Lekarze Wrocław

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Gabinet stomatologiczny
Maślicka 2f
54-107 Wrocław

Pani doktor jest świetnym stomatologiem. U Pani Moniki leczę zęby już dobrych parę lat i nie mam zamiaru zmieniać tego co jest dobre bo mogę trafić bardzo żle. Polecam wszystkim którzy szukają dobrego stomatologa. PEŁNY PROFESJONALIZM

lekarz Andrzej Pawluk

Wrocław

Pan Doktor jest świetnym specjalistą - podczas porodu naturalnego pojawiły się komplikacje na które zareagował i szybko podjął decyzję o CC. Dziś mam zdrowego syna i dobre wspomnienia ze szpitala - wiem, że byłam pod najlepszą opieką. Duży plus za poczucie humoru - nawet w tak stresującej sytuacji jak oczekiwanie na poród można się z Panem Doktorem pośmiać.
Opinia dodana przez: Klaudia

dr n. med. Jerzy Medyński

Chirurg ogólny, Proktolog

ulica Szymanowskiego 2b
51-609 Wrocław

Świetny specjalista, miły człowiek. Cierpliwie tłumaczy i odpowiada na pytania. Bardzo dobrze wykonał zabieg. Podobało mi się właściwe podejście Pana Doktora do zabiegu. Wszystko przygotowane wcześniej, sterylnie, odpowiednie znieczulenie tak, że podczas zabiegu nic nie bolało. Mimo, że denerwowałam się wyglądem rany po kilku dniach, Pan Doktor pocieszał, że wszystko jest w porządku i w odpowiednim czasie się zagoi, ponieważ wszytko idzie w dobrym kierunku. Tak też się stało. Jestem ...
Opinia dodana przez: Grażyna

Beata Jakimów

Pielęgniarka

4WSKzP
Wrocław

witam serdecznie, bardzo dziekuję Pani Beatce za okazaną i fachową pomoc w leczeniu moich owrzodzeń,dzisiaj już się ładnie goją moje rany ale dla mnie to była bardzo trudna sprawa,Ból nie przespane noce, nie moc w chodzeniu poprostu tragedia,Dzieki Pani Beatce i magicznym plastrom o ladnej nazwie,,TUL,, dzisiaj \juz moge sie cieszyc ze jest dzuzo lepiej niż było.Pani Beatko bardzo dziękuję pozdrawiam
Opinia dodana przez: księżniczka

lekarz Jacek Pasternak

Psychiatra

Pabianicka 25
53-339 Wrocław

Pan Jacek to najlepszy lekarz jakiego można sobie wymarzyć zwłaszcza w tej trudnej profesji jaką jest psychiatria. Jedyny lekarz w tej dziedzinie do którego nie mam kompletnie żadnych obaw oraz stresu gdy przychodzi termin wizyty. Konkretny empatyczny cierpliwy Bardzo profesjonalny. Po każdej wizycie czuję się jak by mi podładował ktoś akumulatory ponieważ pan doktor przekazuje tyle pozytywnej energii dobrego humoru i ciepła. Najlepszy lekarz i bardzo bardzo serdecznie polecam wszystkim ...
Opinia dodana przez: Anna

Sylwia Stępkowska-Budzisz

Pielęgniarka

" Przychodnia na Biskupinie" Sp. z o.o.
Olszewskiego 21
51-642 Wrocław

Niewiarygodne że tyle fachowej wiedzy może mieć jedna osoba :) nie ma tematu na który ta Pani nie zna odpowiedzi a przy tym ten uroczy takt i szacunek do człowieka .

lekarz Iwona Krzemińska

Laryngolog dziecięcy

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul.Szybka 5 C
50-421 Wrocław

Cierpliwa, bardzo dokładna, kompetentna osoba. Pani doktor wyjaśniła nam wszelkie wątpliwości, zgłosiliśmy się z synkiem na podcięcie wędzidełka (zasugerowała nam to neurologopeda), okazało się, że jest to niepotrzebny zabieg a wręcz konsekwencje byłyby jeszcze gorsze (blizna, zrosty... ). Dziękujemy i polecamy wszystkim rodzicom małych dzieci
Opinia dodana przez: Monika

mgr Aneta Antonik

Neurologopeda, Wizyty domowe

Karmed
Wrocław

Pani Aneta jest świetnym logopedą. naszego syna wyprowadziła z wymową do takiego poziomu,że aż sami bylismy zdumieni. Wymagało to dużo pracy ale opłaciło się, z pomocą Pani Anety mój syn, który w wieku 4 latach mówił tak ,że nikt go nie rozumiał obecnie mówi świetnie.Dziękujemy Pani Aneto
Opinia dodana przez: Edyta

dr Mariola Grzesiak-Meisler

Pulmonolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
52-336 Wrocław

Pani Doktor słucha z uwagą, patrzy na pacjenta całościowo, pyta o inne dolegliwości, nie lekceważy żadnych pytań, ma indywidualne podejście do pacjenta. Na wizycie miałam pewność ze jest to specjalista, posiada ogromną wiedzę przy tym jest miła, uprzejma, poświęca tyle czasu ile trzeba. Bada dokładnie, wykonuje spirometrie na miejscu. Polecam Panią Doktor w 100%.
Opinia dodana przez: Ilka

lekarz Małgorzata Żółcińska-Wilczyńska

Internista, Endokrynolog

Centrum Opieki Diabetologiczno - Endokrynologicznej i Ginekologiczno - Położniczej
Miarki 6
50-306 Wrocław

Wizyta była bardzo rzeczowa. Pani Małgorzata dokładnie wyjaśniła na czym polega moje schorzenie oraz przedstawił możliwości leczenia. Pełen profesjonalizm lekarza oraz empatia. Polecam.
Pani Doktor Rostkowska-Nadolska wyjaśniła na czym polega problem, zaproponowała leczenie, zaleciła dalszy ciąg badań. Jestem bardzo wdzięczna i polecam z całego serca!

lekarz Daria Cisło

Familijna 32
51-361 Wrocław

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Lekarz wszystko szczegółowo wyjaśnił. Miła i profesjonalna Pani kardiolog. Fachowa pomoc lekarska. Przepisane leki na nadciśnienie niedrogie. Polecam!

lekarz Barbara Oleszkiewicz

Truskawkowa 4
53-007 Wrocław

🎀Polecam Panią Doktor z całego serca jest to człowiek który wie co robi i robi to niesamowicie skrupulatnie. Kobieta złote serce 💛 była u niej moja mama sprawiła że ludzie zaczynają wierzyć w dobro ludzkie. Nie spotkałam wcześniej tak znakomitego lekarza.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Stanisław Drelichowski

Chirurg ogólny, Radiolog

Mińska 6
54-610 Wrocław

Pan dr Stanisław Drelichowski to przede wszystkim wspaniały człowiek i doskonały fachowiec w swojej dziedzinie, który wyleczyl mnie z głębokiej zakrzepicy kończyny górnej, za co jestem bardzo wdzięczny i ciesze sie bardzo, że trafiłem do tego lekarza. Tak więc zdecydowanie polecam tego Pana wszystkim, którzy do niego trafią w przyszłości lub wahają się w wyborze do kogo się zgłosić, gdyż jego wiedza i podejście do tematu są bezcenne.
Opinia dodana przez: paffeu600

dr n. med. Aleksandra Sztuka-Banel

Laryngolog

ulica Kard. Wyszyńskiego Stefan 64/13
50-331 Wrocław

Pani Doktor niesamowicie fachowa, konkretna i zaangażowana. Usunięcie trzeciego migdałka i każda wizyta w super atmosferze. Wielka wdzięczność i uznanie.
Opinia dodana przez: Klaudia

dr hab. n. med. Adrian Doroszko

Akademia Klinik Medycznych
Borowska
Wrocław

Połączenie profesjonalizmu najwyższej klasy z ogromną uprzejmością, kulturą osobistą i empatią. Czyli ewenement w obecnych czasach.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Julian Rybak

Internista, Lekarz medycyny pracy

LUX-MED
Wołowska 14
51-114 Wrocław

Zdecydowanie najlepszy lekarz u jakiego do tej pory byłam. Bardzo sympatyczny, przejmuje się losem i zdrowiem pacjenta, empatyczny. Podczas wizyty zbadał mnie dokładnie, zlecił szereg badań, nigdy do tej pory nie czułam się tak dobrze w gabinecie lekarza. Zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Magdalena Matyasik

Endodoncja

Stomatologia Marek Więznowski
plac Powstańców Śląskich 15
53-329 Wrocław

Wizyty u Pani doktor Magdaleny zawsze odbywały się w super atmosferze, a sama Pani doktor dokładnie tłumaczyła co i w jaki sposób leczy. Nigdy nie przychodziłem na wizyty do lekarzy tak spokojny jak do niej, a nawet leczenia kanałowe przeprowadzała na tyle delikatnie ze ciężko było nie przysypiać na fotelu, a ból po zabiegach prawie nigdy nie występował. Szybko, sprawnie i przede wszystkim dokładnie. Z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić ...
Opinia dodana przez: Piotrek

lekarz Małgorzata Zierkiewicz

ulica Róży Wiatrów 13/8
53-023 Wrocław

Sprawnie dokładnie i merytorycznie. Miłe i profesjonalne podejście pani dr Zierkiewicz do pacjenta.Polecam,z pewnością wrócę na wizytę kontrolną !!!

dr n. med. Andrzej Popiela

Skwierzyńska 14 lok. 2
50-055 Wrocław

Niesamowity Lekarz który bardzo mi pomógł na trudnym etapie zdrowotnym. Doktor jest niesamowitym operującym lekarzem. Polecam z całego serca wszystkim Kobietom.
Opinia dodana przez: Iza