Chirurg Ortopeda Poznań

dr n. med. Robert Matuszewski

GABINET ORTOPEDYCZNY
KÓRNICKA 24
61-141 Poznań

Super lekarz. Pomógł mi z kolanem. Po kilku latach bólu i w sumie 5 wizytah u dra kolano w końcu mnie nie boli. Inni naciąglai mnie na artroskopię (za 3.000!!! w "klinice" dla sportowców w Poznaniu...) albo endoprotezę i 6 mcy niechodzenia.

U dra Matuszewskiego 5 wizyt, pierwsza 100zł, potem 3 za 200 zł (zastrzyki) i potem znowu 100zł i od kilku miesięcy jest wszystko super!!! Polecam!!1
Opinia dodana przez: Grzegorz72
Poznań Chirurg ortopeda dr n. med. Krzysztof Ruszkowski

dr n. med. Krzysztof Ruszkowski

Traumatolog, Ortopeda

Kross
ulica Grunwaldzka 74
60-311 Poznań

Znakomity ortopeda!! Jestem 15 lat po artroskopii kolana, od 10 lat trenuje zawodowo kulturystykę, nigdy nie poczułem najmniejszego dyskomfortu z tym związanego! Polecam z czystym sumieniem!!
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Aleksander Czaja

Chirurg ogólny, Ortopeda

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze INTERLAB sp.z o.o.
ul. 28 Czerwca 1956r. nr 161
61-505 Poznań

Jestem bardzo rozczarowana. W prywatnym gabinecie Pan doktor wydawal sie empatyczny, cierpliwy i mily. Piszę" wydawal sie" bo jednak po zabiegu w szpitalu na NFZ , wizyty kontrolne nie były już takie przyjemne.Zero informacji o przebiegu operacji, żadnych zalecen bez doraznych pytań. Brak odniesienia do wyniku badania histopatologicznego. Ogólnie- to własciwie po co pani przyjechała-pomimo
tego, ze wyznaczono mi wizytę kontrolną. Dalsze leczenie u pana doktora nie napawa mnie ...
Opinia dodana przez: Proxy

Ryszard Stawicki

Słowackiego 8/10
Poznań

Ok 3 miesiące temu miałem u dr Stawickiego zabieg korekty palcy. Dwa miesiące później wchodziłem już na Kasprowy Wierch. Niesamowity profesjonalizm oraz wiedza. Zabieg był bardzo poważny ale podjąłem to ryzyko czego nie będę żałował do końca życia. W końcu mogę kupić normalne buty a dwie stopy mam o tym samym rozmiarze. Dodam jeszcze tylko, że wcześniej nosiłem 49.5 a teraz mam 47 :-) Udało się również poprawić ruchomość dużych ...
Opinia dodana przez: Artur

lekarz Marek Stawniak

Rehasport Clinic
ul. Górecka 30 (Galeria Panorama)
60-201 Poznań

Doskonały lekarz. Od wielu lat leczy mojego tatę (a nie jest on łatwym pacjentem):) Z ogromną cierpliwością i życzliwością podchodzi do pacjenta. Wszystko szczegółowo tłumaczy. Jego diagnozy są zawsze trafione, a leczenie skuteczne. Zarówno podejście jak i sposób leczenia jest holistyczny. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Wiesław Kaczmarek

Oddział Diagnostyczny Poznań
Adama Mickiewicza 2
60-834 Poznań

Wysokiej klasy specjaliści o dużej wiedzy i doświadczeniu. Z profesjonalnym podejściem w którym priorytetem jest pacjent.
Opinia dodana przez: Łukasz

dr n. med. Tomasz Timmler

Chirurg dziecięcy, Ortopeda

ul. Katowicka 67 D/112
61-131 Poznań

Jestem tu przypadkiem, ale z dwójką dzieci Byłam u dr Timmlera, najpierw w prelaksacyjnej , potem ortopedycznej poradni. Zanim miałam swoje dzieci na prywatną wizytę wiozłam dziecko kuzynki, która z Katowic przyjechała, ponieważ dziecko miało rzadką wadę, brak jakiejś kości ( nie pamiętam jakiej). Więc wg mnie prawda jest taka, że jest to uznany lekarz, pomimo młodego wieku. Jak czytam opinie że nie ma podejścia do dzieci, bo od razu ...

lekarz Ewa Chirowska-Jankowska

Ambulatoryjna Opieka Zdrowotna
Szwajcarska 3
61-285 Poznań

Dramat słowo lekarz w tym przypadku obraża innych lekarzy. Według tej osoby (bo ciężko nazwać ją lekarzem) osoba po trzech operacjach kręgosłupa z inplantem dysku czterema śruba w kręgosłupie jest okazem zdrowia.

dr n. med. Karol Szymański

MEDICAL PRESTIGE
ul. Barana 15
Nowe Miasto, Poznań

Polecam wszystkim Pana doktora Karola Szymańskiego. Najlepszy specjalista z chirurgii ogólnej jak i medycyny estetycznej jakiego miałam okazję spotkać. Oprócz tego bardzo miły do pacjentów.
Opinia dodana przez: Nina

lekarz Jerzy Nazar