Lekarze Stomatolog dziecięcy

Chirurg stomatolog

Stomatologia Adeeb Clinic
Legionów Polskich 73/1
Dąbrowa Górnicza

Parę dni temu udałam się do doktora w celu usunięcia ósemki. Bałam się zabiegu (to mój pierwszy z taką ingerencją w dziąsła i zęby) do tego stopnia że prawie zemdlałam po zajęciu fotela dentystycznego. Doktor z asystentką obniżyli fotel, mówili do mnie łagodnie i uspokajali. Pomogło mi to i w trakcie zabiegu byłam już spokojna i zrelaksowana, mimo wcześniejszego strachu. Faktycznie, tak jak mówili. Nie bolało nic 🙂 zabieg trwał ...
Opinia dodana przez: Milena
{'id': 32253, 'name': u'Rzesz\xf3w'} Stomatolog
                                       lek. dent. Tomasz Niżański

lek. dent. Tomasz Niżański

Eurodent Stomatologia
Leska 4
Rzeszów

Jestem pod ogromnym wrażeniem jakości usług , profesjonalne leczenie w oparciu o najnowsze metody. A także podejście do pacjenta na najwyższym poziomie zarówno pań rejestratorek jak i stomatologów. Doktor Niżniański to specjalista z powołania z wielką wiedzą i profesjonalizmem. Jestem bardzo zadowolona wręcz szczęśliwa że trafiłam do tej kliniki. Z całego serca POLECAM !!!❤️
Opinia dodana przez: Janina Gil
Lekarz z powołaniem, z piękną etyką lekarską, wybitny specjalista chirurg stomatologiczny, z tytułem doktora nauk medycznych, z niesamowitym podejściem do małego pacjenta.Miałam okazję poznać Pana Doktora podczas pobytu z moim dzieckiem w Ośrodku w Rusinowicach.Pan Dr jako jedyny w Rusinowicach przyjął mojego chorego synka w niedzielę, po tym jak obdzwoniłam wszystkie gabinety i domy stomatologów w Lublińcu.Mój 5-o letni syn był bardzo spuchnięty i cierpiący.Pan Dr usunął ząb bezboleśnie i ...
Opinia dodana przez: animare
                                       lek. stom. Bartosz Cichoń

lek. stom. Bartosz Cichoń

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024
30-108 Kraków

Dzięki mojej córce, która leczyła się u dr Cichonia ja też trafiłam do niego. Moje zęby nigdy nie wyglądały dobrze ale dzięki doktorow wszystko się zmieniło. Mam korony EMax które niczym nie różnią się od prawdziwych zębów. Wyglądają fenomenalnie a ja wreszcie mogę się uśmiechać! Jeszcze raz doktorze bardzo dziękuję! A i najważniejsze poza tym że doktor jest świetnym fachowcem to jeszcze jest przystojny. ;-)
Opinia dodana przez: Zofia
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Stomatolog
                                       prof. dr hab. n. med. Wiesław Hędzelek

prof. dr hab. n. med. Wiesław Hędzelek

CANDEO Clinic Stomatologia Poznań
Bednarska 6
60-571 Poznań

Ani me, ani be nie było też nawet kukuryku, wierzę że podczas następnego spotkania wykaże się Pan zainteresowaniem do pacjentów, którzy zdecydowali się podjąć leczenie w tej, a nie innej klinice. Życzę powrotu do zdrowia Panie Wiesiu.
Opinia dodana przez: Sylwester Sitkowiak
                                       dr n. med. Krzysztof Gończowski

dr n. med. Krzysztof Gończowski

magnaDENT Centrum Stomatologii Estetycznej
Walerego Eljasza Radzikowskiego 138
30-001 Kraków

Gorąco polecam leczenie u dra Gończowskiego. Do Magnadentu trafiłam ze złamanym w połowie zębem i alarmującym stanem zapalnym w organizmie. Dzięki zdjęciu rentgenowskiemu 3D dr Gończkowski zdiagnozował poważne problemy w moim uzębieniu i ułożył plan leczenia, dzięki któremu obecnie mogę cieszyć się zdrowymi zębami. W gabinecie panuje profesjonalizm i miła atmosfera, a do zabiegów używany jest najwyższej jakości sprzęt. Dr Gończkowski poradził sobie nawet z wyciągnięciem z jednego z kanałów ...
Opinia dodana przez: Anna P.

lek. dent. Konrad Zarod

Alchemia Uśmiechu
ul. Bruna 9
02-594 Warszawa

Wspaniały człowiek i lekarz! Doktor przeprowadził u mnie bardzo długie leczenie. Były i plomby i kanałówki i korony -wszystko sprawuje się idealnie. Jestem już ponad cztery lata po leczeniu i teraz mi strasznie głupio jak przychodzę tylko na wizyty kontrolne. Bardzo dziękuję Doktorze za pomoc! :)
Opinia dodana przez: Kamila

lek. stom. Agnieszka Jaworska

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Interdental AT Agnieszka Jaworska
ul. Reymonta 34 m 18
01-842 Warszawa

Z wyznaniem grzechu wyznam że kiedyś chodziłem ja moja cała rodzina do innego dentysty, lecz gdy miałem bardzo poważny problem z wrastającą, krzywo rosnącą ósemką ( tzw przekleństwo dentystów ) oraz leczeniem kanałowym szóstki Pani Doktor wytłumaczyła mi wszystko co będzie robiła, krok po kroku, natychmiast idealnie mnie znieczuliła, a samo leczenie to czysta przyjemność, bardziej skupiłem się na ciepłej rozmowie niczym z wieloletnią przyjaciółką, wszelkie problemy z zębami usunięte ...
Opinia dodana przez: Grzegorz
{'id': None, 'name': u''} Stomatolog
                                       dr n. med. Wiesław Wiznerowicz

dr n. med. Wiesław Wiznerowicz

Stomatolog, Protetyk

SPECJALISTYCZNY GABINET STOMATOLOGICZNY DR WIESŁAW WIZNEROWICZ
61-655

Długo szukałam lekarza, któremu mogłabym zaufać. Doktora Wiznerowicza i jego prace obserwowałam długie miesiące na Facebooku. Lekarz ten zwrócił moją uwagę przede wszystkim efektami swojej pracy, które każdego dnia wrzuca na swój profil. Dr Wiznerowicz zakłada korony cyfrowe Lava i wyglądają tak naturalnie. Zgłosiłam się na konsultację w grudniu 2014. Do doktora jechałam ponad 1000 km. Pracuję w branży medycznej i trudno mnie wprowadzić w tzw. maliny. Znam w Polsce ...
Opinia dodana przez: Anna
                                       lek. stom. Olga Olszowy

lek. stom. Olga Olszowy

Stomatolog, Ortodonta

studium stomatologii estetycznej
Pawia 12 lok. 1
31-154 Kraków

Najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałem. Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do pacjenta i pracy. Bardzo zaangażowana i to czuć od samych drzwi gabinetu. Nie sądziłem że da się lubić wizyty u stomatologa:) . Dla mnie zdjęcie aparatu to był bardzo smutny dzień xD
Opinia dodana przez: Łukasz
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Stomatolog
                                       lek. dent. Grzegorz Grodoń

lek. dent. Grzegorz Grodoń

Lecznictwo Szpitalne 4WSKzP
ulica Weigla 5
50-981 Wrocław

Ostoja a nie lekarz. Świetnie zapewniony komfort psychiczny pacjenta, za każdym razem. Wyrywanie zębów jest po prostu przyjemne, czego się nie spodziewałem. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Ddd
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Protetyk
                                       lek. stom. Ehtesham Beheshty Kazerooni

lek. stom. Ehtesham Beheshty Kazerooni

Protetyk, Stomatolog

Gabinet Stomatologiczny UŚMIECH ZDROWIA
Łowicka 23
02-502 Warszawa

Nie muszę sie długo zastanawiać, 5/5 pod każdym możliwym względem :) Wizyta bardzo konkretna, dr odpowiedział na wszystkie moje pytania i upewnił się, że plan leczenia jest dla mnie jasny. Bardzo szanuję takie podejście do pacjenta!
Opinia dodana przez: Patryk

lek. dent. Marcin Nitka

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Nie mam zastrzeżeń do tego dentysty, widać, że zna się na tym, co robi i stara się, żeby zabieg był jak najmniej uciążliwy dla pacjenta i jednocześnie dokładnie i profesjonalnie wykonany. P. Marcin jest osobą kontaktową i bezkonfliktową, na pierwszym miejscu stawia dobro pacjenta.
Opinia dodana przez: Lidia
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Stomatolog dziecięcy
                                       lek. dent. Agnieszka Miszkurka

lek. dent. Agnieszka Miszkurka

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

White Dental Clinic
Żeromskiego 1, lok. U9
01-887 Warszawa

Pani stomatolog z dobrym podejściem do dzieci. Drugi rok przychodzę z synem (teraz 9lat) i każda wizyta zakończona była uśmiechem zamiast płaczem. Dr. Miszkurka potrafi w taki sposób opowiadać o zębach i ich leczeniu, że nawet dziecko słucha z zaciekawieniem i potem łatwiej znosi ewentualny zabieg. 2 wypełnienia założone przez P. Doktor trzymają się bez problemów i są niemal niewidoczne
Opinia dodana przez: Patrycja

lek. med. Dymitr Adamonis

PRODENT Gdańsk Madison
ul. Rajska 10
80-850 Gdańsk

Super. Jestem bardzo zadowolony z leczenia bez bólowe wszystko na bieżąco jest tłumaczone. Nic tylko się cieszyć z tak profesjonalnego stomatologa w Grudziądzu.
Opinia dodana przez: Hubert
{'id': 1451, 'name': u'D\u0105browa G\xf3rnicza'} Stomatolog
                                       lek. stom. Maja Danecka-Pasieka

lek. stom. Maja Danecka-Pasieka

Stomatolog, Implantolog

ulica Kopernika 24
41-300 Dąbrowa Górnicza

Niezwykle sympatyczna, rzetelna i profesjonalna Pani Doktor. Otrzymałam wskazówki, jakie podjąć kroki, aby wyleczyć moją przypadłość oraz dowiedziałam się wszystkiego o jej przyczynach. Pani Maja cierpliwie odpowiadała na każde zadane pytanie. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Karolina
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Stomatolog
                                       lek. dent. Aleksandra Drozd

lek. dent. Aleksandra Drozd

DENTestica
Armii Krajowej 190B/1
40-750 Katowice

Znakomite podejście do Pacjenta - a mam spore wymagania! Jestem nadal pod dużym wrażeniem. Rekomenduję Pani usługi wszystkim znajomym ze środowiska akademickiego! Pozdrawiam, Anna B.
Opinia dodana przez: Anna
                                       lek. stom. Aleksandra Szantyr

lek. stom. Aleksandra Szantyr

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Pani Doktor to super implantolog! Bez stresu, bólu mam już znowu " kompletny" uśmiech. Bezproblemowo się wgoiło wszystko. Po co się bać? Tylko dr Ola jest na obawy przed implantami.Lekarz z powołania, już trzecie pokolenie! Widać ma to w genach.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Stomatolog
                                       lek. dent. Ewa Robak

lek. dent. Ewa Robak

ul. Józefa Mehoffera 44/lok. U2
03-131 Warszawa

Do Dr trafiłam dzięki rekomendacji znajomych i nie zawiodłam sie. Poprzeczka moich wymagań była postawiona wysoko - szukałam lekarza także dla swoich dzieci. Udało sie. Polecam każdemu, kto szuka profesjonalizmu, zrozumienia pacjenta, rzeczowego i empatycznego podejścia. Ja wrócę i polecę dr Ewę jeszcze niejednokrotnie.
Opinia dodana przez: Barbara
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Protetyk
                                       dr Paweł Fudalej

dr Paweł Fudalej

Protetyk, Stomatolog

Centrum Stomatologiczne
Słowackiego 25/2
01-592 Warszawa

Czy ktokolwiek lubi w ogóle chodzić do stomatologa?! Nie wydaje mi się. Sprawa jednak się zmienia, kiedy jesteś w rękach profesjonalistów. Dlaczego polecam gabinet Pana Doktora? Bo to miejsce napawa mnie zawsze optymizmem - przed każdą wizytą! Najprawdopodobniej wpływa na to przyjazna atmosfera, obsługa na najwyższym poziomie oraz "bezbólowe" wizyty. W Warszawie jest wiele dentystów. Trafić na NAJLEPSZEGO to COŚ. Ja wybierając Doktora Pawła trafiłam i szczerze polecam wszystkim jeszcze ...
Opinia dodana przez: Julkaa