Lekarze Urolog dziecięcy

lekarz Andrzej Szedel

ulica Kościuszki 13/3
40-049 Katowice

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora. Pan doktor dokładnie wytłumaczył mi jak będzie wyglądał zabieg. Bardzo miły człowiek, życzyłabym żeby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjenta.

dr n. med. Artur Lemiński

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medycyny Rodzinnej
ulica Księdza Ruta 9
72-300 Gryfice

Na pierwsza wizytę u Pana Doktora trafiłem na początku maja 2017r. ze wstępną diagnozą nowotworu złośliwego nerki. Diagnoza sie potwierdziła czekała mnie nefrektomia radykalna. Ze względu na duży rozmiar guza i ból, który powoli uniemozliwiał mi normalne funkcjonowanie Pan Doktor zrobił co w Jego mocy aby operacja odbyła sie niezwłocznie. Nie owijał w bawełnę, mówił rzeczowo i przedstawił mi konkretny plan działania dzięki czemu wiedziałem co mnie czeka i mogłem ...
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Sebastian Ciszewski

Przwatnz Gabinet Lekarski
Korfantego 1A
Chróścice

Bardzo dobry lekarz, dokładny, rzetelny. Dba o pacjenta. Jest bardzo uczciwy, nie naciąga na niepotrzebne badania. Spokojnie wszystko tłumaczy i przedstawia możliwe sposoby leczenia. Zdecydowanie polecam!!!
Opinia dodana przez: Marzena Pawłowska

Tomasz Kazik

Plac Dworcowy 3A/Q
82-300 Elbląg

Najważniejsze, że jest lekarzem znającym się n a rzeczy. W moim przypadku pomógł i to najważniejsze. A że się uśmiecha macha rączką jak piszą inni, to nie musi być dla każdego wykładnikiem fachowości lecz na pewno wychowania. Potwierdzić mogę, że jest b.dobrym Fachowcem... Pozdrawiam..
Opinia dodana przez: wacław

Andrzej Szymański

Urolog

Szpital Uniwersytecki im dr."Jurasza"
Bydgoszcz

Tak dobrego człowieka nie znajdziesz. Lekarz z powołania, starej szkoły , kompetentny, fachowy, przy tym po prostu życzliwy człowiek. Znam go 18 lat. Opanował chorobę nieuleczalną i sprawił, że żyję jak zdrowy człowiek, mam 3 synów. Naprawdę jeśli szukasz urologa, to tylko dr Szymański.
Opinia dodana przez: Piotr P

lekarz Andrzej Krentorz

Gabinet Urologiczny Andrzej Krentorz
Osińska 27a
44-240 Żory

Świetny lekarz i dobry fachowiec. Od kilku miesięcy miałem stulejkę. Zostałem skierowany do zoperowania jej. Trafiłem do dr. Krentorza. Doktor po zbadaniu mnie, stwierdził że jest to powikłanie cukrzycy i włączył leki. Obeszło się bez operacji za co jestem doktorowi bardzo wdzięczny. Polecam.
Opinia dodana przez: Franek
Bardzo dobry,sumienny,dokładny ,miły,sympatyczny doktor.Zawsze trafne diagnozy,duża troska o pacjenta.Jeszcze nigdy nie miałam przyjemności korzystania z tak dobrych specjalistow jak Pan doktor.Polecam w 100%kazdemu .A ja cieszę się niezmiernie ,że wreszcie znalazłam tak dobrego doktora .
Opinia dodana przez: Aneta Cieszyńska
Super lekarz - zoperował moje dziecko - wszystko w najlepszym porządku. Pan doktor Ciechan to wybitny urolog - bardzo miło przyjęto nas u niego na oddziale w Puławach. Jego personel jest kompetentny i miły. Polecam.
Opinia dodana przez: maria k78

dr Agnieszka Skrzypek-Mikulska

Urolog

PRZYCHODNIA PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ (NOCNA I ŚWIĄTECZNA POMOC)
aleja Wyszyńskiego 99
94-050 Łódź

Pani doktor jest bardzo miłą, ciepłą i uprzejmą osobą. Miałem wykonywaną plastykę wędzidełka prącia, a dokładnie podcięcia jego struktury. Zabieg został wykonany fachowo i bezboleśnie. Efekt lepszy niż to sobie wyobrażałem. Jestem mega zadowolony. Pani Agnieszka Skrzypek-Mikulska to prawdziwy fachowiec. Pełen profesjonalizm. Wszystko dokładnie zostało wyjaśnione przed jak i po zabiegu. Panią doktor mogę polecić każdemu z czystym sumieniem. Sam bez wątpienia korzystał będę z usług Pani urolog. Pazdrawiam Panią ...
Opinia dodana przez: Marcin

lek. med. Piotr Taborowski

NZOZ SILESIA
ulica Wolności 124
41-800 Zabrze

Trafiłam do dr z synkiem na pogotowie chirurgiczne z urazem. Lekarz który się nie spieszy. Sprawdził dokładnie historie choroby. Obejrzał zdjęcia z wcześniejszych badań. Zainteresował się pacjentem i jego historia. Przedstawił swoją opinię i wytłumaczył ją. Zbadał dziecko co w tych czasach jest rzadkością, często lekarze nawet nie wstają od biurka. Miał podejście do dziecka, mój syn zazwyczaj jak zobaczy biały kitel ucieka a w lekarza był wpatrzony jak w ...
Opinia dodana przez: Lisa

dr n. med. Paweł Mielczarek

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Ozimska 25, Budynek Kaskada III piętro
45-057 Opole

Tą drogą chciałbym podziękować Panu Doktorowi za leczenie mojego syna w Oddziele Chirurgii Dziecięcej na Witosa w Opolu. Wraz z Kubą trafiliśmy do oddział zaraz po urodzeniu z powodu poważnej wady układu moczowego. Pan Doktor dokładnie wytłumaczł nam na czym polega choroba i jak będzie przebiegało leczenie. Mały przeszedł dwie operacje. Wszystko przebiegło dobrze. Teraz przychodzimy do kontroli i Doktor upewnia nas że Kuba będzie zdrowy. Dziękuję za serdeczną i ...
Opinia dodana przez: Tatokuby

lekarz Marek Podgórny

Gabinet Urologiczny
Grodzisk Wlkp.ul. Polna 4
62-065 Grodzisk Wielkopolski

Szybkie działanie, świetna diagnostyka oraz profesjonalizm to domena tego lekarza. Zostałem szybko przyjęty. Badania. Sympatyczne podejście do pacjenta. Fachowiec przez wielkie F. Polecam!
Opinia dodana przez: Marcin Chróst

Jakub Kaczmarek

Lekarze Urolodzy
Łask

Polecam ! Trafilam na oddzial z bolem i objawami kamicy nerkowej Lekarz od razu zajal sie mna zrobil i zalecil co trzepa . Wytlumaczyl wszystko w spokoju i wyraznie. Lekarz do ludzi byle wiecej takich !

lekarz Mateusz Marcinek

Centrum Lekarskie ALFA w Skoczowie
Gustawa Morcinka 16b
43-300 Skoczów

Pełen profesjonalizm, kultura i podejście do pacjenta. W prosty sposób wyjaśnia zawiłe stany choroby. Kulturalny, uprzejmy, każdego traktuje z szacunkiem i chce pomóc. Lekarz godny polecenia. Oby więcej takich lekarzy. 5/5.

lekarz Wojciech Połom

Dobry Wzrok Poradnia Okulistyczna
Kliniczna 1B/2
80-402 Gdańsk

Odwiedziłam dzisiaj Pana Doktora z tatą, 84 lat. Niesamowicie kompetentny lekarz, cierpliwy i bardzo empatyczny. Z duża klasą i wolą walki o zdrowie pacjenta. Zdecydowanie polecam :).
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Urolog
                                       lekarz Patryk Warsiński

lekarz Patryk Warsiński

Centrum Medyczne PESMED
Sułkowskiego 15
85-634 Bydgoszcz

Lekarz idealny , potrzebujemy więcej takich. Kompetentny, godny polecenia,uprzejmy. Zaangażowany w to co robi i zainteresowany każdym pacjentem, nikogo nie odsyła dla każdego znajdzie nawet te skromne a zarazem tak pomocne 5minut. Ja miałam takie swoje 5minut. Dziękuję za nie można powiedzieć że uratowało mi życie. Dziękuję i polecam Doktora .
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Marcin Chęciński

NZOZ "UROMED"
Głowackiego 7
75-847 Koszalin

Zdecydowanie najlepszy lekarz jakiego znam, duża kultura osobista, fachowość i życzliwość. Zawsze ma czas dla pacjenta, nigdy mnie nie zawiódł (wyleczył ze śmiertelnej choroby). Takich lekarzy nam potrzeba!

Piotr Faron

Chirurg onkolog, Urolog

Szpital Onkologiczny UJ
Gancarska 2
Kraków

Bardzo dobry lekarz . Rzeczowy oddany pacjentom nie zbywa medycznymi terminami( nie wszystkim zrozumiałe.) ze spokojem polecam.
Opinia dodana przez: Krzysztof

dr n. med. Ryszard Zbroński

3 Maja 62
41-800 Zabrze

To była moja pierwsza wizyta u lekarza z tej dziedziny. Planowałem skorzystać z wizyty w gabinecie na ulicy Barlickiego w Gliwicach, ale naczytałem się tyle negatywnych opinii o lekarzach tam pracujących i o samej placówce, że zrezygnowałem i w ogóle odechciało mi się iść do lekarza urologa. Niestety mój problem często dawał o sobie znać, więc postanowiłem jednak pójść. Szukałem i znalazłem. Dr Ryszard Zbroński, specjalista urolog, specjalista chirurg. Przyjmuje ...
Opinia dodana przez: marcinek SG

lekarz Tomasz Wandzilak

Chirurg ogólny, Urolog

ul. Kazimierza Przerwy-Tetmajera 2A
83-400 Kościerzyna

Najlepszy na świecie, zabieg bez kompikacji, a łatwo nie było. Polecam bardzo tego lekarza, naprawdę jest wybitnym klinicystą.
Opinia dodana przez: Natalia