Lekarze Wenerolog

lekarz Lidia Jantas

curie-skłodowskiej
33-100 Tarnów

Bardzo polecam tą Panią dermatolog, uprzejma, zawsze przyjmie i dobrze doradzi ;).

lekarz Livia Duszkiewicz

Dermatolog estetyczny, Wenerolog

MALIJA CLINIC
ul. Krakowska 4
61-889 Poznań

Pełen profesjonalizm,co więcej...dużo cierpliwości i zrozumienia dla dzieci,pomimo że córka darła się wniebogłosy,nawet nie zauważyłam ani nie usłyszałam komentarza z ust lekarza,naprawdę polecam.Potrafi wszystko sensownie wytłumaczyć i przekonać do siebie pacjenta .Od początku do końca poświęca czas pacjentowi.Jestem bardzo zadowolona z wizyty i naprawdę polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Radosław Gałan

Orzeszkowej 28
Zamość

Zdecydowanie nie polecam. Pierwsza wizyta źle zdiagnozowana choroba , powtórzył leki które brałem tylko zwiększył dawkę, po lekach żadnej poprawy . Na drugiej wizycie powiedział że wszytko jest ok przypisał masci które kazał jescze brac , oczywiście nic nie pomogły. Po kolsuntacji z innym lekarzem który ma pieniędzy o swoim zawodzie zapytał czy zlecił mi jakieś badania jak powiedziałem że nie to siw rozesmiesmil i pokręcił głową. Zdecydowanie Nie polecam ...
Opinia dodana przez: Ds

dr n. med. Alina Kordeusz

Zamoyskiego 66-68
Kraków

Lekarz z ogromnym doświadczeniem!!! Bardzo odpowiedzialny specjalista- Pani doktor wyleczyła schorzenie, z którym inni dermatolodzy nie mogli sobie poradzić. Ocenianie lekarza na podstawie jego gabinetu(u doktor Kordeusz miejsca "z duszą"), kompletnie mija się z celem! Zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: Ewa

Beata Cygan

Wojewódzka Przychodnia Skórno-Wenerologiczna
20-078 Lublin

To jedna z najlepszych lekarek, z jakimi miałam do czynienia. Kompetentna, uprzejma, spokojna, odpowiada na pytania pacjenta, życzliwa, zainteresowana problemem pacjenta, wysłuchuje do końca, tłumaczy wiele kwestii. To wielka przyjemność leczyć się u takiego lekarza.

lekarz Elżbieta Siemek-Niemiec

ul. Kościelna 10
33-380 Krynica-Zdrój

Pani dr jest niezwykłym lekarzem. Angażuje się emocjonalnie w problemy pacjenta a przy tym jest niezrównanym specjalistą z ogromnym doświadczeniem i wiedzą,o czym świadczą jej wyczerpujące komentarze na tematy schorzeń. Z czystym sumieniem POLECAM w 100%. Marcin

lekarz Katarzyna Wrześniewska

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

epione
ul. piotrowicka 68 Katowice
40-723 Katowice

Mój synek ma atopowe zapalenie skóry. Na nodze zrobił mu się "placek", który ślimaczył się od kilku tygodni. Żadne preparaty nie pomagały. Po obszernym wywiadzie pani doktor przepisała maści, których efekt widziałam już po 2 dniach. Polecam.

dr n. med. Irena Bernecka

NZOZ "HELIOS"
Balbiny Świtycz-Widackiej 3
10-691 Olsztyn

Mam 40 lat i już wyraźnie widoczne są objawy starzenia się mojej skóry. W sumie to sama byłam sobie troszkę winna, bo dużo się opalałam i często korzystałam z solarium. Po konsultacji z Panią Doktor Bernecką zdecydowałam się na zabiegi mezoterapii igłowej i zastosowanie wypełniaczy. Muszę przyznać, że pomogło i teraz znowu z przyjemnością patrzę w lustro. Zabiegi były troszeczkę bolesne, ale dzięki miłej atmosferze i profesjonalnemu podejściu Pani Doktor ...

dr n. med. Grzegorz Grzybowski

NZOZ Centrum Diagnostyki Okulistycznej
Czwartaków 17
61-495 Poznań

Polecam lekarza, z dużym doświadczeniem i szeroką wiedzą, śledzi na bieżąco najnowsze badania i skuteczne terapie w dziedzinie dermatologii. Pomógł mi.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Małgorzata Krystosiak

ulica Ogrodowa 25
74-300 Myślibórz

Chodziłam z tradzikiem. Przestałam jak sie dowiedziałam ze wszystkim pacjentom z takimi problememami przepisuje zel DUAC. Na kazdej recepcie bylo ze dalej, ze potrzeba czasu itd. Przeniosłam sie do Szczecina, tam na 1 wizycie zrobiono mi badania i odpowiednio do tego dobrano leki, ktore pomagaja, oraz dostaje antybiotyk by zwalczyc to od srodka. A tu? Duac i Duac.. a na wypadajce włosy przepisała kapsułki ktore sama bez recepty moge sobie ...

lekarz Magdalena Bielak

NZOZ DENT MED
Rynek 13
36-020 Tyczyn

Trafna diagnoza i skuteczność leczenia. Po wielu wizytach u innych lekarzy specjalistów udalo się wyleczyc długotrwałe schorzenie. Polecam niecierpliwym.
Taki powinien byc lekarz,pelny zaufania,wyslucha pacjenta. Kocha swoja prace. 🍀👍🍀. Polecam. Pomozcie,przedwczoraj zgubil na plazy okulary ‼️‼️‼️‼️‼️‼️

dr n. med. Grażyna Wąsik

NOVUM Instytut Dermatologii Leczniczej i Estetycznej
ul.Żwirki i Wigury 5 A / 1
45-080 Opole

Witam! Pani doktor najlepszy dermatolog w okolicy. Ogromna wiedza, doświadczenie, rzetelność. Może nie jest najtańsza ale z pewnością najlepsza! Polecam z czystym sumieniem wszystkim!!!
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Renata Wąsik

Aktualny Gabinet
Strzelców Bytomskich 11
44-283 Rydułtowy

Pani Doktor Renata Wąsik poświeciła swoją magiczną latarką i wydała wyrok na mojego ojca: trzy miesiące życia, wszędzie przerzuty. "Nic nie da się zrobić, trzymajcie go za rękę i po prostu z nim bądźcie." Tata podjął leczenie w Gliwicach. Czuje się bardzo dobrze, ma 86 lat, od podłej diagnozy pani Wąsik w marcu minął rok. Serdecznie pozdrawiam Panią Doktor, zespół Lekarzy z Gliwic również pozdrawia. Zniszczyła nas Pani psychicznie swoją ...
Opinia dodana przez: Klara

lekarz Renata Krawczyk

Gorkiego 4
Szczecin

SWIETNY SPECIALISTA. LECZYLAM SIE U KILKU BEZ POWODZENIA. ONA SZYBKO WYKRYLA PRZYCZYNE MOJEJ CHOROBY I WYLECZYLA SKUTECZNIE. DZIEKI NIEJ PZBYLAM SIE KOMPLEKSOW Z POWODU ZMIAN NA SKORZE TWARZY.

lekarz Małgorzata Filipowicz

Dom Lekarski - Przychodnia Turzyn
al. Boh. Warszawy 42
70-342 Szczecin

Bardzo dobry lekarz! Cierpliwa, uprzejma, wytłumaczyła nam wszystko na temat atopowego zapalenia skóry w naszego synka.
Opinia dodana przez: Agaczbu

lek. med. Anna Żbikowska-Kostrzewa

Gabinet Dermatologii i Dermatologii Estetycznej
ul. Rumiana 73
Warszawa

Doktor Anna Kostrzewa prawidłowo rozpoznała problem, który dotyczył zarówno mnie, jak i córki, którą zabrałam na wizytę. Niestety pomimo, że wizyta trwała zaledwie 5 minut i polegała na wypisaniu recepty na 1 maść i 1 antybiotyk, lekarka pobrała podwójną stawkę - 300 złotych. Ograniczyła się do napisania krótkiej instrukcji stosowania leków, na pytania odpowiadała krótko i powierzchownie. Rozważałam wcześniej skorzystanie z usług dodatkowych oferowanych w gabinecie, jednakże w tej sytuacji ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Beata Kamińska

Słowackiego 29
83-400 Kościerzyna

Dziękuję bardzo pani Beacie za bardzo dobre podejście do syna leczenia trądziku z stanami zapalnym leczenie długotrwałe ale z zmianami na lepsze nie ma lepszego lekarza podejścia Polecamy serdecznie
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Barbara Makarewicz

gabinet prywatny
Plac Ratuszowy 55/3
58-500 Jelenia Góra

Lekarz o dużym doświadczeniu. Dobrze wyjaśnił mi istotę choroby i wdrożył skuteczne leczenie. Lekarz cierpliwie tłumaczy problemy i odpowiada na wątpliwości pacjenta. Polecam panią doktor.

dr n. med. Marek Ziarkiewicz

Równa 16
58-100 Świdnica

Polecam z czystym sercem, rzeczowy, konkretny wyjaśnił temat wyczerpujaco. Zdziwiona jestem negatywnym opini, absolutnie mam odmienne zdanie. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Halina