Lekarze Katowice

Wiedza, opanowanie, niewymuszona kultura osobista, skupienie na pacjencie, rzeczowa rozmowa z pacjentem co oznacza, że Pan doktor zawsze uważnie słucha pacjenta i odpowiada na pytania, wyjaśnia wątpliwości, informuje o leczeniu jakie planuje, badaniach, lekach, zaleceniach. Pacjent od momentu wejścia do gabinetu czuje, że jest pod najlepszą opieką. Polecam.
Miałem szczęście trafić na Pana Doktora, który bezinteresownie, kompetentnie i kompleksowo podjął się mojego leczenia hematologicznego. Jestem bardzo wdzięczny za leczenie i polecam z całego serca Pana Doktora.
Opinia dodana przez: pacjent

lek. dent. Karolina Stelmańska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Rewadent Centrum Stomatologii Estetycznej
ul. Karliczka 31
40-489 Katowice

Jestem bardzo zadowolony z leczenia! Poświęciła mi dużo czasu, widać że świetnie zna się na swojej pracy...i nie traktuje pacjenta jak zło konieczne (albo skarbonkę), co u innych stomatologów spotkało mnie kilkukrotnie. A poza tym, miło się na nią patrzy ;-)

lekarz Andrzej Kabziński

szpital w Katowicach Bogucicach
Katowice

lekarz do którego mam pełne zaufanie, jest bardzo dobrym fachowcem, jest miły, a przede wszystkim jest ludzki i zna się na swojej pracy i potrafi ludziom pomóc.
Opinia dodana przez: maria

dr Roman Spyra

prywatny gabinet okulistyczny
graniczna 49b
Katowice

Bardzo polecam !!!!! Doktorku gratulacje za całokształt Pana pracy, dziękuję za wszystko :) Polecam Pana Doktora bardzo dobrze zna się na swoim "rzemiośle" jest SUUUUUUUPER !!!! Dużo zdrówka

lekarz Joanna Gawlik

Lekarz rodzinny

Medyczne Centrum Specjalistyczne "Polimed" sp. z o.o.
Sandomierska 4/3
41-216 Katowice

Wspaniały lekarz. Zawsze miła .Stawia trafne diagnozy i dobiera skuteczne leki. Szkoda że nie pracuje już w Przychodni Polimed na ul.Sandomierskiej. W rejestracji twierdzą że nie wiedzą gdzie teraz Pani doktor pracuje albo nie chcą powiedzieć. Może ktoś wie to proszę podać adres
Opinia dodana przez: Barbara

dr Marcin Smorawski

Weiss Clinic
Katowice

Bardzo dziękuję za profesjonalnie wykonany zabieg laserowej korekcji wzroku. Zabiegowi poddałam się około miesiąc temu. Obecnie widzę dobrze bez okularów/soczewek za co jestem niezmiernie wdzięczna Panu Doktorowi.

lekarz Michał Orski

Centrum Diagnostyczne
Panewnicka 65
40-760 Katowice

Witam Chciałbym bardzo podziękować dr Orskiemu za uratowanie mi wzroku. Miałem bardzo poważne rozwarstwienie siatkówki i nie widziałwem na prawe oko.Po operacji i przebytym 2,5 miesięcznym leczeniu wzrok mi wrócił w 100% W następnym roku miałem operacje zaćmy w lewym oku i korekcję krótkowzroczności które też zakończyły się sukcesem. Piszę to dlatego żeby podziękować i zwrócić uwagę na tego młodego lekarza który jest specjalistą na światowym poziomie. Pozdrawiam Paweł
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Jan Choromański

Pulmonolog

Szpital im. Stanisława Leszczyńskiego w Katowicach - AMBULATORYJNE ŚWIADCZENIA ZDROWOTNE
ul. Raciborska 26
40-074 Katowice

Jestem pełna podziwu, że tacy lekarze jeszcze istnieją nie można wyrazić słowami jaką mam wdzięczność do Pana doktora Jana Choromańskiego, który zrobił dla mojego męża wszystko aby zapewnić mu szybką pomoc w jego chorobie. Ma wspaniałe podejście do pacjentów rozładowując ich obawy, stres zaufaniem i poczuciem humoru a jednocześnie bardzo wrażliwym i uczynnym człowiekiem. Jesteśmy z mężem pod ogromnym wrażeniem jego kompetencji i wrażliwość na ludzkie nieszczęście. Lekarz z powołania ...
Opinia dodana przez: Beata

Marzena Smaluch

Chirurg stomatolog, Ortodonta

MS DENT Praktyka Stomatologiczna
Miła 3A
40-464 Katowice

dotychczas unikałem stomatologów, ale od kiedy zajęła się mną Pani Marzena, wizyty w gabinecie to przyjemność i profilaktyka. Doskonale wykonane wypełnienia i odbudowa zębów. Polecam

lekarz Jan Szczogiel

Internista, Kardiolog

Katowice

Lekarz bez zastrzeżeń , Nic dodać , nic ująć.Profesjonalista w 100 procentach . Godny polecenia .

dr Magdalena Piwowarczyk

FEMINA
FLIEGERA 18
Katowice

Dr Piwowarczyk to ginekolog z powołania! Jest moim lekarzem od dwóch lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiodła... Przed Panią doktor leczyłam się u różnych ginekologów, ale niestety na większości się zawiodłam, błędnie postawione diagnozy, źle dobrane leki, itd... Już w chwili pierwszej wizyty u Pani doktor wiedziałam, że jest to naprawdę kompetentna osoba, która przed postawieniem jakiejkolwiek diagnozy nawet najmniejszy szczegół precyzyjnie i skrupulatnie przemyśli. W chwili obecnej prowadzi ...

dr Radosław Gocoł

Kardiochirurg

Oddział Psychiatrii i Psychoterapii Górnośląskie Centrum Medyczne
Ziołowa 45/47, Katowice - Ochojec
40-635 Katowice

Najserdeczniejsze podziękowania dla Pana Docenta Gocoła za przeprowadzenie udanej operacji polegającej na wymianie zastawki aortalnej na mechaniczną i usunięciu tętniaka aorty piersiowej (wstępującej) oraz zastąpienie go protezą naczyniową. Inny kardiochirurg we Wrocławiu widząc moje schorzenia współistniejące w tym m.in. wadę genetyczną osłabiającą tkankę łączną od razu wydał "wyrok" strasząc najgorszym scenariuszem włącznie z moim zgonem. Doc. Gocoł dał mi nadzieję, że ta historia może mieć szczęśliwe zakończenie, uspokoił, wytłumaczył istotę ...
Opinia dodana przez: Janusz Paciorkowski

lekarz Marek Żółkoś

Neurolog

Szpital Miejski Murcki
Sokołowskiego 2
40-749 Katowice

Pan doktor jest lekarzem z prawdziwym powołaniem. Posiada dużą wiedzę medyczna, a przy tym potrafi w prosty dla pacjenta sposób przekazać zagadnienia medyczne. Przy tym jest bardzo cierpliwy i uprzejmy, nawet dla osób,które ze względu na swój wiek lub stan zdrowia, wielokrotnie pytają go o to samo. Stara się każdemu pomoc. Duzo czasu poświęca kazdemu swojemu pacjentowi. Przy wypisie dokładnie tłumaczy diagnozę i zalecenia. Takich lekarzy powinno być więcej.
Opinia dodana przez: Gość

Katarzyna Migoń

Dietetyk

Klub Fitness ProActiv
Katowice

Zdecydowanie mogę polecić Panią dietetyk. Pani Kasia jest sympatyczną i kompetentną osobą. Dodatkowym plusem jest stały kontakt mailowy w trakcie trwania diety. 3 miesiące korzystałam z jej pomocy, schudłam i poprawiły się moje wyniki badań.

dr n. med. Maria Izbicka

Endokrynolog

ulica Uniwersytecka 12/99
40-007 Katowice

Cudowny lekarz. Leczy mnie już 16 lat. Dzięki Pani doktor uniknęłam operacji. Serdeczna, uprzejma. Świetny fachowiec, leczy kompleksowo, zupełnie nie potrzebuję lekarza 1-go kontaktu. Cierpliwa i wymagająca i bardzo skuteczna. Polecam każdemu kto ma problemy z tarczycą i nie tylko. I w Nowym 2012 Roku Życzę Pani doktor dużo zdrowia i pomyślności wszelkiej

dr n. med. Tomasz Lepich

Internista, Kardiolog

prywatny gabinet okulistyczny
graniczna 49b
Katowice

Bardzo dobry lekarz potrafi wysluchac i stara sie pomoc godny zaufania ma podejscie do pacjenta .polecam kazdemu.Dziekuje za wszystko.
Opinia dodana przez: Felicja Kozdroj

Rafał Pajda

NZOZ INTER-MED S.C.
ulica Grabowa 32
40-172 Katowice

Najlepszy lekarz pod słońcem serdecznie polecam, naprawdę bardzo pomógł mnie i moim bliskim. Sprawdzcie sami.

lekarz Jacek Przybyła

Lekarz rodzinny

Specjalistyczna Opieka Domowa - Oddział Śląski
Karliczka 2
40-486 Katowice

Najlepszy lekarz z jakim miałem niewątpliwą przyjemność się zetknąć. Niejednokrotnie radził sobie z problemami, których nie dali rady rozwiązać "fachowcy". Naprawdę lekarz z powołania. Jak tylko dowiedziałem się, że przeniósł się z mojej poprzedniej przychodni natychmiast przeniosłem się za nim. To już powinno być dostateczną opinią o tym lekarzu. Polecam.

lekarz Przemysław Bereza

ulica Radockiego Marcina 292/6
40-645 Katowice

Bardzo polecam konsultację ortopedyczną u Pana doktora, szczegółowo zbadał, wyjaśnił przyczyny schorzenia, omówił dalsze leczenie i zalecenia. Po wizycie czułam sie uspokojona i "zaopiekowana" :) Bardzo sympatyczny i profesjonalny i konkretny.
Opinia dodana przez: Zuzanna