lekarz Andrzej Kulej

Ginekolog

Dopiero zaczynam "przygodę" z doktorem,bo za mną dopiero 2 wizyty+pobyt w szpitalu,w którym dr Kulej pracuje.Poszłam na wizytę,ponieważ chciałam aby prowadził moją ciążę.Niestety los chciał inaczej i straciłam dzieciątko w 10 tyg. ciąży :-( Spędziliśmy wtedy w Jego gabinecie bardzo dużo czasu.W żaden sposób nie dał nam odczuć,że mu się spieszy,że czekają inne pacjentki.Wręcz przeciwnie-wytłumaczył mnie i mojemu mężowi dlaczego tak mogło się stać,za co jestem mu ogromnie wdzięczna.Potem w szpitalu też nie pozostawił mnie samej.Zaglądał tak często jak mógł.Naprawdę poświęca pacjentce maximum swojego czasu.Można bez obaw pytać go o wszystko.Nie zbywa pacjentki jak niektórzy.Wytłumaczy wszystko tak jak trzeba.Chodziła do niego moja siostra i ja również polecam tego lekarza.Na tą chwilę nie wyobrażam sobie innego lekarza,który mógłby się mną zająć i mam nadzieję,że to się nie zmieni.Aktualnie czeka mnie wizyta kontrolna, ponieważ coś jeszcze jest w macicy.Ale chcę wierzyć,że będzie dobrze i kiedyś Pan Doktor będzie mógł poprowadzić moją ciążę i szczęśliwie doprowadzić do porodu.Bardzo bym tego chciała.

Pan doktor to jedyny lekarz, który jest tak ciepłą osobą. Swoją pracę wykonuje na najwyższym poziomie, takich lekarzy brakuje. Przyjął mnie w ostatniej chwili przed porodem, ponieważ mój lekarz, który mnie prowadził, zostawił mnie na lodzie 2 tyg przed porodem bez konkretnego wytłumaczenia dlaczego. Więc z czystym sumieniem polecam wszystkim Pana doktora.

Lekarz z powołania...., Nie śpieszy się, odpowiada na każde zadane pytanie, bardzo kompetentny i uprzejmy. Polecam serdecznie !;)))

W 100%Polecam ! Prowadził moja ciążę zawsze wszytko wytłumaczył co i jak nie patrzył na zegarek, na wszytkie pytania odpowiedział przy porodzoe także był. Lekarz z powołania Polecam

Bardzo miły delikatny i uprzejmy. Prowadził moją ciążę, chodź nie byłam łatwa pacjentka i do tej pory tak zostało ;) Zrobił cc i pewnie je pamięta do dziś :P Polecam oddzwania odbiera mega mega mega

Niesamowicie wspaniały lekarz!!! Nigdy, nigdzie nie trafiłam na kogoś tak miłego, sympatycznego i cierpliwego. Polecam serdecznie!!! :-)

Kompetentny coś się źle wcisnelo miało być 5. Poświęca dużo czasu tyle ile potrzeba, tłumaczy wszysko dokładnie

Pan doktor jest lekarzem z powołania - pełnym zaangażowania, kompetentnym, cierpliwie tłumaczącym wszelkie niejasności, poświęcającym, gdy trzeba, bardzo dużo czasu pacjentkom (nawet w ramach nfz), a przy tym spokojnym i bardzo uprzejmym.

Przesympatyczny lekarz, z ogromną wiedzą. Prowadzi moją pierwszą ciążę i myślę, że nigdy nie zamienię go na innego. Bardzo miłe podejście do pacjentki, poświęca dużo czasu - dokładnie wszystko wyjaśnia. Serdecznie polecam!!! :)

Bardzo dobry lekarz. Dba o swoje pacjentki, nawet jeśli nie chodzą prywatnie. Wszystko cierpliwie tłumaczy, ale wizyta trwa dość długo ;)