Lekarze Dermatolog dziecięcy Poznań

Dermatolog
                                       lek. med. Iwona Stajkowska

lek. med. Iwona Stajkowska

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Przyszłam do dr Iwony z problemem obrzęku oka, z którym borykałam się od ponad 2 lat. Byłam u wielu lekarzy, kosmetologów.., wydałam dużo pieniędzy. Czułam się zwyczajnie źle..Dopiero p. dr Iwona uporała się z moim problemem. Jestem jej za to bardzo wdzięczna!! Znowu z uśmiechem spoglądam w lustro☺Przy okazji poprosiłam o stymulator profhilo. Dla mnie wspaniały, naturalny i dający znaczące efekty zabieg. Ze świecą szukać takich lekarzy jak p. dr ...
Opinia dodana przez: Hanna
Jestem po kilku poważnych operacjach i cóż - moje ciało szpecą naprawdę mało atrakcyjne blizny. Dla kobiety to naprawdę duży kłopot, nie czuję się komfortowo ani w stroju kąpielowym, ani tym bardziej przed mężem...Udalam się do doktor Chorązyczewskiej z polecenia i powiem szczerze, że naprawdę odżywam. Oczywiście to długi proces, blizny nie znikną w tydzień czy dwa, ale widzę zmiany i wierzę w efekty.
Opinia dodana przez: Marta Jaśkowiak
 Dermatolog estetyczny
                                       lek. med. Krzysztof Łuksza

lek. med. Krzysztof Łuksza

Dermatolog estetyczny, Medycyna estetyczna

Pan doktor to wyjątkowa osoba. Jedyny chyba tak kompetentny lekarz. Bardzo się cieszę, że do niego trafiłam. Potrafi spojrzeć na pacjenta jako całość, a nie tylko wypełniać po 1 zmarszcze i kroić za wszystko. Po wizytach u innych wyglądałam jak napompowana lala. Teraz wyglądam młodo i naturalnie. W ostatnim roku doktor zaplanował cały cykl zabiegów odmładzających. Wyglądam 10 lat mniej i nie muszę już się kryć pod makijażem. Uczciwie i ...
Opinia dodana przez: Kasia
bardzo dobry i sympatyczny dermatolog, spostrzegawczy i skrupulatny. Diagnoza i leczenie na piątkę ;)
Opinia dodana przez: Natalia
Polecam, leczenie zakończyło się po drugiej wizycie skutecznie, jestem zadowolony z leczenia Pani doktor polecam Edward .
Opinia dodana przez: Edward Mazur
 Dermatolog
                                       lekarz Krzysztof Ziemlewski

lekarz Krzysztof Ziemlewski

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Jestem zachwycona wykonaniem zabiegu. Efekt "woow" . Pan Doktor przesympatyczny , kompetentny i co najważniejsze nie zrobi nic na siłę. Rewelacja!!!
Bardzo dobry lekarz, spokojnie wszystko wytłumaczy.
Ciągle pozostaję pod wrażeniem oczarowania, które wywołała wizyta u Pani Magdy. Pełen profesjonalizm, znakomita komunikacja, cechy, które dzisiaj można szukać już chyba tylko w literaturze lub rezerwatach przyrody. Znakomity diagnosta. Wywiad zebrany szczegółowo niczym w filmie " Dr House", plus doświadczenie i wiedza Pani Doktor pozwoliły na postawienie właściwiej diagnozy i rozwiązanie zagadki, z którą od 10 lat nie mógł poradzić sobie żaden dermatolog.
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Adam Cichewicz

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Bardzo rzeczowy , profesjonalny i uprzejmy. Dokładny wywiad z wyjaśnieniem poszczególnych pytań, zaproponowane leczenie i szczegółowy- na piśmie opis stosowania leków. Miła i życzliwa atmosfera, od pierwszego kontaktu wzbudza zaufanie i pacjent czuje, że jest pod dobrą kompetentną opieką. Bardzo polecam doktora Cichewicza i dołączam do grona zadowolonych pacjentów.
Opinia dodana przez: Sylwia
Bardzo fajny i dobry lekarz. Miła i uprzejma osoba. Jasno i rzeczowo wszystko tłumaczy. Do tej pory jej zalecenia pomogły mi na wszystkie moje problemy. Polecam.
Opinia dodana przez: Gosia
Wspaniały lekarz z ogromną wiedzą i empatią dla pacjenta. Jestem bardzo wdzięczna za zajęcie się moją chorobą i osobą. Kłaniam się Pani Doktor bardzo nisko. Dziękuję Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Karolina
Byłam u wielu dermatologów. Taka choroba. Mam ją długo i będę miała dalej. Czasem jest lepiej czasem gorzej. Chodzi o to, że też potrzebuję czasem się czegoś dowiedzieć, pogadać. A ta wizyta była inna od kilku poprzednich u innych lekarzy. Mimo że na NFZ (a chodziłam również prywatnie nawet do takich co obiecywali że mnie wyleczą). Polecam bo jest do rzeczy i po ludzku.
jestem bardzo zadowolona, energiczna Pani doktor, szybka diagnoza, po wyleczeniu jednego zajmie się kolejnym niej dotkliwym problem, polecam
Opinia dodana przez: Hania
Świetny lekarz, który wszystko wytłumaczy. Usuwałam również u lekarza znamiona- szybko i bezboleśnie. Zawsze uśmiechnięta i miła. Polecam!
Opinia dodana przez: Paulina
Świetny specjalista.Przed wizytą u pani doktor byłam u 5 dermatologów żaden nie zdjagnozował prawidłowo choroby i nie wyleczył mnie. U pani Janickiej byłam 2 razy - choroba zanika.Szczerze polecam:)
Opinia dodana przez: Natalia
Pani Doktor trafne stawia diagnozy. Może nie za pierwszym razem uda się trafić z lekami, ale w końcu uzyska się najlepsze rozwiązanie. Aby uzyskać informację trzeba przygotować sobie dobrze pytanie i być skupionym oraz skoncentrowanym, aby otrzymać satysfakcjonująca odpowiedź.
Opinia dodana przez: Theofilos
Bardzo kompetentna. Stosuje skuteczne metody leczenia.Ma właściwe podejście do pacjenta i jego problemów. Wszystko tłumaczy, odpowiada na pytania. W dodatku ciepła, miła i cierpliwa. Polecam.
Opinia dodana przez: Justyna
NIE SPOTKAŁEM TAKIEGO PODEJŚCIA DO PACJENTA-MILA ,SYMPATYCZNA, I PRZEDE WSZYSTKIM WIEDZA-POLECAM WSZYSTKIM Z PROBLEMAMI SKÓRNYMI
Opinia dodana przez: JAROSLAW
Do doktora zgłosiłam się po tzw. drugą opinię dot.guzka umiejscowionego na nosie. Pierwsza diagnoza: rak kolczysto- komórkowy. Taki wyrok oznaczał mocne okaleczenie mojej twarzy( wycięcie dużego fragmentu skóry wraz z chrząstką).Pan doktor spokojnie obejrzał guzka i bardzo szybko zawyrokował, że jest to rogowiak (to nie rak).Wszystko dokładnie wyjaśnił i pokazał zdjęcia obrazujące rogowiaka na nosie . Podczas całej wizyty miałam do czynienia z bardzo wysoką kulturą osobistą Pana doktora. Gorąco ...
Opinia dodana przez: Ewa
trafiłam do dr z wysypka na rękach skóra była do tego szorstka i czasami pękała, byłam u dwóch lekarzy i ... nic usłyszałam ze mam stosować kremy nawilżające , dopiero dr Silny mi pomógł, wykonano mi na miejscu testy na plecach i okazało się ze mam uczulenie na chemie- na to nikt nie wpadł, dr dokładnie mi wytłumaczył na co musze uważać, przepisał maści i jest o wiele lepiej.
Opinia dodana przez: Agnieszka W