Lekarze Wenerolog

Izabela Purcel

Traugutta 11 lok. 16
85-122 Bydgoszcz

W moim przypadku to najlepszy lekarz dermatolog u ktorego mialam wizyte. Doktor odpowiada na kazde pytanie w sposob jasny i wyczerpujacy .Bylam na wizycia w Gryf-medzie i w szpitalu , w obu przypadkach pelen profesjonalizm. Bede szczerze polecac!

lekarz Elżbieta Leszczyńska-Trybus

przychodnia MEDICUS
Pawia 42 lok. 8
59-300 Lubin

Polecam. Bardzo dobry, mądry lekarz. Nie naciąga niepotrzebnie na leki, kieruje na badania. Widać doświadczenie.
Opinia dodana przez: Beti

lekarz Jan Donhoffner

Emilii Gierczak 37 lok. 11
Kołobrzeg

Trafiłam do tego lekarza z naszą córeczką z kłopotliwą chorobą dermatologiczną, która dodatkowo jest autystyczna. Lekarz o bardzo ciepłym podejściu z ogromnym doświadczeniem. W Szczecinie i Koszalinie biegaliśmy od lekarza do lekarza i co lekarz to inne leczenie. Doktor naprawdę podszedł kompleksowo, nakierował na dodatkowe badania i pomógł bardzo. Najważniejsze że córka nie odczuwa już dyskomfortu i nam odpadło wiele kłopotów i obowiązków. Lekarz z powołania. Polecam!
Opinia dodana przez: Marzena

dr n. med. Grażyna Kamińska-Winciorek

Krakowska 26
43-190 Mikołów

Ja jestem zachwycony i Panią Doktor Kamińską i Panem Doktorem Kozera u którego byłem na zabiegu- przemili, kompetentni lekarze PEŁEN PROFESJONALIZM.
Opinia dodana przez: Mateusz

dr hab. n. med. Kazimierz Jakubowicz

Złota 79 lok. 50
Warszawa

Po kilku latach wizyt u różnych pań, mylnych diagnoz i leczenia skutków zamiast przyczyn, prof.Jakubowicz od razu prawidłowo ocenił, w czym tkwi problem. Doświadczenie, szeroka wiedza medyczna, a przy tym konkretny, nie stresuje pacjenta, można śmiało powiedzieć o wielu problemach i na każdy poświęci odpowiednio dużo czasu, drobiazgowo wszystko tłumacząc. Zdecydowanie polecam.

lekarz Maria Janiak

Norwida 8
Złotów

W moim przypadku pomogła mi poprzez skierowanie do poradni specjalistycznej, gdzie wykonano mi właściwe badania. Polecam!

lekarz Renata Budzicz

Dział Orzeczniczo-Konsultacyjny
Zygmunta Augusta 1
31-504 Kraków

Ja osobiście jestem bardzo zadowolony. Trafiłem z nagłym problemem do Pani Budzicz, przyjęła mnie bez problemu, wszystko dokładnie wytłumaczyła jedyne co kazała pisać na kartce ale jest to pomocne, gdyż po wyjściu z gabinetu nic już nie pamiętałem. Wizyta krótka, ale diagnoza i dobór leków trafne a dla mnie to było najważniejsze. Kwota za konsultacje 200 zł. Polecam!
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Barbara Mardusińska

ulica Żeromskiego 22c
86-100 Świecie

Byłam na jednej wizycie u pani doktor. Wcześniej miałam dwie wizyty u innych lekarzy i nic nie pomogło. Podczas wizyty postawiona trafna jak sie pozniej okazało diagnoza, wytłumaczone wszystko od przyczyn po przebieg leczenia. Do tego pani doktor bardzo uprzejma.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Elżbieta Urbańska-Kmieciak

Dermatolog estetyczny, Dermatolog

Kazimierza Wielkiego 12 (Hipokrates)
Kędzierzyn-Koźle

ODRADZAM! KOMPLETNIE BRAK EFEKTÓW LECZENIA TRĄDZIKU. Pani proponuje tylko leczenie laserem, a po odmowie olewa pacjenta tłumacząc mu, iż leczenie trądziku nie jest tanie. Proponuje jakies swoje kosmetyki, których cena przeraża. Ponadto wizyta z zegarkiem w reku trwa 5min a kosztuje 100zł. brak jakiejkolwiek rozmowy. Leczenie koncentruje sie tylko na próbach namówienia na leczenie laserowe i zabiegi w jej gabinecie. Kompletnie odradzam. nie widac efektów leczenia.....
Opinia dodana przez: ANGELA

lekarz Anna Korczyńska-Roguś

Vietha 50
26-600 Radom

Byłam u pani doktor dwa razy i za każdym razem wyszłam zadowolona. Bardzo miła, kompetentna. W ciągu kilku minut usunęła mi brodawki, których chciałam się pozbyć. Polecam każdemu.

lekarz Barbara Wąsik-Gąska

Wałowa 1 lok. 6
37-700 Przemyśl

Pani doktor trafnie ocenia chorobę a wizyta jest szybka. Pierwszy minus to zły humor pani doktor a drugi to, że nic nie mówi o chorobie co to jest, czego unikać itp.. Obejrzy, przepisze lek i do widzenia. Poleciłabym ją ze względu na trafność diagnozy..

dr n. med. Tomasz Pniewski

Lecznica Stomatologiczna Q-DENT Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Marszałkowska 87 m.49
00-683 Warszawa

Profesjonalny lekarz, który zna się na rzeczy, uprzejmy, potrafi postawić trafną diagnozę. Ogółem osoba z powołania.

lekarz Alicja Buchwald

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

NSZOZ "ALGOS"
Łanowa 11
44-200 Rybnik

Mogę ocenić pracę Pani dr na NFZ. Byłam jej pacjentką przez dwa lata. Problem? trądzik, już nie taki młodzieńczy. Moje wizyty trwały 2 minuty i polegały na szybkim zerknięciu zza biurka na moją twarz i przepisaniu kolejnego specyfiku. Mase pieniędzy straciłam i może moja irytacja nie była by tak wielka, gdyby nie fakt, że udając się prywatnie do innego lekarza udało mi się trądzik wyleczyć. Nie była to łatwa droga ...
Bardzo miła,uprzejma Pani. Nie ma żadnego problemu z wizytami,nawet kazała mi raz zadzwonić gdybym miała nie zdąrzyć i spóźnić się,to poczeka dłużej w pracy-jeszcze mi się taki lekarz nie trafił ;)Jak najbardziej polecam!

lekarz Andrzej Grabias

Spichrzowa 23 lok. 2
80-750 Gdańsk

Nie polecam zabiegów laserowych ! Jestem miesiąc po 4 zabiegu laserem e co2 i nie mogę spojrzeć w lustro!!! Nie dość, że zabiegi pogorszyły stan mojej linijnej blizny na policzku to najgorsze jest to , że mam trwale uszkodzoną zdrową skórę na policzku w obrębie blizny... Na policzku są dosłownie odbicia po laserze! Pełno głębokich, długich kresek a nawet odbity skan po laserze w kształcie trójkąta!! Faktura jest nierówna ! ...
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Elżbieta Bilet-Macharzewska

Gabinet Ireneusz Mikołajewicz
Kostki Napierskiego 6c
70-783 Szczecin

byłem u pani doktor z owrzodzeniem , które leczyłem od kilku miesięcy bez powodzenia , również w szpitalu a pani doktor wyleczyła mi w ciągu 2 tygodni , jestem bardzo wdzięczny Tadeusz.

dr n. med. Sebastian Kulesza

Poradnia Ortopedyczna Walczaka
Pilsudskiego 47 MEDISON
66-400 Gorzów Wielkopolski

Jestem kompletnie rozczarowana. Pan doktor chciał mi tylko wcisnąć najgorszy antybiotyk na trądzik na rynku, a kiedy się nie zgodziłam na takie leczenie rozłożył ręce. Musiałam zapłacić za wizytę wychodząc z dosłownie niczym! Bardzo odradzam i nie polecam.
Opinia dodana przez: Andżelika

lek. med. Grażyna Pankowska

Poradnia dermatologiczna PROMED
ul. Batorego 11 A
28-100 Busko-Zdrój

Bardzo miła Kobieta ale badanie pieprzykow trwalo 2 minuty. Pani Doktor zbadala tylko kilka i stwierdziła że wszystko jest w porządku. Za tą przyjemność policzyla 120zl.
Opinia dodana przez: Pieprzyki

lekarz Beata Łuczyńska

Nowe Boryszewo 124
09-442 Rogozino

Pani Doktor jest rzetelną osobą i bardzo uprzejmą. Wyleczyła mnie z okropnego trądziku, z którym walczyłam całe lata i wydałam całą masę pieniędzy na lekarzy i kosmetyczki.m Polecam każdemu.

lekarz Waleria Mordarska

Piastowska 1
Sulejówek

Niestety nie polecam tej pani. Torbieli pilonidalnej "nie potrafiła" rozpoznać. Przepisywanie słabych maści, co 2 tyg rutynowa wizyta pod czas której odnosiło się wrażenie że jeszcze sporo wizyt za nim problem zostanie rozwiazany. Ogólny bilans to 700 zł na wizyty i leki. Problem powiększony oraz podrażniony. Namawianie na chirurgiczne wycięcie "tego być może tłuszczaka" na miejscu w przychodni i to z miejscowym znieczuleniem... Trzech różnych chirurgów usłyszawszy o problemie dosłownie ...