Lekarze Traumatolog

lekarz Wojciech Janczewski

Bio Ortopeda - Terapie Biologiczne
Kupiecka 32B
65-001 Zielona Góra

Jestem bardzo zadowolona z wizyty, pan Wojciech to rzetelny lekarz, przeprowadził wywiad, obejrzał nadgarstek bardzo dokładnie i przeprowadził dodatkowe badania w celu wyjaśnienia przyczyny bólu. Wyjaśnił mi temat leczenia tej przypadłości. Z pewnością wrócę tu w razie potrzeby.

dr n. med. Marian Grygiel

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza
85-094 Bydgoszcz

Hm po wizycie u innego doktora PAN Doktor okazał sie zbawieniem , kompleksowa wizyta zdjecie RTG rozmowa , fachowo miło 2 latek nawet nie bał się POLECAM PANA DOKTORA W 100 %

lekarz Paweł Jastrzębski

Grota Roweckiego 7
41200 Sosnowiec

świetny fachowiec, ma ogromną wiedzę i doświadczenie, jest bardzo komunikatywny i wiarygodny. Polecam :)
Opinia dodana przez: Teresa

dr n. med. Robert Matuszewski

Chirurg ogólny, Traumatolog

GABINET ORTOPEDYCZNY
KÓRNICKA 24
61-141 Poznań

Dziękuję Panu Doktorowi za zdrowie o które bardzo bałam się!!! Zadbał, udzielił porad, odpowiednie leczenie , uprzejmy miły a stres potrafi minąć!!! Dziękuję z serducha!!!

prof. dr hab. n. med. Robert Gasik

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1
02-637 Warszawa

O obecnej służbie zdrowia mówi się zazwyczaj źle. Częściej na nią narzekamy. A ja chciałabym podzielić się pozytywną opinią na temat warszawskiej Kliniki i Polikliniki Neuroortopedii i Neurologii, kierowanej przez prof. dr. hab. med. Roberta Gasika. Dziękuję neurochirurgom za przywrócenie mi sprawności i pomoc w powrocie do normalnego życia. Zgłosiłam się tu po operacji kręgosłupa przeprowadzonej w innej placówce 4 lata temu. Po raz pierwszy zetknęłam się z tym szpitalem. ...
Opinia dodana przez: Jolanta l. 70

dr Paweł Rozmus

Centrum Medyczne Multiclinic
ul. Kilińskiego 185
90-348 Łódź

Polecam. Jestem bardzo zadowolony, szybka i fachowa pomoc lekarska. Pan doktor bardzo kompetentny i szczegółowy. Mogę polecić z pełnym przekonaniem.
Opinia dodana przez: Łukasz
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Traumatolog
                                       lekarz Marcin Tomaszewski

lekarz Marcin Tomaszewski

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Moje pierwsze spotkanie z Panem Doktorem Marcinem Tomaszewskim jak pewnie większości osób, które trafiają do Pana Doktora, odbyło się 24 godziny po urazie, którego doznałam ( rozległy uraz kolana porwana łąkotka i zerwane krzyżowe). Pierwsze co rzuciło się w oczy i co zarazem ujęło mnie mimo ogromnego szoku w jakim byłam w owym czasie, było to, że lekarz otworzył drzwi od gabinetu, wyszedł po mnie z uśmiechem na twarzy, wziął ...
Opinia dodana przez: Patrycja

dr n. med. Antoni Widawski

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11
31-061 Kraków

Dr Antoni Widawski jest skutecznym w leczeniu lekarzem i z zadowoleniem mogę stwierdzić, że dolegliwość z którą wcześniej "walczyłam" prawie rok ustąpiła w wyniku terapii prowadzonej przez z pana doktora. Ponadto atutami dr Widawskiego jest uprzejmość oraz kompleksowość podejścia do choroby i pacjenta, a także tłumaczenie sposobu leczenia. Polecam znajomym i nie tylko :)
Opinia dodana przez: Marta

dr Robert Szymański

Przychodnia Lekarska Med-Lux
Rynkowa 63, Przeźmierowo
62-081 Przeźmierowo

Bardzo dobry specjalista i uprzejmy człowiek. Słucha pacjenta. Dokładnie wszystko tłumaczy. Odpowiada na ew. pytania. Nie spieszy się. Dodam, że byłem na wizycie refundowanej NFZ. Polacam!
Opinia dodana przez: Daniel

Paweł Wojtyński

Chirurg dziecięcy, Ortopeda dziecięcy

Warszawa

Pan Dr Paweł Wojtyński to specjalista najwyższej klasy. Profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta pozwala czuć się osobie potrzebującej jego pomocy bardzo bezpiecznie. Jego niekwestionowana wiedza, zaangażowanie i empatia dla drugiej osoby budzi ogromny szacunek. To wspaniały i bardzo skromny człowiek. Jestem wdzięczna losowi za to, że trafiłam w ręce tego lekarza ponieważ nadal ma to bezpośredni wpływ na jakość mojego życia.
Opinia dodana przez: Edyta

lek. med. Szymon Oleksik

Traumatolog, Ortopeda

Specjalistyczny Szpital Ortopedyczno - Rehabilitacyjny "Górka" im. dr Szymona Starkiewicza w Busku-Zdroju
dr Sz. Doktora Starkiewicza 1
28-100 Busko-Zdrój

Najlepszy lekarz z powołania. Bardzo dobre serdeczne podejście do pacjenta.Uprzejmy.Troskliwy.Po operacji dba o pacjenta.Bardzo dobry kontakt z rodzicami i dzieckiem.Jest godny zaufania.Moja córka była w bardzo dobrych rękach Pana Doktora Oleksika.
Opinia dodana przez: Anna

lek. med. Łukasz Rodak

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach
Raciborska 15
40-074 Katowice

Lekarz Łukasz Rodak to niesamowity specjalista! Kompetentny, uprzejmy, pomocny. To lekarz otaczający pacjentów, fachową opieką, empatią, zrozumieniem i wyrozumiałością. Jego indywidualne podejście do pacjenta oraz pasja z jaką wykonuje swoją pracę jest wzorem do naśladowania dla innych pracowników służby zdrowia. Serdecznie dziękuję Panu Łukaszowi za pomoc i zaangażowanie oraz troskliwą opiekę podczas mojego leczenia.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Marek Hawranek

Ortopeda, Chirurg ogólny

Szpital Miejski w Zabrzu Spółka z o.o.
Zamkowa 4
41-700 Zabrze

Od siedmiu lat mam kontakt z drMarkiem Hawranek,. po pierwszej wizycie konsultacyjnej po ocenie moich obu kolan zostałam zakwalifikowana do zabiegu endo,po pół roku zostałam zoperowana,zaś drugie kolano po 7 m-cach do dnia dzisiejszego jestem sprawna,ćwiczę na rowerze itp.Za to jestem mu bardzo wdzięczna/ polecam /
Doktor Złotorowicz to najlepszy specjalista w swojej dziedzinie. W 2016r przeprowadził u mnie artroskopie stawu biodrowego prawego a w 2020r artroskopie stawu biodrowego lewego. Oba zabiegi wykonane były w szpitalu Grucy w Otwocku. Dzięki ogromnej umiejętności Pana doktora nie było żadnych powikłań poopercyjnych. Dziękuję Panie doktorze, że postawił mnie Pan na nogi:) Pozdrawiam Tomasz Sz.
Opinia dodana przez: Tomasz

lek. med. Paweł Olszewski

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Jestem 3 miesiące po operacji endoprotezy kolana, operacje przeprowadził pan doktor Paweł Olszewski polecony przez kuzyna .Ja również polecam gorąco pana doktora, który jest wybitnym specjalista w swojej dziedzinie ma bardzo przyjemne podejście do pacjenta podczas wizyty. Po zabiegu bardzo szybko dochodzę do sprawności, a komfort życia bardzo się poprawił. Mam teraz do operacji drugie kolano i już dziś wiem ze chce aby przeprowadził ja również ten doktor .Chciałabym aby ...
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Adnan Baher

Ortopeda dziecięcy, Traumatolog

Lublin

Składał złamanie kości promieniowej i łokciowej tuż przy nadgarstku u mojej 9 letniej córki, kompetentny i baaaardzo "ludzkie" podejście czego nie spotkałam przez 20 lat u żadnego polskiego lekarza, nie robi łaski, że leczy, pomimo tego, że jest arabem baaaaaaaaardzo komunikatywny- uprzejmy,do tego stopnia,że i mnie wybawił z problemu rosnącego gangliona(po lekkim urazie kości)- gdybym nie trafiła na niego pewnie do końca życia bym została z tym ganglionem, bo lekarz ...

lekarz Zbigniew Kędzierski

Al. Racławickie 44a lok. 16
Lublin

Bardzo dobry lekarz, konkretny i merytoryczny a do tego uprzejmy. Jestem pozytywnie zaskoczony. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Artur

dr Wojciech Masalski

Chirurg urazowy, Ortopeda

Chciałbym serdecznie podziękować Dr. Masalskiemu. Miałem bardzo skomplikowany przypadek złamania kłykcia bocznego, dzięki doktorowi po roku wróciłem do sportu wyczynowego oraz do pasji. Większość lekarzy przekreślała szanse na uprawianie jakiegokolwiek sportu tym bardziej ekstremalnych. Panie doktorze, życzę jak najlepiej i dziękuje za naprawienie mi kolana.
Opinia dodana przez: Kamil

lekarz Norbert Pietrzak

Lubartów

Przed samymi świetami 18 Grudnia złamałem rękę w nadgarstku a że było to paskudne złamanie z powikłaniami to pierwsza reakcja Pana Doktora to była skierowanie mnie na oddział na operację tej ręki gdyż twierdził że bez operacji nie da tego rady poskładać.Nie miałem ochoty na same święta iść do szpitala wiec poprosiłem aby doktor spróbował mi tą rękę jakoś złożyć do kupy.Razem z obsługą męczyli mnie ze 3 godziny ale ...

prof. dr hab. n. med. Ireneusz Kotela

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7
02-593 Warszawa

Godny polecenia specjalista. Wyleczył moje chore kolano i dzięki niemu nie muszę chodzić o kulach, czy poruszać się na wózku inwalidzkim. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Andrzej