lekarz Andrzej Kulej

Ginekolog

Dopiero zaczynam "przygodę" z doktorem,bo za mną dopiero 2 wizyty+pobyt w szpitalu,w którym dr Kulej pracuje.Poszłam na wizytę,ponieważ chciałam aby prowadził moją ciążę.Niestety los chciał inaczej i straciłam dzieciątko w 10 tyg. ciąży :-( Spędziliśmy wtedy w Jego gabinecie bardzo dużo czasu.W żaden sposób nie dał nam odczuć,że mu się spieszy,że czekają inne pacjentki.Wręcz przeciwnie-wytłumaczył mnie i mojemu mężowi dlaczego tak mogło się stać,za co jestem mu ogromnie wdzięczna.Potem w szpitalu też nie pozostawił mnie samej.Zaglądał tak często jak mógł.Naprawdę poświęca pacjentce maximum swojego czasu.Można bez obaw pytać go o wszystko.Nie zbywa pacjentki jak niektórzy.Wytłumaczy wszystko tak jak trzeba.Chodziła do niego moja siostra i ja również polecam tego lekarza.Na tą chwilę nie wyobrażam sobie innego lekarza,który mógłby się mną zająć i mam nadzieję,że to się nie zmieni.Aktualnie czeka mnie wizyta kontrolna, ponieważ coś jeszcze jest w macicy.Ale chcę wierzyć,że będzie dobrze i kiedyś Pan Doktor będzie mógł poprowadzić moją ciążę i szczęśliwie doprowadzić do porodu.Bardzo bym tego chciała.

Niesamowicie wspaniały lekarz!!! Nigdy, nigdzie nie trafiłam na kogoś tak miłego, sympatycznego i cierpliwego. Polecam serdecznie!!! :-)

Pan Doktor jest lekarzem z powołania. Ddba o swoje pacjentki, nigdy nie patrzac na zegarek. Poswieca im tyle czasu, ile potrzeba. To naprawde fantastyczny człowiek. Poza swoimi wielkimi kompetencjami potrafi rozmawiać z pacjentka jako kobieta. Jest bardzo uprzejmy. Prowadzil moja pierwszą ciąże, ktora byla zagrożona. Teraz jestem w ciąży ponownie i nie zamienilabym Pana Doktora na nikogo innego. Cudowny człowiek!

Przesympatyczny lekarz, z ogromną wiedzą. Prowadzi moją pierwszą ciążę i myślę, że nigdy nie zamienię go na innego. Bardzo miłe podejście do pacjentki, poświęca dużo czasu - dokładnie wszystko wyjaśnia. Serdecznie polecam!!! :)

Pan doktor jest lekarzem z powołania - pełnym zaangażowania, kompetentnym, cierpliwie tłumaczącym wszelkie niejasności, poświęcającym, gdy trzeba, bardzo dużo czasu pacjentkom (nawet w ramach nfz), a przy tym spokojnym i bardzo uprzejmym.

Bardzo dobry lekarz. Dba o swoje pacjentki, nawet jeśli nie chodzą prywatnie. Wszystko cierpliwie tłumaczy, ale wizyta trwa dość długo ;)

jestem pacjentką od niedawna ..wiec na razie nie wele moge powiedziec . Ale to co do tej pory tu przeczytałam potwierdza sie w praktyce fakt jest bardzo miły i uprzejmy delikatny cierpliwy no i cholernie przystojny to ten jeden mały minusik. Nigdy przenigdy sie nie spieszy! polecam wszystkich lekarzy w tej przychodni! pozdrawiam wszystkie panie

lekarz godny polecenia . poswieca czas pacjentce nawet gdy wizyta jest z nfz, wszystko dokladnie wyjasnia i jest bardzo uprzejmy . minusem byla pani z rejestracji ktora wchodzi z buta jak do pubu . doktor natychmiast ja wyrzucil , czasem zamyka drzwi by nie weszla w trakcie badania. przeciez ludzie ktorzy siedza na poczekalni moga zobaczyc co dzieje sie w srodku a tego napewno nie chce pacjentka . doktor jest wspanialym specjalista , jest taktowny i podchodzi indywidualnie do pacjetki, widac ze zalezy mu na zdrowiu kobiet .

zgadzam sie z cala reszta :) fajny i bardzo mily pan doktor serdecznie polecam \

Rewelacyjny lekarz, każdej pacjentce poświęca dużo czasu. Prowadził moja ciążę, w odpowiednim momencie skierował mnie na obserwacje do szpitala.