Lekarze Szczecin

Chirurg szczękowo twarzowy, Dermatolog

ARTIMED
Królowej Jadwigi 15
Szczecin

Pani doktor jest najlepszym lekarzem u jakiego się leczyłem. Wybitny specjalista a do tego przesympatyczna kobieta. Niestety teraz chyba już nie przyjmuje, jest na emeryturze. Takich lekarzy już dzisiaj nie ma.
Opinia dodana przez: Jan Marek

dr n. med. Zbigniew Kowalewski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Piotr Tomaszewski
ulica Brązowa 8
70-781 Szczecin

Świetny facet!postawił mnie na nogi,w dosłownym znaczeniu. Bardzo miły,ale konkretny i zdecydowany. Polecam z czystym sercem!!! Lekarz ideał :)

dr n. med. Maria Listewnik

Jodłowa 21E/7
71-114 Szczecin

Więcej takich ludzi i fachowców anie nie tragedii.

lekarz Maria Chacińska

Lekarz rodzinny, Internista

PRZYCHODNIE MEDYCYNY RODZINNEJ "SZAFERA" - Filia ul. 9 Maja
9 Maja 13
70-136 Szczecin

Wspaniała, wrażliwa, delikatna i miła, o ogromnej wiedzy i doświadczeniu lekarka, traktująca pacjenta podmiotowo. Polecam z czystym sercem każdemu, potrzebującemu pomocy, rzetelnej lekarskiej wiedzy, zrozumienia.

Jacek Litke

Anestezjolog

KAiIT
Szczecin

Życzę wszystkim takiego lekarza. Miło spotkać Takiego Człowieka w naszych czasach. Dziękuję

mgr Miłosz Parchimowicz

Rehabilitant

NIEPUBLICZNY STOCZNIOWY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
ulica Dubois 27
71-610 Szczecin

Wreszcie trafiłem na specjalistę od kręgosłupa. Facet konkretny, zrobił wywiad, jakiego w życiu nie miałem, poinstruował, opowiedział o wszystkim co mi dolega, tak, że w końcu zrozumiałem, a co najważniejsze- trafił w punkt, bo boli coraz mniej- polecam gościa.

dr Barbara Cybak

Hipokrates
Łucznicza 64
Szczecin

Pani dr jest moim lekarzem od ponad 20 lat ,pomimo,że przeprowadziłam się z ul.łuczniczej na drugi koniec Szczecina nigdy bym nie zmieniła Pani dr.Jest to lekarz o b.otwartym sercu dla ludzi starszych średnich i młodych.Jest to lekarz jakiego ze świecą szukać,przyjazny,nie stwarza muru pomiędzy pacjentem a swoją osobą,wszystko wytłumaczy nie patrząc na zegarek czy to trwa za długo -tłumaczenie ,aż pacjent zrozumie,przy tym jest to lekarz o wysokiej kulturze osobistej,nigdy ...

lekarz Agata Pietruczuk (Świszczowska)

PSK-2 Klinika Położnictwa i Ginekologii
ul. Powstańców Wielkopolskich 72
Szczecin

Polecam Panią Agatę w 100%, sympatyczna i ciepła osoba. Budzi zaufanie. Ma dużą wiedzę, potrafi pomóc. Jest kompetentna.

lekarz Beata Religa-Bogucka

Lekarz medycyny pracy

Przychodnia Portowa Sp. z o.o.
Energetyków 2
70-656 Szczecin

Pani doktur nasza doktur jest lekarzem bardzo wrazliwa na stan zdrowia pacjenta czy to dziecko czy staruszka a najwazniejsze to wybitna lekarka rodzinna. Nam seniorom jej osobowosc daje dodatkowa ENERGJE. ZYCIA.Brawo! ! ! ! !
Opinia dodana przez: Jadwiga i Andrzej Jaworscy

lekarz Beata Dec-Idziaszek

NZOZ "LASER" Filia
Łucznicza 64/124
71-472 Szczecin

Bardzo dobry lekarz. Przede wszystkim miła dla pacjęta. Bardzo dobrze omawia przyczyny i sposoby leczenia. Żal, że Pani dr opuściła WOMP i swoich pacjentów. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Jolanta

lek. dent. Ewa Jaremek-Kmieć

Prywatny Gabinet Lekarski
al. Wojska Polskiego 43 lok. 2
70-473 Szczecin

Najlepszy lekarz dentysta na swiecie !!! Moge z radoscia polecic kazdemu cierpiacemu pacjentowi. Wieslaw Wysocki, Hamburg

Jerzy Smogur

Chiropraktyk

Kamieniecka
Szczecin

Polecam tą osobę. Uważam, że jest godna polecenia o czym słyszałam już od niejednej osoby!

lekarz Anna Lubarska

Hipokrates
Łucznicza 64
Szczecin

Najwspanialsza lekarka jaka mialem. Nie da Ci wyjsc z gabinetu jak sie do konca nie wyspowiadzasz.

Halina Ździebkowska

Onkolog

ulica Strzałowska 25/17
71-730 Szczecin

Wspaniały lekarz.czuła, obowiązkowa,traktująca poważnie pacjenta.Chce być przez cały okres kontrolny wyłącznie pod Jej opieką.Polecam Panią doktor wszystkim moim znajomym i rodzinie.
Opinia dodana przez: jadwan

lekarz Jerzy Sieńko

Chirurg ogólny, Transplantolog

Swarożyca 15/6
71-601 Szczecin

Bardzo pomocny i pełen empatii lekarz. Nie będę się wypowiadał na temat jego kolegów z oddziału, bo internet nie lubi takich słów. Dziękuję panie doktorze za wsparcie w trudnym czasie... mojej żonie.
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Elżbieta Gawrych

Chirurg dziecięcy

Jagiellońska 34a lok. 2
70-382 Szczecin

pani doktor o wielkim i czułym sercu mialam okazje sie przekonac od niemowlaka mnie leczyla i bardzo pomogla gdyby nie ona nie wygladala bym dzisaj tak jak wygladam bardzo jej z calego serca dziekuje tego nie da sie wyrazc slowami chciala bym jej osobiscie podziekwac ale niestety nie mam namiaru do pani doktor
Opinia dodana przez: magdalena jedrzejewska

lekarz Piotr Leśniewicz

Internista, Kardiolog

NZOZ Medycyne Rodzinna
Odzieżowa 12a
Szczecin

wspaniały lekarz, zaangażowany, życzliwy, kompetentny, uprzejmy i bardzo dba o pacjenta. polecam . ewa
Opinia dodana przez: ewa

lekarz Przemysław Ustianowski

P U M Szczecin
unii lubelskiej 1
71-470 Szczecin

Bardzo dobry lekarz i równie bardzo dobry człowiek. Tworzy dobrą atmosferę, o wszystko można zapytać bez stresu. Wiedzę ma bardzo dużą i chętnie się nią dzieli. Poprostu idealny lekarz-mężczyzna dla kobiety.

lekarz Hanna Przepiera-Będzak

Internista, Reumatolog

Wilków Morskich 5A/1
71-063 Szczecin

Profesjonalista i człowiek z empatią w jednym! Bardzo szybko uzyskałam fachową pomoc! Doktor posiada rozległą wiedzę i wykorzystuje najnowsze metody leczenia; widząc, że Pacjent cierpi, szybko je wdraża w zycie. A do tego zawsze mozna się zwrócić do niej o pomoc! Bardzo serdecznie dziękuję p.Doktor!
Opinia dodana przez: Karolina H.

lekarz Władysława Urban

Lekarz rodzinny, Pediatra

Perlista 38
71-794 Szczecin

Dr Urban jest bardzo dobrym lekarzem,inni lekarze nie mogli postawić prawidłowej diagnozy,ale dr od razu powiedziała co mi jest,skierowała gdzie trzeba,wyleczyli i jest z ta sprawa dobrze już,całym sercem mogę polecić dr Urban,jest miła sympatyczna,porozmawia z pacjentem,uśmiechnie się.....