Lekarze Chirurg ogólny Kraków

dr hab. Jarosław Kużdżał

szpital jana pawła80
31-202 Kraków

Wspaniały człowiek, o wysokiej kulturze i dużej wiedzy. Operował mi raka przełyku, leczenia którego nie chciano się podjąć nigdzie indziej. Dzięki niemu żyję już 3 rok. Lekarz z powołania, szczerze polecam i dziękuję Panie Profesorze!
Opinia dodana przez: Zbigniew

dr n. med. Paweł Orlicki

31-061 Kraków

Dobry lekarz, porządne podejście, profesjonalista. Tłumaczy co będzie robił, uspokaja panikujących :)
Opinia dodana przez: Karol

dr n. med. Anna Chrapusta

Chirurg dziecięcy

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków
30-663 Kraków

Przeszedłem 8 operacji przez ta Pania doktor był też i gronkowiec a ucho jak w ogóle mozna nazwać to uchem wygląda jak placek nie ma kształtów nie odstaję.Juz Placki wyglądają lepiej.Na dodatek strata czasu było się operować.Nie polecam porażka niezadowolony jestem z rodzicami.
Opinia dodana przez: Nie zadwolony z ucha

dr Tomasz Nowak

ulica Radzikowskiego 19
31-315 Kraków

Bardzo rzetelny lekarz w swoim podejsciu do pacjenta. Byłam u niego na wizycie, podczas ktorej przedtawil mi dokladnie co bedzie robione i jaki bedzie koszt na kazdym z etapow. Rzeczowo i spokojnie odpowiadal na wszystkie pytania. Sam zabieg zostal na tyle wyjasniony ze podczas niego nic mnie nie zaskoczylo. Oczywiscie nic tez nie bolalo. Zabieg przeprowadzil sprawnie. Serdecznie polecam!!!

dr Klaudia Zwiorek-Czech

Chirurg ogólny, Flebolog

Face and Body Institute
Starowiślna 4/1
31-032 Kraków

Polecam w 100%. Trafiłem do Pani Doktor z polecenia członków rodziny, którzy korzystali z jej usług. (Miałem do usunięcia wielkiego kaszaka z lewego policzka.) Jako że jestem z okolic Krakowa, umówiłem się na wizytę w Instytucie Face and Body. Pani Klaudia, oprócz tego,że jest świetnym fachowcem, okazała się także bardzo ciepłą i sympatyczną osobą (podejście do pacjenta- rewelacja!). Jako że mój przypadek był trochę bardziej skomplikowany ( ze względu na ...
Opinia dodana przez: Michał

dr Marian Kratochwil

I klinika chirurgii
Kraków

Naprawdę bardzo dobry lekarz! Zna się na tym co robi, szybko zdiagnozował chorobę bardzo szybko, wytłumaczył jakie są opcje leczenia, wspierał i pomagał oraz wykonał operację. Nie zamieniłabym na żadnego innego chirurga. Bardzo polecam tego specjalistę, dziękuję za wszystko, kk.

lekarz Andrzej Wojtas

ulica Bursztynowa 1/46
31-213 Kraków

Chirurg z prawdziwego zdarzenia! Wiele razy leczyłem się o Pana Doktora. Na szczęście nic poważnego - głównie wycinanie zmian skórnych. Staram się umawiać tylko do tego lekarza, ze względu na zaufanie do jego kompetencji oraz tzw. "ludzkie podejście"!
Opinia dodana przez: Piotr

dr n. med. Marta Cześnikiewicz-Guzik

Chirurg stomatolog

Uniwersytecka Klinika Stomatologiczna CMUJ Poradnia Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją
Montelupich 4
Kraków

Bardzokompetentna osoba. Polecam choc nie wiem gdzie teraz przyjmuje bo sie probowalam umowic i powiedzieli ze teraz nie zapisza. jesli ktos wie prosze o info. pomogla mi.

lekarz Witold Pokrowiecki

Chirurg ogólny, Ortopeda

Kraków

Wykonuje Opinie Lekarskie, które są bardzo dobre i rzetelne. Ja dzięki takiej opinii dochodziłam odszkodowania po ciężkim wypadku.

dr n. med. Jacek Politański

Gabinet Chirurgiczny
Kraków ul.Kobierzyńska 98. Wieliczka ul. Sikorskiego 6
32-020 Kraków

Polecam pana doktora bardzo dobry lekarz pomogł mojemu mężowi całkiem bezinteresownie wszystko wytłumaczył na czym będzie polegało leczenie bardzo dobry lekarz

dr n. med. Krzysztof Wąż

Chirurg ogólny, Proktolog

31-061 Kraków

Uważam, że właściwy człowiek N A WLASCIWYM miejscu. Pan doktor zna się na fachu, kompetentny i nie używa gornolotnych słów. Ocena b. dobrą.
Opinia dodana przez: Matej

lek. med. Krystyna Życzyńska

31-061 Kraków

ŚWIETNY LEKARZ INTETESUJE SIĘ PACJENTEM PO ZABIEGU, OPERACJA ŻYLAKÓW BEZ POWIKŁAŃ . PANI DOKTOR WSZYSTKO MI WYTŁUMACZYŁA JAK MAM POSTĘPOWAĆ PO ZABIEGU . POLECAM
Opinia dodana przez: Aga

lek. dent. Mieczysław Łazarz

ulica Wspólna 13A
30-654 Kraków

Do doktora przychodzę zawsze ze skomplikowana sytuacją, niczego się nie boi, na spokojnie wszystko robi, zero paniki czy wahania, to uspokaja bojącego się pacjenta i ma cierpliwość do pacjentów, polecam szczególnie osobom, które mają coś trudniejszego do wyrwania
Opinia dodana przez: Paulina

dr hab. n. med. Maciej Zaniewski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

31-061 Kraków

panie profesorze;gratuluję miłości zawodu chirurga i nie tylko ; obyśmy mieli więcej takich lekarzy, wspaniałe ręce które robią udane operacje a kultura osobista tworzy wspaniały zespół współpracowników-lekarzy i pielęgniarski.dziękujemy;starzy schorowani pacjenci-których inni nie chcieli leczyć-bo się już nie oplaca- za póżno ,a pan przywraca do zdrowia.słyszałam i doświatczylam w euromedicu.maria emerytka-służba zdrowia

lekarz Ryszard Mostowicz-Szulewski

Chirurg ogólny, Urolog

Szpital Specjalistyczny
Prądnicka 35-37
31-202 Kraków

Takiego lekarza jeszcze nie spotkałam, krzyczy na pacjenta. Arogancki, bezczelny, traktuje pacjenta jakby robił łaskę.

lekarz Antoni Szczepanik

klinika kopernika40
31-501 Kraków

Pod pozytywną opinią dla tego lekarza mogę podpisać się obiema rękami. Już przy pierwszej wizycie otrzymałem pełną informację na temat choroby, leczenia, zabiegu i okresu rekonwalescencji. Lekarz bardzo sympatyczny, uprzejmy i rzeczowy. Pierwszy raz spotkałem się z lekarzem który sam ustalił mi termin operacji i poinformował o wszelkich niezbędnych dokumentach. Rowniez przyjecie na oddział i zabieg przeprowadzone zostały przez lekarza bardzo profesionalnie. Wizyta kontrolna także bardzo konkretna i uprzejma. Zdecydowanie ...

lek. med. Małgorzata Steczko-Sieczkowska

Chirurg ogólny, Proktolog

31-061 Kraków

Dzień dobry wszystkim, chciałem również podzielić się opinią na temat pani dr. Małgorzaty Steczko-Sieczkowskiej. W marcu miałem robioną kolonoskopię przez tą Panią w szpitalu Bonifratrów na NFZ . To jakiś koszmar i nieporozumienie !!! Gdy krzyknąłem z bólu usłyszałem odpowiedź że wydziwiam i mam być cicho, jeśli nie to kończymy badanie i mogę się zarejestrować od nowa i poczekać sobie następne pięć miesięcy !! Na moją prośbę że może trochę ...

lek. med. Robert Muszyński

31-061 Kraków

Witam. Byłam na wizycie u Pana dr. Muszyńskiego i postawił diognozę na podstawie badania Dopllera. Czyli jeśli kostki u stopy mam opuchnięte i są w nich duże wysięki i wielki ból w stopach, nie mogę ruszyć stopą, a dopler wyszedł w porządku, to według Doktora nie ma żadnych problemów z naczyniami i odesłał mnie do ortopedy. Gdy my wytłumaczyłam , że jak smaruję nogi maścią heparyną i ubieram pończochy uciskowe ...
Opinia dodana przez: Bogna

dr Marian Chrobot

Chirurg urazowy, Ortopeda

Kraków

Wizyta u ortopedy marcina w szpitalu w miechowie. Kolano boli od 2 lat po kontuzji. Stwierdził, że nic mi nie jest, nie potrzebuję ani diagnozy ani leczenia, nie zlecił żadnych badań, dosłownie nic się nie dowiedziałem. Usłyszałem, żeby z byle kontuzją nie przychodzić do szpitala. Nie polecam, z takim podejściem tylko zaszkodzi ludziom
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Jerzy Krzywoń

Klinika Chirurgi Serca Naczyń i Transplantologii
ul. Pradnicka 80 Kraków
31-202 Kraków

Bylam z wizyte u chirurga Krzywon ponad 2 miesiace temu poniewaz mialam bol w stopie i nie moglam spac.po 2/3 tygodniach dostarczylam cala dokumentacje.Nadal bylam odeslana do domu mimo ze n noga stan sie pogorszal.Minely ponad 2 nadal bylam odeslana do domu z ewentualna wizyte po wakacjach chirurga Krzywon.Poniewaz moje palce u nogi robia sie czarne a z boku juz nie mge spac.Musialam pojsc do drugiego specjalisty I grozi mi ...
Opinia dodana przez: Zdzislawa Zakopane