Dermatolog Dziecięcy Poznań

CERTUS
ul. Grunwaldzka 156 Poznań
60-309 Poznań

Pani Doktor przyjmuje w wielu miejscach w Poznaniu, ale ja trafiłam do niej z dzieckiem do poradni w Klinice Dermatologii. Ma fajne podejście do dzieci, a z doświadczenia wiem, że nie każdy dermatolog chce je przyjmować. Wizyta miła, diagnoza chyba trafna, bo leczenie -jak na razie :) - skuteczne

Lelewela 68
61-409 Poznań

Świetny specjalista.Przed wizytą u pani doktor byłam u 5 dermatologów żaden nie zdjagnozował prawidłowo choroby i nie wyleczył mnie. U pani Janickiej byłam 2 razy - choroba zanika.Szczerze polecam:)

Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Wanda Wawrzyniak

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

Poznań

BARDZO DOBRY specjalista z dużym doświadczeniem. Terapia przeprowadzona przez Panią Doktor była delikatna,ale w 100% skuteczna. Jedyny lekarz, który sobie poradził. Polecam

Dermatolog dziecięcy Poznań lek. med. Katarzyna Zakrzewska

lek. med. Katarzyna Zakrzewska

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

prywatny gabinet psychiatryczny
ul. sianowska 151 a
Poznań

UNIWERSYTET MEDYCZNY katedra i klinika chorów wewnętrznych metabolicznych i dietetyki
Poznań ul Przybyszewskiego 49
60-355 Poznań