lek. stom. Elżbieta Sommer - Szelepin

Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne INTERDENT
ul. Długa 16B/32
53-658 Wrocław

wizyta już od 100
Bardzo kompetentna, szczegołowo i wyczerpujaco przedstawia plan leczenia i odpowiada na zadawane pytania! Dokładna i skrupulatna! A do tego przemiła i wiecznie usmiechnieta !

lek. stom. Krzysztof Gąsiorowski

Centrum Stomatologiczne Zakopianka
ul.Zakopiańska 62

wizyta już od 80
Trafiłam do Pana Krzysztofa tego samego dnia po nieudanej próbie usunięcia ósemki u lekarza stomatologa. Myślałam, że znów będzie mnie czekać godzinna męczarnia, a poszło szybko i bezboleśnie. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Sylwia

lek. med. Urszula Odya

PRODENT Garnizon
ul. A. Słonimskiego 1/65
80-280 Gdańsk

wizyta już od 100
Bardzo cierpliwy, sympatyczny :) choć musiał mi ratować 8 ząb co nie jest łatwe a druga jest w trakcie już też leczenia. Lekarz wytłumaczył jak będzie wyglądało leczenie i wytłumaczył ewentualne skutki, które mogą sie pojawić później przy tym zębie. Profesjonalnie podchodzi do każdej sprawy. Co najważniejsze nie boli nic zawsze sie pyta czy boli :) wracam na następną kanałówkę bo wiem że solidnie zostanie zrobiona:) Z czystym sumieniem polecam ...
Opinia dodana przez: Dentysta Chwarzno

lek. stom. Paweł Zawadzki

Chirurg stomatolog

Centrum Stomatologiczne Zakopianka
ul.Zakopiańska 62

wizyta już od 100
Gorąco polecamy! Profesjonalny, cierpliwy, ze szczególnym podejściem do dzieci !
Moja córka Pana doktora uwielbia i nie może doczekać się kolejnych wizyt :)
Pozostajemy stałymi pacjentkami :) Mama Kaliny
Opinia dodana przez: Kasia_Sta

lek. stom. Maciej Opach

SWISSDENT Centrum Stomatologii
ul. Mackiewicza 17a

wizyta już od 100
Chyba najlepszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłem jeśli chodzi o podejście do pacjenta. Kompetentny, komunikatywny. Rzetelnie omówiona i wykonana ekstrakcja ósemki.
Tychy Stomatolog lek. dent. Magdalena Leki-Pniok

lek. dent. Magdalena Leki-Pniok

Stomatolog, Medycyna estetyczna

DentalCare
Barona 30
43-100 Tychy

wizyta już od 50
Profesjonalizm przede wszystkim. Pani Magdalenie jak najbardziej można zaufać - zabiegi są bezbolesne i wykonywane bardzo sprawnie. Osobiście wyleczyłem zęby + teraz mam aparat Invisalign, który sprawdza się znakomicie.
Opinia dodana przez: Krzysiek
Chorzów Stomatolog dr n. med. Robert Stencel

dr n. med. Robert Stencel

Stomatolog, Protetyk

Stencel
Franciszka Karpińskiego 3
41-500 Chorzów

Skomplikowana ekstrakcja ósemki rosnącej poziomo wykonana szybko, fachowo i bezboleśnie. W chwili obecnej nie znam lepszego specjalisty na rynku. Zwraca uwagę fakt, że w tym gabinecie nie ma możliwości wykonania jakiejkolwiek fuszerki, to raczej tutaj "naprawia się" błędy innych. Firma która dba o swoją opinię.
Częstochowa Stomatolog dr n. med. Dariusz Filipek

dr n. med. Dariusz Filipek

Centrum Stomatologii "MEDIDENS"
św. Brata Alberta 42
42-200 Częstochowa

Nigdy, żaden dentysta nie zajął się tak kompleksowo moim uzębieniem. Koleżanka poleciła mi doktora, gdyż wiedziała, że zależy mi na szybkim, skutecznym leczeniu. Jestem zachwycona. Poprzedni dentysta był może i miły, ale doprowadził mi stan uzębienia do mało akceptowalnego stanu. Na stałe mieszkam za granicą, ale zęby zawsze leczę w Polsce. Miałam mało czasu, aby doprowadzić stan moich zębów do ładu. Ogromy ukłon w stronę Pana doktora, który tak dopasował ...
Opinia dodana przez: Ela
Kraków Stomatolog lek. dent. Beata Świątkowska

lek. dent. Beata Świątkowska

Stomatolog, Protetyk

Stomatolog Beata Świątkowska
Ignacego Krasickiego 30/84

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA!
Profesionalne podejcie, uprzejmosc i zupelnie bezinteresowna dorada, godna zaufania i powierzenia wszelkich prac. :) A wiem o czym mowie, bo mam juz w przeszlosci szereg nieprzyjemnych doswiadczen ze stomatologia !
Zbyt późno trafiłam w ręce doktor Świątkowskiej! wielka strata!
Powodzenia w pracy zawodowej. Dziekuje za SUPER porade i opinie.
Opinia dodana przez: Joanna