Lekarze Chirurg ogólny Kraków

dr n. med. Ryszard Anielski

31-061 Kraków

Wyjątkowo starannie i dokladnie zoperowana została moja tarczyca,blizna pooperacyjna mało widoczna,profesjonalnie i bardzo starannie wykonany zabieg /potwierdzają to wyniki badań USG przeprowadzane kontrolnie na zlecenie prowadzącej moje leczenie Pani endokrynolog/ ...to już 6 lat od operacji i jestem zadowolona,że trafiłam wtedy właśnie na ręce Tego Specjalisty/mimo iż nie czyniłam żadnego rozpoznania/

dr Małgorzata Keller-Skomska

Chirurg plastyczny

Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Keller
Tuchowska 6 B Podgórze Duchackie
30-618 Kraków

nie polecam, mialam liposukcje podbrodka,efekt po zabiegu dramat. Na wizycie kontrolnej lekarka zlekcewazyla efekt. Konsultacja u innego lekarza podwiedzila tylko moje odczucia.Jednoczesnie informuje ,ze zanim poddalam sie zabiegowi u Pani doktor sprawdzilam opinie . O demnie tylko jedna gwiadzdka,
Opinia dodana przez: zofia

lekarz Marek Koleszyński

Chirurg ogólny, Urolog

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Oś.Jagielońskie 19/3
Kraków

Lekarz bardzo uprzejmy w stosunku do pacjenta. Rzeczowy i konkretny. Tłumaczy w sposób jasny i dokładny. Polecam!
Opinia dodana przez: Madga

lekarz Stanisław Maczuga

Szpital Wojskowy
Kraków

Bardzo dobry chirurg, zdecydowany, kompetentny, życzliwy, bezbłędnie diagnozuje. Miłe panie pielęgniarki. Polecam. Helena C.
Opinia dodana przez: Helena

lekarz Wojciech Kawiorski

os. Witkowice Nowe
31-234 Kraków

Nie mam dobrej opinii po 3 wizytach u tego lekarza. Znalazłem się u niego z bólem w dolnej części brzucha. Wysłał mnie na kolonoskopię która wyszła dobrze dał mi leki na jelito drażliwe. Poszedłem prywatnie poza lux do gastrologa i po gastroskopi wyszła u mnie grzybica żołądka i helicobacter. Bóle jelita są od tego. Zacząłem leczenie i czuje się wreszcie dobrze.

lekarz Zbigniew Klich

Brodowicza 5A/36
31-518 Kraków

Lekarz może i sympatyczny włączając wszystkie superlatywy cech charakteru. To jednak nie wystarcza gdy trzeba kogoś wyleczyć a tak było w moim przypadku. Doktor Klich jest chirurgiem ogólnym ja to rozumiem ale jako chirurg powinien rozróżnić to co jest do leczenia chirurgicznego a co do leczenia ortopedycznego. Miałam ortopedyczną kontuzję nogi i niestety ale trafiłam na jego dyżur na sorze. Lekarz po wykonaniu punkcji kolana przepisał mi skierowanie do kolejnego ...
Opinia dodana przez: Jola

lekarz Andrzej Len

Chirurg ogólny, Ortopeda

Wojewodzki Szpital Ortopedyczny
Krakow,Modrzewiowa(Wola Justowska)
Kraków

Do doktora trafiłam przypadkowo w listopadzie 2008. Miałam wykonane 2 operacje wszczepienia endoprotezy prawego kolana w lutym 2010 lewego w kwietniu 2013. Chodzę,po drugiej czuję się jakbym była wypuszczona z klatki.
Opinia dodana przez: Janina

lekarz Agnieszka Moncznik

Rusznikarska 3/48
31-261 Kraków

Lekarz sprawia wrażenie ze zrobił łaskę, że przyjął pacjenta, braki w wiedzy medycznej. Nigdy więcej nie skorzystam. Tragedia

dr n. med. Tomasz Mrowiecki

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

31-061 Kraków

Uratował mi życie, natychmiast w trakcie badania podjął decyzję o zabiegu, gdyby nie to już bym nie żyła. Kocha to co robi, kocha swoją pracę, kocha leczyć ludzi i zna się na tym co robi. Cudowny, wspaniały człowiek. Jestem nadal Jego pacjentką.
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Radosław Mycek

31-061 Kraków

Rzeczowy lekarz, odpowiada na pytania rodzica i wszystko wyjaśnił. Może wydawać się nie uprzejmy ale bardzo nam pomgol .

lekarz Tomasz Gwiazda

Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego
os. Na Skarpie 66
31-913 Kraków

Przy zapaleniu spojówek, dostałem krople z antybiotykiem, prosiłem o L4 pan lekarz stwierdził z kpiną że, na następny dzień oko będzie już zdrowe i mogę wrócić do pracy. Wypis na SOR Żeromskiego. Nie polecam
Opinia dodana przez: Bartłomiej

Bogdan Sawicki

Chirurg stomatolog, Protetyk

"PRO VITA" Centrum Zdrowia Psychicznego i Terapii Uzależnień Kraków-Śródmieście Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Basztowa 5
31-134 Kraków

Bardzo dobry stomatolog. Bardzo uprzejmy i miły. Polecam!!!!

lekarz Leszek Lenczowski

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

ulica Widok 21A
31-567 Kraków

Nie kwestionuję faktu, że lekarz jest dobrym lekarzem w swojej specjalizacji. Ponawiam apel aby jednak nie interesował się i nie zadawał nieuprzejmych pytań nt. życia prywatnego pacjenta nie dotyczących leczenia, a żeby popracował nad swoim uśmiechem i zwykłym uprzejmym zachowaniem w stosunku do niego. Jest on niegrzeczny i przykry.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Anna Zgłobicka Zawadzka

ul. Zachodnia 10/61
30-350 Kraków

Miła i sympatyczna osoba. Ma dobry kontakt z dziećmi. Polecam wszystkim rodzicom

lekarz Aleksander Zając

os. Witkowice Nowe
31-234 Kraków

Witam, chciałam wszystkich ostrzec przed Doktorem Aleksandrem Zającem. Nigdy w życiu nie spotkałam się z takim zachowaniem chamskim i nieprofesjonalnym i to ze strony lekarza. Od początku gdy tylko weszłam Doktor był naburmuszony i zachowywał się jakby był tam za karę i ja jakbym była intruzem. Ale do rzeczy.. miałam robioną Gastroskopię - to znaczy miałam mieć robioną bo finalnie nie została ona dokończona, ponieważ przez nerwy doktora i jego ...
Opinia dodana przez: Natalia
Bardzo kompetentna, delikatna i empatyczna pani Doktor, która przeprowadzała u mnie kolonoskopię. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Razem z asystującą pielęgniarką tworzą zgrany zespół.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Jan Skirpan

Chirurg szczękowo twarzowy

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
szpital prokocim krakow
Kraków

Na początku robi wrażenie człowieka dość oschłego, lecz konkretnego. Niestety im dalej w las... Dziecko trafiło na jego oddział z poważnymi poparzeniami, w szpitalu spędziło nieco ponad tydzień i ani razu nie wszedł na salę w trakcie obchodu, żeby dziecko zbadać, zapytać o cokolwiek - zero zainteresowania. Z udzielaniem informacji było podobnie. Udało nam się uzyskać jakiekolwiek tylko wtedy, gdy całymi godzinami staliśmy pod jego gabinetem w poradni. Cały czas ...

lek. med. Andrzej Kisiel

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

31-061 Kraków

Arogancki i niekompetentny "lekarz". A. Kisiel ewidentnie nie mając ochoty wykonywać badania(gastroskopii) stwierdził, że nie jest w stanie ocenić stanu żółądka. Miałam wykonywaną gastroskopię kilka razy i nigdy nie było z tym problemu. Nie potrafił i nie chciał prawidłowo wykonać badania. Nie przeprowadził wywiadu, nie interesuje się pacjentem, pierwszy raz w życiu spotkałam się z tym, że w gabinecie lekarskim NA CAŁY REGULATOR GRA MUZYKA!!! również podczas bardzo stresującego badania. ...
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Andrzej Sieczkowski

Chirurg naczyniowy

31-061 Kraków

Trafiłam do Pana Doktora do dwóch tygodni po stwierdzeniu badaniem, oczywiście prywatnym, zakrzepicy podudzia, na wizytę komercyjną. Mogę polecić p. dra Sieczkowskiego, otrzymałam natychmiastowe leczenie, potem wizytę kontrolną w przychodni i ponownie prywatną w krótkim czasie, a po 3 miesiącach leczenia prawie wyszłam z problemu. Jestem szczęściarą, bo mimo, że nie pojechałam na zaplanowany urlop za granicę, to teraz z lekkim dyskomfortem mogę normalnie funkcjonować. Termin na wizytę ze skierowaniem ...
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Stanisław Zieliński

ulica Heleny 14/83
30-838 Kraków

Lekarz bardzo kompetentny. Cierpliwie i dokładnie tłumaczył na czym będzie polegała operacja. Zabieg wykonany idealnie, zgodnie z przedstawionymi informacjami przed operacja. Zero komplikacji. Córka po 6 miesiącach nie pamięta nawet że miała coś robione przy palcu, zero blizn, idealna ruchowość kciuka, pazur nawet nie został uszkodzony przy usuwaniu dodatkowego palca. Profesjonalista z super umiejętnościami.
Opinia dodana przez: Wojciech