Prywatny Gabinet Chirurgiczny Chirurgii ogólnej i Naczyniowej Marek Szewczyk
Żeromskiego 2
34-300
Żywiec
Bardzo dobry specjalista, miły i uprzejmy, czekałam ok. 2 tygodnie na termin Specjalista godny polecenia
FENOMENALNY lekarz! Zdecydowanie najlepszy fachowiec na jakiego tylko mogłam trafić. Zęby usuwa niemal niezauważalnie, a na następny dzień po zabiegu ból jest minimalny i żadnych opuchnięć. W dodatku Pan Doktor jest bardzo sympatyczny i budzi zaufanie, ma w sobie spokój, który udziela się pacjentowi (do tej pory przed wejściem do gabinetu dentystycznego miałam napady histerii, do Pana doktora wchodzę z uśmiechem, bo wiem, że krzywdy mi nie zrobi). Jeżeli ktoś …
Moj Tata byl operowany przez Pana Docenta w 2019r. rok zlosliwy glowa trzustki. Rokowania rok zycia po operacji. Dzis Tata ma sie dobrze i je prawie juz wszystko. Odzyskal swoje kilogramy. Jestem wdzieczna Doktorowi bo dal nowe zycie mojemu Ojcu. Oby jak najwiecej takich wspanialych lekarzy. Ja wiem, ze to wszystko zalezy od rodzaju raka ale lekarzy wciaz nam brakuje, ktorzy powaznie traktuja swoja prace i pacjenta zycie. Dr. Chmiel …
Gabinet stomatologiczny Rafał Rudzik
Karliczka 10
Katowice
Jak dla mnie Lekarz Stomatolog godny polecenia oraz zaufania. U Pana Rafała leczy się cała nasza rodzina nigdy nie mieliśmy żadnych problemów związanych z leczeniem. Leczę się u Pana Rafała od 16 lat i nie zamieniłbym stomatologa na nikogo innego. Także jeśli ktoś boi się stomatologów to mogę polecić naprawdę stomatolog godny zaufania 😊.
Indywidualna Praktyka Stomatologiczna
Reptowska 54A
41-908
Bytom
Pani Doktor jest wspaniałym dentystą - wszystko tłumaczy pacjentowi tak, żeby zrozumiał, jest bardzo delikatna, profesjonalna w swoich fachu. Chodzi tam cała moja rodzina. Aha!! co najważniejsze - teraz strach przed dentystą zamienił się na "już się nie mogę doczekać" - kocham to uczucie jak wychodzę z gabinetu i wiem, że moje zęby są pod świetną opieką. Polecam każdemu kto chce zamienić strach na spokój :)
Gabinet Stomatologiczny Maciej Andrzejczyk
ul. Jagiełły 4 lok.4
02-495
Warszawa
Nareszcie mam poczucie, że moje zęby są zaopiekowane. Wymarzony stomatolog. Mam wrażenie, że niepotrzebne opinie w Internecie. Ale wpisuję, bo jestem pod wrażeniem pracy dr Andrzejczyka i bardzo wdzięczna za każdego do tej pory "zrobionego" zęba. Ja dostałam namiar od znajomej, która od 20 lat korzysta wraz z całą rodziną z opieki stomatologicznej dr Andrzejczyka. Dla mnie czysta poezja.
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Artmed"
ulica Składowa 2H
38-457
Świerzowa Polska
Chciałabym serdecznie polecić doktora Wojciecha Stopera. Usuwałam u niego ósemkę i jestem bardzo zadowolona z całego przebiegu leczenia. Zabieg został przeprowadzony profesjonalnie, sprawnie i praktycznie bezboleśnie. Doktor wszystko dokładnie wyjaśnił, zadbał o mój komfort i spokojną atmosferę podczas wizyty. To świetny specjalista z ogromną wiedzą i doświadczeniem, zdecydowanie najlepszy stomatolog, u jakiego byłam. Jeśli ktoś zastanawia się nad usunięciem ósemki, z czystym sumieniem polecam doktora.
plac solidarnosci
Wrocław
Chciałabym serdecznie podziękować Panu Doktorowi Jackowi za profesjonalne podejście i życzliwość podczas badania kolonoskopii. Mimo moich wcześniejszych obaw, wszystko przebiegło sprawnie, w komfortowej atmosferze i bezboleśnie. Pan Doktor dokładnie wyjaśnił każdy etap badania, co bardzo mnie uspokoiło. Widać, że ma ogromne doświadczenie i empatię do pacjenta. Dodatkowo potrafi rozluźnić atmosferę i razem z Panią Pielęgniarką Anią tworzą idealny duet. Lepszego Doktora oraz Pielęgniarki nie mogłam sobie wymarzyć. Dziękuję raz jeszcze …
gabinet chirurgiczno-onkologiczny tel.com.0602 75 44 71
Asnyka 10 lok. 2
31-144
Kraków
Po ostatniej wizycie w SCM clinic u Pana doktora mogę powiedzieć same pozytywy. Już po paru zdaniach widać, że doktor ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Badania były bardzo dokładne ze szczegółową analizą. Co do leczenia lekarz też ma bardzo jasny i konkretny plan działania. Bardzo fajnie.
UROLOG Seksuolog - Wiesław JASKULSKI Bydgoszcz
Kujawska 12/3-4 piętro I
85-959
Bydgoszcz
Dzisiaj byłem na wizycie i USG w Jaskulski Urology profesjonalne podejście i porady sprzęt na najwyższym poziomie także wszystkim bardzo polecam . marek
Regionalny Szpital Specjalistyczny
Grudziądz
86-300
Grudziądz
Wspaniały lekarz ma podejście do dzieci .Jak byłam dzieckiem operował mnie na wyrostek robaczkowy ,teraz mojego syna operował także na wyrostek robaczkowy
Stomatologia Pastor Sławomir
ul. Gumińskiego 15
59-220
Legnica
Szczerze polecam. Z bólem zęba zostałem przyjęty po kilku godzinach. Panie na rejestracji niezwykle uprzejme. Potrafią uspokoić najbardziej zestresowanego pacjenta. Rejestracja Wam robi dobrą robotę. Gdyby nie takie dziewczyny, pewnie dużo pacjentów by odeszło. I nie chodzi o ich urodę a niezwykłe osobowości. Pozdrawiam panią Agnieszkę - z identyfikatora na koszulce i panią o długich brązowych włosach - bez tabliczki imiennej. Lekarz, który poświęcił mi czas bardzo kompetentny i życzliwy. …
MARBIK
Kraszewskiego 118 (parter, pok.8)
33-380
Krynica-Zdrój
Pan Doktor jest zaangażowany i empatyczny. Minimalizuje stres podczas zabiegu, rzeczowo i konkretnie przekazując informacje o wykonywanych czynnościach oraz dalszych krokach leczenia. Z czystym sumieniem polecam.
Gabinet Stomatologiczny
ul. Rozwadowskiego 4
67-200
Głogów
Polecam tego stomatologa. Świetn specjalista w swoim fachu. Jestem po bardzo wielu wizytach i ani razu nie musiałam zgłaszać się do poprawek, nic mi nigdy nie odpadło ani nie bolało. Bardzo konkretny i kompetentny lekarz. Kontakt i opieka bez żadnych zastrzeżeń. Gabinet czysty i nowoczesny. Polecam Krzysztof.
Przychodnia Specjalistyczna Matopat
Storczykowa 8/10
87-100
Toruń
Pan Doktor Szachta to lekarz z powołania, wspaniały jako lekarz i człowiek. Zespół Pana Doktora na sali operacyjnej również miły i profesjonalny . Opieka całego personelu w szpitalu MATOPAT wzorowa pełna kultury i troski o pacjenta. Dziękuję serdecznie Krzysztof B. 7.12.2022
od roku nosiłem protezy całkowite na górze i dole, które miałem wykonane w innym gabinecie na NFZ bo za darmo. Przez ten rok to był prawdziwy horror z nimi.Bolały mnie dziąsła uwierało mi i pomimo kilku poprawek nic nie było lepiej. One w ogóle mi nie pasowały, a tamta Pani doktor mówiła, że mam takie dziąsła i nic więcej mi nie pomoże, muszę się do nich przyzwyczaić, alb ich nie …
Reklamy graficzne to treści, które funkcjonują w ramach usług Ranking Lekarzy.
Ta reklama pochodzi od:
Nazwa firmy:
Nazwa reklamodawcy:
NIP: