Lekarze Stomatolog

Dariusz Pękała

RTG, Stomatolog

Wyszyńskiego 37
43-100 Tychy

Witam Rok temu miałam potrzebę skorzystania z pomocy Pana doktora.Wyrywanie 8 które spędzalo mi sen z powiek ból podawanego zastrzyku i zdretwialej twarzy to wszystko kosztowało mnie wiele nerwów meczyłam się dwa tygodnie z bólem zanim zdecydowałam się na wyrwanie i za namową znajomej ruszyłam pewnym krokiem do P.Pekaly.Polecam każdemu kto panicznie się boi i ma złe wspomnienia z wyrywanie.Znieczulenia nawet nie poczułam,wyrwanie samego zęba trwało parę sekund i było ...
Opinia dodana przez: magda

lek. dent. Joanna Nowalińska-Solka

ul. Puchalskiego 6
09-409 Płock

Polecam Panią Doktor z czystym sercem i sumieniem! Wspaniały człowiek! Cierpliwy, empatyczny, pomocny! Najlepsza!! ❤️❤️❤️
Opinia dodana przez: Milena

dr n. med. Jarosław Szewczyk

Indywidualna Praktyka Dentystyczna
Wolności 112/12
41-500 Chorzów

Doktor tydzień temu usuwał mi chirurgicznie korzeń zęba. Pierwszy raz w życiu nie czułem żadnego bólu. Teraz na wizytę umówiłem swoją żonę. Z pewnością mogę go polecić.

Wojciech Bukowski

Chirurg stomatolog

Extradent
Warszawa

Z cała pewnością mogę polecić dr Wojciecha Bukowskiego! Profesjonalista - sprawnie usunął moje dwie ósemki. Wszystko goiło się tak jak powinno, poinformował mnie o ewentualnych zagrożeniach i dokładnie opowiedział o zaleceniach po zabiegu. W dodatku miałam do doktora kilka pytań, a do zdjęcia szwów i wizyty kontrolnej było jeszcze kilka dni, dlatego napisałam wiadomość email i otrzymałam błyskawiczną odpowiedź! Byłam kolejny raz bardzo pozytywnie zaskoczona. Doktor zrobił na mnie bardzo ...
Opinia dodana przez: Patrycja

dr n. med. Mateusz Mazurek

Stomatolog, Periodontolog

Gabinety Stomatologiczne Krakowska 30
ul Krakowska 30
33-100 Tarnów

Polecam Pana Dr Mateusza Mazurka z Zespołem. Gabinet wybrałam z polecenia, po wizytach w innych gabinetach oraz na podstawie poprzednich opinii. Miałam wykonany duży zakres prac, łącznie z usuwaniem zęba trzonowego (bezboleśnie z zastosowaniem dźwigni), leczenie kanałowe (perfekcyjny obraz po leczeniu na zdjęciu), leczenie próchnicy, usuwanie starych mostów (bezstresowe), całościowe prace protetyczne (korony na cyrkonie). Wszystko zostało zaplanowane w czasie oraz finansowo i tak zrealizowane, w ścisłym porozumieniu ze mną. ...
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Agnieszka Majewska-Roztoczyńska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

ulica Na Miasteczku
61-144 Poznań

U Pani Agnieszki leczę ząbki i jestem bardzo zadowolona. Pani doktor jest rzeczowa, kompetentna i profesjonalna. Bardzo szczegółowo objaśnia co jest problemem oraz etapy leczenia. Co mnie bardzo przekonuje to poświęcony czas, nie mam odczucia że się spieszy bo następny pacjent już czeka. Efekty estetyczne są super. Szczerze polecam tym, którzy szukają uczciwego i sumiennego dentystę.
Opinia dodana przez: Ania K.

lek. dent. Radosław Pawłowski

Sosnowiec, gen. Andersa 15
41-200 Sosnowiec

Świetny dentysta - rzeczy niemożliwych dokonuje od ręki, na cuda trzeba trochę poczekać:) Dodałbym jeszcze jedną gwiazdkę za poczucie humoru - kilka razy prawie wyplułem ssawkę.
Opinia dodana przez: Tomek
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Stomatolog
                                       lek. dent. Dariusz Wilisowski

lek. dent. Dariusz Wilisowski

Stomatolog, Implantolog

Luxdentica
Lubostroń 22G/7
30-383 Kraków

Super stomatolog, konkretny, a przy tym bardzo uprzejmy. Rzadko się spotyka takich lekarzy, także w prywatnych klinikach (o nfz nawet nie mówię:D). Tutaj naprawdę wszystko na 5!!!. Każdemu polecam wizytę u dra Wilisowskiego, ja akurat usuwałam ósemkę. Zabieg każdy mi przedstawiał jako koszmar i traumę, a w rzeczywistości było bardzo znośnie, pod skutecznym znieczuleniem. Na pewno zdecydowanie lepiej niż sobie wyobrażałam.
Opinia dodana przez: Karolkaa

lek. dent. Bożena Ksol

Stomatolog, Protetyk

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna Bożena Ksol
al.Sportowców 1a lok 4
41-100 Siemianowice Śląskie

Pani doktor Bożena Ksol jest jak najbardziej godnym polecenia dentystą. Dzięki niej przestałam się bać DENTYSTY, wizyty w Jej gabinecie przynoszą ulgę, piękny uśmiech oraz nieodparte uczucie - po co tak długo zwlekałam. Oceniam Ją jako wysokiej klasy fachowca, żaden POTWÓR-ZĄB nie stanowi dla Niej problemu. Uśmiech i zwykła ludzka uprzejmość połączona z profesjonalizmem i kompetencją. Polecam gorąco !!!
Opinia dodana przez: Honorata

lek. stom. Mohammad Saleh

Stomatologia i medycyna estetyczna Mohammad Saleh
Tysiąclecia 7
42-140 Panki

Znakomity piłkarz, legenda Liverpoolu. Z idealną precyzją wyrywa siatki w bramkach przeciwnika. Zawsze uśmiechnięty i godny zaufania.

lek. dent. Anna Świerczewska

Uśmiech Proszę Stomatologia
Posag 7 Panien 20 lok.LU05
02-495 Warszawa

Bardzo polecam dr Świerczewską. Moje dzieci chodzą do niej od urodzenia (serio :-), a córka za chwilę będzie miała 15 lat. Dr Świerczewska wygląda bardzo młodziutko :-)), ale jest lekarzem z doświadczeniem. Kiedy dzieci były małe urzekała ich mówieniem, że maluje ząbki w różne wzory i opowiadaniem o autkach. Moje dzieci, w przeciwieństwie do mnie, nigdy nie bały się dentysty, a wizytę u dr Świerczewskiej traktowały jako atrakcję. Było to ...
Opinia dodana przez: Lilka

lek. dent. Maciej Maziarski

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Gabinet Stomatologiczny Maciej Maziarski
Rogoyskiego 19/2
33-100 Tarnów

Bardzo dobry specjalista, bezboleśnie wyrywa zęby, tworzy bardzo przyjemną atmosferę, świetnie tłumaczy proces leczenia.

lek. dent. Rafał Murański

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
ulica Towarowa 2
43-460 Wisła

Stomatolog marzenie! Miałam ekstrakcje wszystkich czterech 8-ek i z całego, szczerego serca polecam każdemu Pana Rafała Murańskiego. Pełen profesjonalizm, bezboleśnie, spokojnie, bez pośpiechu, żadnych komplikacji, emanująca troska o dobro pacjenta. Nie spotkałam jeszcze nigdy tak wspaniałego, kompetentnego specjalisty. Odpowie na każde pytanie z cierpliwością. Już po zamienieniu pierwszych kilku zdań, ma się wrażenie jakby się znało od lat. Oby takich lekarzy z prawdziwym powołaniem więcej!
Opinia dodana przez: Patrycja

Przemysław Stiskun

niepodległosci 214
43-100 Tychy

Ja jestem pacjentka pana doktora od kilku ...nastu lat. Przebywam za granica i jak tylko jestem w Polsce no nawet na kontrole musze wpasc .... Swietny i kompetentny lekarz. Ma dobra pamiec - nawet jak widzi pacjenta co 2-3 lata to szybko go sobie przypomni. Bardzo jestem zadowolona.
Opinia dodana przez: Bozena

lek. dent. Marta Majcher-Caban

Gabinet Stomatologiczny
Kadlubka7
30-446 Kraków

Moje chore wyobrażenia na temat sadystycznych dentystów w kitlach czerwonych od krwi i z dwumetrowymi tasakami w ręku zmieniły się zupełnie, odkąd zaczęłam korzystać z usług pani Marty. Jej delikatność oraz kunszt stomatologiczny wywołały mój podziw i uznanie. Dentysta idealny dla wszystkich przerażonych cykorów, którzy aby uniknąć wizyty u stomatologa chowają się pod łóżko, do szafy, bądź jedzą ogórki i popijają mlekiem. Gorąco polecam. Niezwykle tchórzliwa (i męcząca) pacjentka.

dr Barbara Książkiewicz-Jóźwiak

SE+ Studio Stomatologii Estetycznej
Stefana Batorego 6
31-135 Kraków

Pani doktor to wyjątkowy profesjonalista. Mojego zęba skazano już na straty w innym miejscu, a pani doktor odbudowała go na nowo!! Wycięto mi chory fragment zęba, a na zdrowej części zrobiono koronę. Najważniejsze że nic nie bolało. Jestem bardzo zadowolony z efektów, a w innych gabinetach odmawiano mi leczenia tylko od razu chcieli wyrywać. W klinice jest wyjątkowa opieka. Bardzo miłe i kompetentne są tam asystentki. Bardzo polecam to miejsce!!

lek. dent. Sylwia Gajewska-Huterska

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "RONDO" s.c.
Krakowska 28
45-075 Opole

Pani Doktor bardzo profesjonalna , z duża wiedza , wyjaśniła mi wszystko , jestem bardzo zadowolony z leczenia polecam
Opinia dodana przez: Karol

lek. dent. Maria Grygielewicz-Sikorska

OPTO-MED S.C. NZOZ
ulica Orla 6/77
05-091 Ząbki

Zabiegi praktycznie bezbolesne, przeprowadzone sprawnie i dokładnie, poprzedzone szczegółowym wywiadem. Zainteresowanie pacjentem, a także poziom usług jak i kultura osobista godne polecenia!
Opinia dodana przez: Ada

lek. dent. Dominika Borkowska

Przychodnia
Władysława Jagiełły 23
98-220 Zduńska Wola

Pani Domika to Anioł dla naszej rodziny. Super podejście do dzieci.Moje pociechy ją uwielbiają, wręcz cieszą się jak idą do dentysty. Polecam! Jestem pacjentką od15 lat.:-)

lek. dent. Konrad Korniluk

ulica św. Urbana 5/16
41-800 Zabrze

Po wizytach w wielu gabinetach u różnych stomatologów efekt zerowy -wreszcie trafiłam z córką 3latka do Pana Konrada nie wierzyłam że sobie z nią poradzi ale próbowałam wszystkiego więc poszłam i na pierwszej wizycie oczywiście klapa nie dała nawet zobaczyć Pan doktor dał mi "instrukcje"postępowania z moim opornym dzieckiem i kazał przyjść za tydzień.poszłam i wyszłyśmy po 40min ze zrobioną 4ką potem były kolejne wizyty zawsze wychodziłyśmy z kolorową plombą,córka ...
Opinia dodana przez: Magdalena