Lekarze Wenerolog

dr n. med. Ewa Neumann

Gabinet
Poznań

Osobiście dziwię się tym wszystkim negatywnym komentarzom. Ja ze swojej strony jestem bardzo zadowolony z prowadzenia mojego leczenia przez dr Neumann. Fakt, może na początku wydawać się trochę oschła i nieprzystępna, ale Ona po prostu oczekuję konkretnych krótkich odpowiedzi na Jej pytania, a nie zwierzeń z całego życia. To nie salon fryzjerski. Raz, czy dwa próbowałem "na około" odpowiedzieć na Jej pytania, to mnie grzecznie poinstruowała czego ode mnie oczekuje. ...
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Alicja Lecheta-Prawdzik

Okrężna 36
58-500 Jelenia Góra

Szybkie przyjęcie osoby niepełnosprawnej, ludzkie podejście i doświadczenie, leki na kieszeń zwykłego człowieka - skuteczna pomoc dziękuję polecam Panią Doktor Alicję Lechetę - Prawdzik
Opinia dodana przez: Klara

lekarz Ewa Bieńkowska-Coner

al. Wolności 22
Częstochowa

Wyjątkowo słaby specjalista, nie zainteresowany pacjentem. Na wizycie nie dowiedziałem się praktycznie niczego, ani co mi jest, co to może być. Tak naprawdę Pani doktor przepisała mi jakąś zwykłą maść na "wszystko" i nic więcej, żadnej dodatkowej diagnostyki. Na pytanie o jakieś dodatkowe badania, kazała mi skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu xD

lekarz Barbara Kaczorowska

Kossaka 5 lok. 3
58-300 Wałbrzych

Dawno nie spotkałam się z takim podejściem do pacjenta. Ignorancja, lekceważenie, brak empatii. Trafiłam do Pani doktor ze zmianą na paznokciu po ściągnięciu hybrydy. (Zielona plamka). Wizyta bardzo nieprzyjemna trwała 2 minuty. Diagnoza - uszkodzenie mechaniczne i zalecenie zgłoszenia się do podologa. Nawet nie przyjrzała się tej zmianie. Na moje pytanie czy może być to coś innego stwierdziła, że nie i to już jest koniec wizyty. Udałam się do innego ...
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Aleksandra Rozencwajg-Nowakowska

nieczynny
al. Zwycięstwa 4 (I p.)
41-200 Sosnowiec

Jestem zaskoczona ostatnią opinią, ja mam zupełnie inne doświadczenie z p. dr, jest empatyczna, skuteczna w leczeniu, pomocna, poświęca w czasie wizyty dużo czasu każdemu pacjentowi, jak jest możliwość daje próbki preparatów, ja serdecznie polecam p. dr.

lekarz Alicja Kryst

LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Warszawa

Pani Doktor jest rzeczowym, bardzo kompetentnym specjalistą. Ciężko oczekiwać żeby wizyty w państwowej służbie zdrowia przebiegały bez opóźnień i trwały po 30 minut. Mimo ograniczeń czasowych jakie mają lekarze przyjmujący na NFZ Pani dr z profesjonalizmem i kompetencją wysłuchała moich problemów, przepisała leki po których stosowaniu przez okres 3-4 m-cy do dziś moje problemy nie wróciły. Polecam każdemu dla kogo ważny jest efekt i profesjonalne leczenie naszych dolegliwości.

lekarz Krzysztof Chorążka

Przychodnia
Stary Rynek 14
99-400 Łowicz

Bardzo dobry lekarz, mnie pomógł bardzo z brodawkami na stopach. Bardzo długo zwlekałam z pójściem z tym problemem do lekarza. Dobrze, że trafiłam do niego. Przepisał mi leki, które szybko zadziałały. Zalecił co mam dokładnie zrobić. Szkoda tylko, że tyle zwlekałam, żeby do niego pójść.

lekarz Cezary Wędzina

Wenerolog

Promed
Różyckiego
58-500 Jelenia Góra

Omijac z daleka, opuchnieta noga, zylaki, bol, "Pan doktor" stwierdzil ze pacjentka wymysla sobie chorobe, odmowil przepisania jakiegokolwiek badania, natomiast potrafil polecic odpowiednia wyciskarke do sokow (co ma piernik do wiatraka???) Po prywatnej wizycie u specjalisty okazalo sie ze pacjentka ma zakrzepice! NIE POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Przemysław Ereński

Kuźnicza 16 lok. 14
Poznań

Nie potrafi prowadzić rozmowy, narzuca jedną możliwość leczenia i bardzo nerwowo reaguje na prośbę wyjaśnienia skutków ubocznych oraz nie akceptuje odmiennego zdania lub sprzeciwu. Wysoce nieuprzejmy. Mam bardzo złe doświadczenie, nie polecam i sama też więcej nie skorzystam z usług tego człowieka.
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Piotr Bojko

Alergolog, Alergolog dziecięcy

Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "HIPOKRATES" dr n. med. Piotr Bojko
Ku Słońcu 2/1
71-073 Szczecin

Stanowczo odradzam korzystania z usług tego specjalisty, trzeba mu przyznać że na jedynym co się zna to naciaganiu pacjentów a robi to tak że leczyć w taki sposób żeby nie wyleczyć, a żeby klient wracał na wizyty i płacił bez końca. Osobiście korzystałem z jego usług od ponad roku i wydałem parę tysięcy złotych. Gdyby rok wcześniej zajął się mną odpowiednio przyjrzał się mi bardziej już dawno miał bym to ...
Opinia dodana przez: Tomasz

lek. med. Marzena Ciszkiewicz-Wawak

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

Centrum Medyczne Rokitek
Rokitek 41a
27-600 Sandomierz

Nie polecam, Pani powiedziała, że jak nie mam trądziku to niepotrzebnie przychodzę. (Mam atopowe zapalenie skóry, które nasiliło się, pokazałam Pani moje czerwone „plamki”, na co dostałam odpowiedź „Trzeba smarować balsamem.” Brak profesjonalizmu.

lekarz Izabela Pietrzykowska-Fryca

ul. Kopernika 1
62-200 Gniezno

Trafiłam do pani doktor najpierw z łupieżem na ciele później z wysypką na rękach która od 4 lat leczył alergolog twierdząc że to alergia. kiedy Pani doktor to zobaczyła od razu wiedziała co to jest. zapisała mi sprej i tabletki recepta co prawda kosztowała 60 zl ale leki pomogły. Gdy usłyszała że ręce porzednio smarowałam maścią bardzo się zdziwiła i powiedziała tylko że w okresie letnim nie powinno się używać ...
Opinia dodana przez: Klaudia

dr hab. n. med. Ligia Brzezińska-Wcisło

Drozdów 26
Katowice

Bardzo mnie cieszy usunięcie tej pani ze stanowiska, była absolutnie najgorszym nauczycielem, kierownikiem i lekarzem z jakim miałem styczność. Na Katedrze Dermatologii zmiana Kierownika spowodowała zwrot o 180 stopni jeśli chodzi o jakość zajęć i zadowolenie studentów. Życzę miłego stosowania „małych proszków” i rozwoju trychologii.

lekarz Jolanta Pracoń

Warszawska 14 lok. 407
21-500 Biała Podlaska

Pani Doktor wyleczyła mnie z problemu skórnego. Na wizytę czekałem stosunkowo krótko, nie było problemu z przepisywaniem leku w celu kontynuowania leczenia oraz z wizytami kontrolnymi.

dr hab. n. med. Dorota Krasowska

LuxDerm
Głowackiego 17
20-002 Lublin

Pani Doktor jest osobą i lekarzem z powołania.Lecze sie u niej spory kawał czasu na chorobe skórna i jestem naprawde bardzo zadowolona.Ostatnio miałam nawet problem z cerą i też Pani doktor świetnie sobie z tym poradziła.Leki są drogie co prawda ale to nie jest wina lekarza.Polecam

lekarz Katarzyna Dmitruczuk

Gabinet Katarzyna Dmitruczuk
Kollataja 13
Opole

LITOŚCI - lekarz kompletnie nie zainteresowany wysłuchaniem pacjenta dopytaniem o cokolwiek... poświęcony czas nie przekraczał 5 min , mimo kilkukrotnemu przypominaniu co mnie sprowadza pani miała swoją teorię ... tłumaczyłem że nie jestem już 1 raz z moim problemem , że miałem poprzednio wykrytą w badaniu bardzo poważną bakterię i mimo dwukrotnego przeleczenia kłopot wrócił ( niestety przeprowadziłem się z innego miasta stąd wizyta w innej przychodni ) ... jakie ...
Opinia dodana przez: greg

dr n. med. Wiktoria Kralewska-Kućmierz

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Wiktoria Kralewska-Kućmierz
Solna 4 lok. 3
47-400 Racibórz

Jestem zbulwersowany po wizycie u Pani dr, która trwała 3 minuty. Po wejściu do gabinetu w stylu wczesny PRL Pani Kućmierz rzuciła okiem i stwierdziła, że trzeba to wyciąć. Za tą informację skasowała mnie 100 zł. Czując niedosyt upomniałem się o dokładniejsze badanie oraz stwirdzenie czym jest zmiana skórna z jaką przyszedłem. NIE POLECAM!!!

lekarz Joanna Konieczna

NZOZ "Twój Lekarz"
ulica Łunawska 1
86-200 Chełmno

Witam niepolecam p.dermatolog poszłam odrazu pani stwierdziła trądzik różowaty przepisała receptę zapłaciłam za wizytę za receptę 400 zł udałam się po paru dniach do innego dermatologa w świeciu odrazu powiedziała że to nie trądzik przepisała leki i problemu już nie ma
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Mariola Piotrowska

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Lekarz zajmujacy sie medycyna estetyczna, o ktorej nie ma pojecia.bylam u pani doktor na kosmetycznym usunieciu naczynek laserem na nogach. Skora na nogach zostala strasznie popalona, powychodzily bable,pod kolanem mialam wypalpna dziure, po ktorej mam blizne.cala lydka u nogi jest sina przez rozlane, nowe popekane naczynka. Wydalam duze pieniadze, nogi sa w strasznym stanie,a pani doktor powiedziala ze to moja wina, gdyz mam za sucha skore.teraz musze prosic specjalistow od ...
Opinia dodana przez: Darya

lekarz Krystyna Blajda

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Diagnosis - Radom
Adolfa Tochtermana 1
26-600 Radom

Nie polecam!!! Byłam w ciązy i prosiłam o poradę a ona nie przyjęła mnie bo kończyła już pracę. A tak naprawdę powinna pracować jeszcze pół godziny. Olała mnie i moj problem mimo tego że byłam jej pacjentem.