Lekarze Wrocław

lekarz Marek Kusz

Ortopeda, Chirurg ogólny

" Przychodnia na Biskupinie" Sp. z o.o.
Olszewskiego 21
51-642 Wrocław

Uwaga pomyłka dr.marek kusz przyjmuje prz ulicyOlszewskiego 167 a nie jak jest podane w budynku przychodni przy Olszewskiego 21!!!
Opinia dodana przez: Marek kusz
Pan Doktor przeprowadził u mnie plastykę przegrody nosowej,złamanej w kilku miejscach.Jestem bardzo zadowolona,Doktor od razu wzbudził moje zaufanie i czułam się bezpiecznie podczas zabiegu, pomimo tego, że bardzo się bałam.Naprawdę godny polecenia!!! Pozdrawiam :)
Opinia dodana przez: owocki

Ewa Lebiedzińska

Położna

Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza we Wrocławiu
ulica Warszawska 2
52-114 Wrocław

Pani Ewa to wspaniała kobieta. Dzięki niej mój porod przebiegł szybko a synek urodził się zdrowy :) jest bardzo profesjonalna a do tego ciepła i kochana. Każdej kobiecie życzę takiej położnej jak Pani Ewa. Kolejny porod tylko z nią!
Opinia dodana przez: Kamila

mgr Bartosz Nowacki

Masażysta, Fizjoterapeuta

Kamienna 107
Wrocław

3 miesiące cierpiałem na ból pleców - tak silny, iż nie mogłem ani stać ani siedzieć! Kontaktowałem się z trzema lekarzami i żaden z nich nie był w stanie jednoznacznie mi powiedzieć co jest przyczyną mojego cierpienia. Dopiero znajomy polecił mi Pana Bartka - na pierwszej wizycie wyjaśnił mi skąd bierze się ból moich pleców - okazało się że to siedzący tryb pracy - a taki ból może dopaść każdego ...
Opinia dodana przez: Andrzej

dr hab. n. med. Elżbieta Poniewierka

Gastroenterolog

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul.Szybka 5 C
50-421 Wrocław

Pani Doktor Elżbieta Poniewierka bardzo szczegółowo wszystko objaśnia w przyjaznej pacjentowi atmosferze! Widać zaangażowanie w zdrowie pacjenta i kompetencję. Polecam!

lekarz Grzegorz Dobaczewski

Zawiszy Czarnego 95
Wrocław

Bardzo chciałabym mieć do czynienia tylko z takimi lekarzami. Jestem pod ogromnym wrażenie osobowości Pana Doktora. Jego chęć pomocy pacjentom jest imponujaca. Bardzo dziękuję.

mgr Kamila Tichonow

Psycholog

HiH Prywatna Przychodnia
ul Sokolnicza 5/27
Wrocław

Nie wyobrażam sobie współpracować z kimś innym niż p Kamila;jest niezwykle kompetentną, serdeczną, uprzejmą osobą. Po każdej sesji czuję się lepiej, dostaje narzędzia do tego by poradzić sobie z każdym kryzysem, jestem innym, lepszym człowiekiem i już wiem, że poradzę sobie z każdą przeszkodą na mojej życiowej drodze, jaka by nie była. P Kamila bardzo dobrze słucha i odczytuje potrzeby pacjenta, odpowiada na zadane pytania w sposób który nie pozostawia ...
Opinia dodana przez: Am
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Stomatolog
                                       lek. dent. Joanna Jodłowska-Olewińska

lek. dent. Joanna Jodłowska-Olewińska

Stomatolog, Implantolog

www JJO Stomatologia.pl - specjalista chirurg stomatolog Joanna Jodłowska Olewińska
Wrocław ul Partyzantów 21
Wrocław

Korzystałem z usług p. Joanny Jodłowskiej, jak dla mnie każdy stomatolog mógły być na takim poziomie i byłoby okej, jeżeli ktoś boryka się z problemem szczękowym/zębowym śmiało można dzwonić, mówie z własnego doświadczenia ;)
Opinia dodana przez: Mikołaj

dr Tomasz Kubicki

Lekarz rodzinny

Gabinet
50-351 Wrocław

Znakomity lekarz pod każdym względem. Od lat leczy moją mamę, której dzięki swoim kompetencjom uratował życie. Mama ma 84 lata.
Opinia dodana przez: Józef Mika

dr n. med. Piotr Pluciński

Dermatolog

Orzechowa 113 lok. 17
Wrocław

Polecam tego lekarza. Bardzo życzliwy człowiek, do tego niezwykle cierpliwy, kompetentny, poświęca dużo czasu. Pan Doktor rzetelnie ogląda wszystkie zmiany i stara się najefektowniej dobrać terapię. Widać, że chce pomóc. Leków nie przepisuje wcale drogich, raczej umiarkowanie drogie. Poza głównym problemem (trądzik), miałam kilka innych zmian do pokazania i Pan doktor niczego nie zignorował, wszystko dokładnie obejrzał. Doktor Pluciński stawia celne diagnozy i dobiera leki, które pomagają, przynoszą oczekiwane rezultaty. ...

lekarz Marian Dubniewicz

Traumatolog, Ortopeda

KARDIOMEDICAL - PORADNIE KARDIOLOGICZNE Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Filia Nr 1 we Wrocławiu
ulica Legnicka 55/1
54-203 Wrocław

Uprawiam boks. Po poważnym urazie, miałem problemy z bólem w barku i kręgami szyjnymi. Odwiedziłem kilkunastu specjalistów, dopiero doktor Dubniewicz wybawił mnie z bólu. Od tamtej pory polecam wszystkim znajomym i każdy z nich jest pod wrażeniem fachowości doktora :) - Dziękuję Doktorze!

dr n. med. Maciej Kawala

Protetyk, Stomatolog

DENTIN Stomatologia Specjalistyczne Praktyki Dentystyczne
ulica Szybka 3A
50-421 Wrocław

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta . W nagłych przypadkach zawsze można liczyć na dra Kawalę. Nie zostawia pacjentów bez opieki na święta, weekendy. Jestem pacjentką od początku tworzenia gabinetu i zawsze wracam. Tutaj na pewno znajdę fachową pomoc. Pacjentką z Wrocławia. DZIĘKUJĘ DOKTORZE

dr n. med. Agnieszka Zwierzchowska-Tkaczyńska

Angiolog, Chirurg ogólny

Wrocław

Pani Doktor Agnieszka jest wyjątkową osobą !. To świetny chirurg, kompetentna, mądra i przy tym niesłychanie miła i pogodna osoba. Takich lekarzy więcej nam trzeba !!!!

lek. dent. Magdalena Orłowska-Krupa

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Gabinet Laryngologiczny
Semaforowa 83 / U2
52-121 Wrocław

Chodzę do mf. dent ze swoim 5 letnim synkiem i od pierwszej wizyty nie było żadnych problemów. Synek z natury jest bardzo nieufny i boi się każdej wizyty u lekarza, a tu proszę, za pierwszym razem otworzył buzię i dał sobie zrobić przegląd. Pani doktor jest super!!! Nie wiem jak to robi, ale ma świetne podejście do maluchów, nie każdy dentysta ma aż tyle cierpliwości do dzieci. Arek ma założone ...
Opinia dodana przez: Sandra

lekarz Grażyna Glapa

Psychiatra

Przychodnia Zdrowia Psychicznego i Leczenia Uzależnień
Podwale 13
50-043 Wrocław

Jest bardzo ciepłą,współczującą i wyrozumiała.Brak słów które mogą opisac tak cudownego lekarza.Ja osobiście dzięki P.dr.Glapie zawdzięczam życie nie umiem wraźic ile ciepła i serca umie podarowac w czasie wizyty.Z całego serca polecam jak i życze by P.dr.Glapa dostawała od nas pacjetów też duzo szacunku i podziekowań za jej podejscie do pacjeta.Z wyrazami szacunku Elzbieta K.stała skomplikowana pacjetka/:)

Jarosław Papież

Starmed sp.z o.o
Młodych Techników 7
Wrocław

W mojej ocenie bardzo dobry lekarz, jestem jego pacjentką niezmiennie już od wielu lat. Prowadził obie moje ciąże, które niestety przebiegały z poważnymi komplikacjami, kiedy trzeba kierował do specjalistów, wykonywał wszystkie niezbędne badania i dzięki niemu, mimo moich problemów zdrowotnych, maluchy urodziły się zupełnie zdrowe :) Przy tym wszystkim jest jako lekarz delikatny, kontaktowy i po prostu pozytywnie nastawiony do pacjentek.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Katarzyna Kubuśka-Kotys

Anestezjolog

Blacharska 8H/1
53-206 Wrocław

PAni doktor pełna pozytywnej energii, wiedzy i empatii. Rzeczowo wyjaśniła problem i wskazała co mam robić. Polecam serdecznie

dr n. med. Krzysztof Stasiak

Żelazna 34
Wrocław

Bardzo dobry lekarz, wspaniały człowiek. Ostatni raz byłam na wizycie w 2008r. w Chodzieży. Czy ktoś wie gdzie teraz, oprócz Wrocławia przyjmuje?

Marta Górecka-Balcerek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Mediconcept Sp. z o.o. Poradnie Specjalistyczne Spółka Komandytowa
ulica Krzycka 94
53-020 Wrocław

Uczęszczam do tego lekaża od lat i dzieęki niej urodziłam drugie dziecko. Polecam serdecznie.

lekarz Patrycja Stawinoga

Chirurg stomatolog, Protetyk

Kurkowa 29 / 2
50-210 Wrocław

Niestety,ale "nasza" pani stomatolog już w Brzeziej nie przyjmuje,a szkoda,bo dawno nie spotkałem się z tak miłym fachowcem.Serdecznie pozdrawiam!