Chirurg Szczękowo Twarzowy Poznań

ulica Głogowska 107/109
60-266 Poznań

Do dr Allecou chodzę od kilku lat i czuję, że należałby parę słów napisać...Każdy zabieg (a miałam ich sporo..zakładanie plomby, leczenie kanałowe, scaling itd.) wykonywany jest przez doktora bardzo rzetelnie i szczegółowo omawiany. Zawsze w trakcie zabiegu pyta czy wszystko dobrze, co wynika z jego troski o pacjenta. Ceny są bardzo konkurencyjne, a szczególnie, gdy skorzysta się z aktualnie obowiązujących promocji. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Patrycja

Sosnowa 26
61-428 Poznań

Uwazam ,ze Pan Doktor zasługuje na miano najlepszego dentysty w Poznaniu.Najlepszy w swoim fachu.Przesympatyczny ,bardzo dokładny i dba o dobro pacjenta.

dr n. med. Andrzej Szwarczyński

Chirurg szczękowo twarzowy, Stomatolog

Ostrzeszowska 14
60-163 Poznań

Dr Andrzej Szwarczyński jest, moim zdaniem, najlepszym i najbardziej godnym polecenia stomatologiem jakiego znam. Miałam wiele poważnych ubytków, wynikających z bagatelizowania sytuacji i niewiedzy/braku umiejętności małomiasteczkowych dentystów (najlepiej wyrwać, nie będzie bolało i po kłopocie). Już w szkole podstawowej zatruto mi obie jedynki, w ciągu następnych lat usunięto górne piątki i kilka dolnych zębów (na szczęście!;) od piątki do ósemki i jeszcze mogę się uśmiechać. Ale wcale nie jest mi wesoło, wiedząc, ze gdybym miała choćby korzenie, nie miałabym takich problemów jak teraz. Ubytki i zmiany są tak nieodwracalne, że nawet implanty trzeba teraz "szyć na moją miarę". Już myślałam, że nic nie da się zrobić, ale dr Szwarczyński coś wymyślił. Wierzę w niego! Jutro mam pierwszy zabieg;)
Trzy tygodnie temu mojej 83 letniej mamie wstawił podstawy do implantów w górne jedynki i dwójki. Nic nie bolało i wszystko świetnie się goi. A strach i wszelkie obawy ustąpiły natychmiast po wejściu do gabinetu, jeszcze przed podaniem znieczulenia. Magia! Nie! Po prostu serdeczny, życzliwy sposób traktowania pacjenta! Dbałość o komfort psychiczny.
Zresztą dla mnie to nic nowego, jestem pacjentką dra Szwarczyńskiego od niemal 25 lat i nie poszłabym do innego stomatologa. Uratował mi już kilka słabych zębów. A dlaczego dopiero teraz implanty? Wydawało mi się, że w moim wieku (54) nie warto wstawiać dalszych dolnych zębów, pieniądze zamiast na nie można wydać na coś innego. Nic bardziej mylnego! Trzeba inwestować w siebie. A jak zna się takiego lekarza, grzechem byłoby nie skorzystać z Jego wiedzy i doświadczenia.
Ps. za cały zabieg zapłacę w 2 ratach!
Violetta Sobczak

Opinia dodana przez: Violetta

lekarz Sebastian Soroko

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Katowicka 27/46
61-131 Poznań

Doktor Soroko wykonał mojej 10-letniej córce skomplikowany zabieg w narkozie. Rezultat przeszedł moje oczekiwania. Jestem głęboko wdzięczna, że podjął się leczenia mojego dziecka. Interesował się stanem jej zdrowia po zabiegu. Wcześniej, przez kilka miesięcy poszukiwał dla niej alternatywnego leczenia, niewymagającego interwencji chirurgicznej. Niespotykana wrażliwość i troska. Ujął mnie swoim serdecznym stosunkiem do dziecka, dzięki któremu ograniczył strach córki przed operacją. Spośród innych lekarzy wyróżnia się opanowaniem. Czuje się, że Doktor Soroko wie, co robi. Lekarz godny zaufania.

Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

Świebodzińska 38 lok. 1
Poznań

U dr Juliusza Grodzkiego byłam na usunięciu zęba mądrości. Uważam, że zabieg został wykonany w pełni profesjonalnie i w bardzo miłej atmosferze. Nim się obejrzałam było juz po wszystkim.