do niego to najlepiej mieć gotową diagnozę podać mu ją na tacy i żeby on tylko potwierdził bo nie ma pojęcia o tym co ma w specjalizacji. Dzisiaj pojechalismy do niego bo dziecko nasze leczone było pod kątem astmy, miała również przepisane leki przeciwalergiczne robione testy ...

lekarz Robert Wójcik

32-400 Myślenice

Pan dr Wójcik jest kompetentnym lekarzem, trafnie u mnie zdiagnozował chorobę i skierował do szpitalnego leczenia. Jest uprzejmy. Po raz pierwszy zostałam przyjęta bez wcześniejszej rejestracji pomimo, że Pani z recepcji chciała odesłac mnie z kwitkiem. Kolejne wizyty również przebiegają w dobrej atmosferze i mogę z czystym sercem polecic wszystkim Tego okulistę.

lekarz Kazimierz Panuś

ulica Kazimierza Wielkiego 93
32-400 Myślenice

Zdecydowanie polecam. Kolonoskopia mistrzostwo świata! Wszystko przebiegło profesjonalnie, miło i bezstresowo.
Opinia dodana przez: M.

Paweł Ślęczka

Szpital w Myślenicach
Myślenice

Lekarz godny polecenia , przeprowadzał zabieg mojej córce zerwanego wiązadła w kolanie.Zabieg przeprowadzony super bez żadnych komplikacji, Pan doktor dokładnie wytłumaczył na czy zabieg polegał i jak postępować po zabiegu. Córka w szpitalu w Myślenicach na oddziale ortopedii dzięki miłej atmosferze zarówno ze strony lekarzy jak i pielęgniarek czuła się jak w domu, wszyscy bardzo mili i uprzejmi .W dużej mierze to zasługa Ordynatora , że potrafił dobrać taki personel.

lekarz Andrzej Cyganek

ulica Juliusza Słowackiego 21/28
32-400 Myślenice

Lekarz wyjątkowy.Profesjonalista.Trafnie stawia diagnozy i kieruje na własciwe leczenie.Spokojny i cierpliwy.Polecam wszystkim Pana Doktora-to prawdziwy lekarz,który służy ludziom.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Jerzy Krzywoń

Ortopeda, Traumatolog

ulica Słowackiego 23
32-400 Myślenice

Bardzo polecam. Lekarz z powołania, nic do zarzucenia po ciężkiej operacji chodzę. Nie bierze !!! Kompetentny i Serdeczny człowiek !

mgr Halina Kustosz-Miśko

Logopeda

ulica Słowackiego 23
32-400 Myślenice

Dała bym za wszystko 5 ale takich logopedów chyba nie ma... Pani Halina potrafiła zrobić coś czego nie udało się dwóm poprzednim logopedom. Dziękuję.

lekarz Jacek Matoga

ul. Jana Sobieskiego 12a
32-400 Myślenice

Cudowny Lekarz, który pracuje w Szpitalu w Myślenicach na Oddziale Wewnętrznym. Lekarz kompetentny z otwartą dłonią, sercem i chęcią do pomocy osobie, którą leczy ale i względem rodziny pacjenta. Uprzejmy, kulturalny, empatyczny, cierpliwy poświęcający czas na rozmowę nawet długą rodzinie pacjenta bez irytacji i złości. Nie mam i nie mogę mieć innej opinii i zdania na temat ww Lekarza jak Cudowny Lekarz z POWOŁANIA, Z POWOŁANIA do ZAWODU - MISJI, ...
Opinia dodana przez: Teresa P.

mgr Katarzyna Badeńska

Psycholog, Psychoterapeuta

Centrum Psychoterapii
Pardyaka 5/4
32-400 Myślenice

Przed rozpoczęciem terapii przeczytałam opinie o pani Kasi i z duszą na ramieniu ruszyłam na spotkanie. I od pierwszej wizyty poczułam się zaoopiekowana objęta troską zaufaniem i szacunkiem. Pani Kasia nauczyła Mnie jak wyjść z roli ofiary dodała skrzydeł i pokazała jak budować poczucie własnej wartości. Dała narzędzia zrozumienie i nauczyła jak stawiać zdrowe granice. Towarzyszyła Mi w procesie świadomie i w pełni uwagi i mimo iż nieraz byłam na ...
Opinia dodana przez: Dorota