Filtruj terminy
Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Chirurg Szczękowo Twarzowy Poznań

- 5 lekarzy

lekarz Sebastian Soroko

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

  (+1 więcej)
liczba opinii: 17

Gabinet
Katowicka 27/46
61-131 Poznań

Średnia ocen: 4,4/5
Korzystam z opieki stomatologiczną od ponad 15 lat i niezmiennie twierdzę, że cieszę się ze spotkania ze stomatologiem. świetny człowiek, fantastyczny fachowiec, empatyczny, cierpliwy, uczynny, szanuje swoich pacjentów (swoją drogą, jeśli ktoś szanuje ludzi, to tym bardziej szanuje swoich pacjentów). Ze względu na mój nieprawidłowy zgryz, mogę śmiało powiedzieć, że dr Soroko jest prawdziwym mistrzem.
Opinia dodana przez: Hanna

dr n. med. Andrzej Szwarczyński

Chirurg szczękowo twarzowy, Stomatolog

liczba opinii: 12

Gabinet
Ostrzeszowska 14
60-163 Poznań

Średnia ocen: 4,4/5
Dr Andrzej Szwarczyński jest, moim zdaniem, najlepszym i najbardziej godnym polecenia stomatologiem jakiego znam. Miałam wiele poważnych ubytków, wynikających z bagatelizowania sytuacji i niewiedzy/braku umiejętności małomiasteczkowych dentystów (najlepiej wyrwać, nie będzie bolało i po kłopocie). Już w szkole podstawowej zatruto mi obie jedynki, w ciągu następnych lat usunięto górne piątki i kilka dolnych zębów (na szczęście!;) od piątki do ósemki i jeszcze mogę się uśmiechać. Ale wcale nie jest mi ...
Opinia dodana przez: Violetta

dr n. med. Jan Wybieralski

Chirurg szczękowo twarzowy

liczba opinii: 6

Gabinet
Sosnowa 26
61-428 Poznań

Średnia ocen: 4,9/5
Ósemka w położeniu poprzecznym, uciskająca siódemkę. Rwanie w 100% bezbolesne i jestem w szoku jak sprawnie Panu doktorowi to poszło. Znieczulenie, przygotowanie zęba i DWA ruchy, po czym ząb w całości wyrwany. Najlepszy specjalista jakiego spotkałem i polecam każdemu. Wklejam tę opinię wszędzie, żeby ludzie mogli oddać się w dobre ręce ze swoim uzębieniem.
Opinia dodana przez: MKP

lek. dent. Christos Allecou

Chirurg szczękowo twarzowy

liczba opinii: 4

Gabinet
ulica Głogowska 107/109
60-266 Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo miły i rzeczowy stomatolog. Poleciła mi go moja szwagierka i lepiej trafić nie mogłam. U dr Allecou miałam leczenie kanałowe i wstawiany implant i naprawdę złego słowa nie mogę powiedzieć. Wszystko miałam wyjaśnione, zawsze znałam cenę, nigdy nie było żadnego nieporozumienia. Mogę polecić.
Opinia dodana przez: Magda

dr n. med. Juliusz Grodzki

Chirurg szczękowo twarzowy

liczba opinii: 3

Gabinet
Świebodzińska 38 lok. 1
Poznań

Średnia ocen: 3,8/5
Nie jestem zadowolona z tej wizyty. Już zdziwiło mnie to, że Pani w recepcji nie potrafiła mi powiedzieć jaka jest cena konsultacji. Odpowiedź brzmiała 50zł-150zł w zależności od tego co lekarz będzie robił. Miałam wrażenie, że cena zależy od "widzi mi się". Nie rozumiem tych widełek bo nie wiem do dziś za jaką konkretną pracę zapłaciłam. W cenie 100zł otrzymałam-oglądnięcie rentgena, zaglądnięcie do mojej szczęki, informację, że na leczeniu schorzenia ...
Opinia dodana przez: Anonim

Chirurdzy szczękowo twarzowi w PoznaniuStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat