Lekarze Chirurg ogólny Częstochowa

lek. med. Andrzej Chmielarz

SULIGA
Meliorantów 3 Częstochowa
42-200 Częstochowa

Serdecznie dziękuję Panie doktorze za przeprowadzenie skomplikowanej operacji i mojej mamy. Dokonał Pan niemożliwego i za to będziemy Panu dozgonnie wdzięczne. Natalia i Grażyna Witczak

lekarz Piotr Grazda

ul. Wręczycka 51
42-202 Częstochowa

Świetny lekarz, skuteczny. Diagnoza postawiona błyskawicznie a dolegliwość z jaką przyszedłem nie była związana z jego specjalizacją. Pomimo to wyszedłem z receptą na konkretne leki i odpowiednimi zaleceniami. Widać szeroką wiedzę i duże doświadczenie medyczne. Zdecydowanie polecam, to po prostu świetny fachowiec i przyjazny dla pacjenta człowiek. Nie odhacza wizyty, a leczy i jest w ten proces zaangażowany.
Opinia dodana przez: Andrzej

Klaudiusz Olszowski

Iwaszkiewicza 9 m 23
Częstochowa

Wspaniały lekarz a do tego miły, uśmiechnięty. Najlepszy w dziedzinie chirurgii ogólnej
Opinia dodana przez: Xxx

lek. dent. Mariusz Kaczmarek

Chirurg szczękowo twarzowy

Gabinet lekarski
Kilińskiego 18/20
42-200 Częstochowa

Usuwałam o Pana Doktora cztery ósemki. Bardzo miły i przesympatyczny człowiek. Dokładnie wyjaśnił na czym zabieg będzie polegał. Ma świetne podejście do pacjenta. Zdecydowanie polecam!!!
Opinia dodana przez: Karolina

Małgorzata Bigosz-Kubica

Szpital Specjalistyczny
Częstochowa

Trafiłam do pani Dr do przychodni przy Szpitalu na Parkitce z 1 cm guzkiem 7 miesięcy temu. Wykonała wszystkie potrzebne badania. Nowotwór. Szok. Powiedziała, że nie ma nic przeciwko temu, żebym się skonsultowała gdzie indziej, czy też gdzie indziej leczyła. Na moją prośbę doradziła, gdzie się udać. Diagnoza potwierdzona w 2 innych poważnych ośrodkach. W jednym proponowany trochę inny, bardziej radykalny tryb leczenia. Pani Dr wysłała mnie do jeszcze innego ...
Opinia dodana przez: egrom

lekarz Paweł Wodecki

Chirurg naczyniowy

CENTRUM MEDYCZNE KLARA
Wały Dwernickiego 43/45
42-202 Częstochowa

fantastyczny fachowiec i pozytywna pelna energii osoba.Do rany przyłóż.Zlikwidował moj problem z zylakami .Pozdrawiam serdecznie
Opinia dodana przez: Stanislaw

lekarz Piotr Kamkow

NZOZ Specjalistzcyna Pryzchodnia Stomatologicyna
ulica Andersa 1
42-200 Częstochowa

Bardzo przyjazny Lekarz ,godny polecenia .Normalnie można porozmawiać Konkretnie podchodzi do problemu pacjenta Empatyczny 🙂
Opinia dodana przez: Jolanta

dr n. med. Marek Stempień

al. Wolności 22
Częstochowa

Jestem zawiedziona dzisiejszym zachowaniem Pana doktora. O ile kilkanaście lat temu nie mogłam powiedzieć nawet jednego złego słowa na Jego temat, bo wtedy miałam okazję Go poznać ( usuwał znamiona mojej córce), tak dziś poznałam Go zupełnie z innej strony. Oczywiście w gabinecie prywatnym dalej uprzejmy, życzliwy natomiast poza nim tj. w szpitalu okazuje się, że Pan doktor ma zupełnie inne oblicze. To, że ktoś jest lekarzem nie oznacza, że ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Piotr Ślęzak

Chirurg ogólny, USG

Centrum Medyczne Św. Łukasza
ulica Zaciszańska 25a
42-200 Częstochowa

Nie daje 5 gwiazdek bez powodu. Specjalista z prawdziwego zdarzenia ,wiedza na najwyższym poziomie ,podejście do pacjenta ....inni specjaliści powinni tego podejścia do pacjenta właśnie uczyć się od p.Doktora Ślezaka .Brawo że w Częstochowie mamy takie skarby👍👍👍👍😊
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Lech Panek

Al. Najświętszej Marii Panny 52
Częstochowa

bardzo dobry lekarz, który wszystko tłumaczy na spokojnie. Przyjemność poznać takiego specjalistę, doskonale wie co robić i troszczy się o dobro pacjenta

lekarz Piotr Stryjewski

www.ziebinski.com
Kilińskiego 7 lok. 6
42-200 Częstochowa

Uratował mi życie ! Leczył mi rany na nogach ,jak tylko potrafił . oddany swojej pasji lekarskiej .Szacun Panie Doktorze ,DZIĘKI
Opinia dodana przez: Błażej

lekarz Robert Pańczyk

Chirurg urazowy

CENTRUM MEDYCZNE KLARA
Wały Dwernickiego 43/45
42-202 Częstochowa

Ortopeda Robert Pańczyk nie jest statystycznym lekarzem. Wyróżnia go od wielu lekarzy jego podejście do pacjenta. Podczas wizyty tłumaczy on związki przyczynowe-skutkowe, gdzie dokładnie wyjaśnia przyczyny powstania danego urazu/choroby. Dzięki temu iż skupia całą swoją uwagę na nas - pacjentach, jego diagnozy są trafne, a dobrane leczenie przynosi skutki. Mało jest tak kompetentnych lekarzy, traktujących pacjentów z szacunkiem.
Opinia dodana przez: Mateusz

Dariusz Wróbel

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Caritas Włoszczowa
Lenartowicza 10/20 lok. 6
42-200 Częstochowa

Super stomatolog z dobrze wyposażonym gabinetem!!! Uprzejmy, z poczuciem humoru, kompetentny. Adekwatna cena leczenia co do jakości wykonywanej pracy :) oraz leczenie tylko chorych zębów w przeciwieństwie do innych stomatologów. Znakomite podejście do pacjenta, perfekcyjne planowanie leczenia, a przede wszystkim punktualność - zawsze wchodzę o tej godzinie na którą jestem umówiony!!! Co do lokalizacji to łatwy dojazd i dużo miejsca na parkingu. POLECAM KAŻDEMU!!!

Janusz Kucharski

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Częstochowa

Pan Doktor kontynuował moje leczenie ortodontyczne (gdzie aparat został założony przez innego lekarza)- nikt inny w Częstochowie nie chciał się tego podjąć. Świetnie doprowadził leczenie do końca. Konkretny i rzetelny stomatolog. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Piotr Grazda

Chirurg naczyniowy

Wojewódzki Zakład Opieki Zdrowotnej nad Matką, Dzieckiem i Młodzieżą
Jana III Sobieskiego 7a
42-200 Częstochowa

Anatomi nauczyciel w rodzinnej szkole techniki dentystycznej bez kwalifikacji Z 17 Z legitymacją szolną w ręku egzamin tego przedmiotu zdawaliśmy przed organem prowadzącym inż materialoznawstwa natomiast dr n med Piotr Grazda nieobecny wystawial oceny przez telefon . W ramach wplaty 10 750 zl oraz dofnansowania z państwa na każdego ucznia w przeliczeniu na grupę . Niestety nie mialem przyjemności ujrzenia materialów oraz sprzetu do podstawy programowej .Teoria niekompletna dyktowana przez ...
Opinia dodana przez: UCZEN

lek. med. Łukasz Kopuliński

Chirurg ortopeda

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Bialska 104/118 Częstochowa
42-200 Częstochowa

Pan doktor to wybitny fachowiec. Trafiłam do Pana doktora po nieudanym leczeniu złamania kosci skokowej przez innego lekarza. Już na pierwszej wizycie, obejrzał zdjęcie i stwierdził że potrzebna jest operacja. Dzięki Bogu że się zdecydowałam bo za 2 lata groziłby mi sztuczny staw. Moja noga odzyskuje sprawność i różnica jest ogromna. Jak dobrze że trafiłam do lekarza którego z całego serca mogę polecić każdemu!
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr Sławomir Strzelczyk

Chirurg ogólny, Chirurg urazowy

Częstochowa

Nie polecam. Miałam z nim kontakt w grudniu ubiegłego roku. Bliska mi osoba leżała 4 tygodnie na jego oddziale na Zawodziu. Po dwóch tygodniach pobytu stwierdzono zaawansowanego raka wątroby z przerzutami. Została wypisana przed Świętami Bożego Narodzenia na prośbę rodziny (bo lekarze i tak by już nie pomogli a lepiej żeby umarła w domu wśród bliskich). Wyszła ze szpitala w sobotę, oczywiście bez wypisu, jedynie z receptą na nospę i ...
Opinia dodana przez: zawiedziona

dr Izabela Prudło

Częstochowa

bardzo fajna kobitka ,tłoczno jest do niej polecam

lekarz Przemysław Jasnowski

Al.Wolności22 ul.Pużaka 5
Częstochowa

Polecam z całego serca doktora. Jego kompetencja, podejście do pacjenta oraz fachowość jest na najwyższym poziomie.
Opinia dodana przez: Mariola

lekarz Grzegorz Celban

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Centrum Medyczne Św. Łukasza
ulica Zaciszańska 25a
42-200 Częstochowa

Pierwszy raz spotkaliśmy Doktora na konsultacji na chemioterapii. Wystraszeni przed operacją, nie wiedzieliśmy o co pytać, gdzie iść itd. Doktor najpierw opowiedział krok po kroku co nas czeka, później odpowiedział na pytania, te zadane i te o, których nie pomyśleliśmy (to był pierwszy nowotwór w mojej najbliższej rodzinie), był cierpliwy. Cały czas mieliśmy kontakt telefoniczny, wszystko odbyło się tak, jak zapewnił nas Doktor. Przed operacją poważna rozmowa, bardzo taktowna i ...
Opinia dodana przez: Justyna