Lekarze Chirurg stomatolog Kraków

lek. dent. Agnieszka Dudek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej TERAPIA-MED
os. Niepodległości 2
31-861 Kraków

Polecam serdecznie.Pani stomatolog systematycznie ratuje moje zęby i czy prywatnie czy na kasę chorych nie ma znaczenia,bez bólu,miło i uprzejmie za każdym razem.Co najważniejsze precyzja i dokładność jakiej nie spotkałam nigdzie indziej.

lekarz Piotr Szybiński

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

ulica Rezedowa 2/19
31-409 Kraków

Lekarz do którego mam duże zaufanie,bardzo dokładnie bada, zawsze wszystkie moje wątpliwości dogłębnie wytłumaczy bardzo dba o swoich pacjętów .Poświęca dużo czasu pacjentom jest bardzo uprzejmy.Jako pacjent z chorobą nowotworową czuję się bezpiecznie jest kompetentny Szczerze polecam
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Marcin Strzałka

Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna
Frycza Modrzewskiego 2
31-215 Kraków

Wspaniały człowiek, doskonały fachowiec,super podejście do pacjenta, wszystko wytłumaczy przed zabiegiem a także udzieli porad co do dalszego leczenia

lek. dent. Michał Rerutkiewicz

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Oś.Jagielońskie 19/3
Kraków

Pan Michał to Mój ulubiony lekarz :) jestem bardzo zadowolona z leczenia ortodontycznego . W Gabinecie panuje super atmosfera , pan doktor jest bardzo miły i starannie przykłada się do swojej pracy . Poleciłam go wielu swoim klientka i każda z nich tak samo jest zadowolona . Pewnego dnia jedna z nich napisała do mnie „ dziękuje to anioł nie człowiek „ :) polecam polecam i jeszcze raz polecam
Opinia dodana przez: Agata

lek. dent. Magdalena Stworzewicz

ulica Konarskiego 9
30-049 Kraków

Od kilkudziesięciu lat nie byłem u Stomatologa. Nie jest to wina braku czasu ale przeżyć związanych z ostatnim leczeniem zębów. Przyszedł moment kiedy zdecydowałem się na wizytę w gabinecie. Trafiłem do p. Magdaleny i jestem zobowiązany do stwierdzenia że dzięki profesjonalnemu podejściu do pacjenta zaczynam powoli odzyskiwać wiarę w to iż wizyta u stomatologa nie musi łączyć się ze stresem i traumą. W pełni profesjonalne podejście do leczenia, miła atmosfera ...
Opinia dodana przez: Kazimierz

lek. dent. Tomasz Sołtys

Gabinet Stomatologiczny BDent
30-033 Kraków

Super stomatolog i człowiek!!!Bardzo przejmuje się swoją pracą i uczciwie informuje o wadach i zaletach proponowanego leczenia.Polecam wszystkim pragnącym profesjonalizmu i uczciwości.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Monika Cichoszewska

ulica Biskupia 18
31-144 Kraków

Fantastyczna Pani Doktor. Kompetentna, tłumaczy wszystko dokładnie, jest zainteresowana stanem pacjenta. Zdecydowanie najlepsza dentystka na jaką miałam okazję trafić
Opinia dodana przez: Justyna

lek. dent. Anna Miszalska-Jamka

Prywatny Gabinet Lekarski
os. Piastów 65 lok. U2
31-625 Kraków

Byłam u Pani doktor kilka razy. Od pierwszego momentu zrobiła na mnie dobre wrażenie. Bardzo miła, uprzejma, dokładnie wszystko tłumaczy co i jak. Zęby po wizycie wyglądają pięknie. Usługi są dosyć drogie nawet jak na Kraków. Najlepszą rekomendacją będzie to, że nawet mój mąż zaczął chodzić do dentysty i to właśnie do tej Pani.
Opinia dodana przez: Barbara

lek. dent. Bogusław Kociołek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA
Królowej Jadwigi 15
30-202 Kraków

Wspaniały lekarz z powołania !!! Bardzo cierpliwy i naprawdę zrobi wszytko co tylko w jego mocy aby uratować zęba . Polecam
Opinia dodana przez: Grazyna Wójcik
Parę lat już minęło a wspominam bardzo ciepło. Pani Kwiecień ma świetne podejście do tchórzy ;) Lubi rwać co paradoksalnie dobry znak, bo ma do tego rękę...
Opinia dodana przez: Jacek

lek. dent. Elżbieta Dudek

ulica Konrada Wallenroda 59/59
30-867 Kraków

Leczę się od lat u Pani doktor. Nigdy mnie nie zawiodła. Uratowała mi każdy ząb, którym się zajęła. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lek. dent. Irena Chmaruk-Łagowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinet Lekarza Rodzinnego Halina Bednarowicz-Felis
Białoruska 15
30-638 Kraków

Leczę u Niej zęby już kilkanaście lat i niedługo szlag mnie może trafić, a ja jeszcze nie napisałem opinii - karygodne! Drugiej takiej Dentystki nie znajdziecie - macie jeszcze szanse poznać...
Opinia dodana przez: Antoni

lek. dent. Magdalena Kubala-Góralczyk

Przychodnia Lekarska DIAMED
ALBERTA SCHWEITZERA 7
30-695 Kraków

Pełny profesjonalizm, kompetencja, delikatność. Pacjent obdarzony pełnym poczuciem komfortu i bezpieczeństwa. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Irena

lek. dent. Łukasz Stanek

Prywatny Gabinet Lekarski
Opolska 37
31-328 Kraków

Bardzo polecam Pana Doktora, głównie za jego dokładność, profesjonalne podejście do pacjenta, perfekcyjność, wręcz pasję godną zaufania. Jestem bardzo zadowolona z jego usług, w przeciwieństwie do wcześniejszych stomatologów. Jestem i będę stałą pacjentką Pana Łukasza. Dziękuję! Renata
Opinia dodana przez: Renata

lek. dent. Ewa Ryszka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Racławicka"
Racławicka 48
30-017 Kraków

polecam .. punktualnie i profesjonalnie i ząbek się trzyma już od 3 lat.. gdzie u innych był kilka razy robiony i ciągle bolal
Opinia dodana przez: Janosik

lek. dent. Katarzyna Skibńska-Flaga

Luxdentica
Lubostroń 22G/7
30-383 Kraków

Profesjonalizm gdy nikt inny nie podjał sie leczenia pani podjeła sie jestrm b.zadowolony jest moim ulubionum stomstologiem
Opinia dodana przez: andrzej

lek. dent. Ewa Szymura

Kilinskiego 5A
30-308 Kraków

Sprawdzony, bardzo kompetentny i profesjonalny lekarz stomatolog, z dobrym podejściem, nie tylko do dorosłych, ale i do dzieci. Pani doktor jest też bardzo miła. Polecam.
Opinia dodana przez: Magda

lek. dent. Jolanta Brudnicka

Solskiego 9 lok. 21
31-215 Kraków

Pani doktór ma świetne podejście do pacjenta, potrafi stworzyć tak wspaniałą atmosferę, że nawet taki tchórz jak ja zupełne zapomniałam o strachu, jaki zazwyczaj towarzyszy wizytom u dentysty.Poza tym jest doskonałym specjalistą. Uratowała mi kilka zębów, które pewnie straciłabym (paradontoza).I, co najważniejsze ceny nie są wygórowane. Małgorzata

lek. dent. Edyta Chyłek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Praktyka Lekarza Rodzinnego
Komorowskiego 12
30-106 Kraków

100% zaufanie... Profesjonalizm, podejście, umiejętności, wszystko super i to od wielu...wielu lat 🤗

lek. dent. Krystyna Ciążyńska

Medicus
ul. Lubicz 25/15 (NAFTA)
31-503 Kraków

Swietna,kompetentna lekarka.Bardzo staranna i sumienna.