Filtruj terminy

Ginekolog Onkolog Łódź

lekarz Agata Kassassir-Cwiklak

Retkińska 8
94-012 Łódź

Polecam dr Agatę Ćwiklak całym sercem. Prowadziła moją ciążę bardzo kompetentnie i zawsze była pod telefonem, gdy tego potrzebowałam. Nie spotkałam się jeszcze z tak dobrym lekarzem. Mam nadzieję, że drugą moją ciążę też będzie prowadzić. Pozdrawiam Panią doktor, mama 2,5 letniego Marcelka z Kutna!
Opinia dodana przez: Angelika

Leszek Gottwald

SALVE
Łokietka 6
Łódź

Jest to naprawdę lekarz z powołania.Trafiłam do niego z polecenia koleżanki ponad 2,5 roku temu.Miałam wtedy problem z przewlekłymi stanami zapalnymi i jako jeden z nielicznych lekarzy naprawdę mi pomógł.Jego fachowość i podejście do pacjentki jest naprawdę godne podziwu.Doktor jest bardzo delikatny jeśli chodzi o badanie,udziela wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pytania pacjentki oraz rzetelnie objaśnia problem pacjentki jak i jego leczenie.Dr.Gottwald obecnie jest lekarzem prowadzącym moją ciążę i również jestem ...

Andrzej Pietraszek

Onkolog, Radioterapeuta

Salve
A.Struga 3
93-509 Łódź

Kompetentny i godny zaufania. Zdecydowanie polecam! Od 20 lat jestem pacjentką doktora Pietraszka. Zawsze poświęca mi tyle czasu, ile potrzeba. Doskonały fachowiec w dziedzinie medycyny. Zawsze cierpliwie odpowiada na zadane pytania, a przede wszystkim jest konkretny i szczery.
Nie zapominajmy,że lekarz, to też "człowiek"... i nie zawsze musi tryskać doskonałym humorem. Okażmy trochę wyrozumiałości, zanim zaczniemy krytykować. Życzę wszystkiego dobrego Panie Doktorze.

dr n. med. Ewa Babińska-Schmidt

Onkolog, Ginekolog

Gabinet Ginekologiczny
al. Kościuszki 98 m.9, Łódź
90-442 Łódź

Do Pani doktor zaczęłam chodzic gdy byłam w ciązy z moim 1 dzieckiem. Teraz spodziewam się drugiego i na pewno nie zdecyduję się na zmiane lekarza. Jest miła, spokojna i opanowana. Zawsze potrafi doskonale doradzic. Zaleca zrobienie wszystkich niezbędnych badań. Okres pomiędzy pierwszą a drugą ciążą również kontrolowała, zalecając nie tylko podstawowe badania, pamietała też o tych ważnych, rzadko wykonywanych przez ginekologów, np. badanie piersi. Jestem pełna wdzięczności i uznania! ...

dr Katarzyna Wójcik-Krowiranda

Ginekolog, Ginekolog onkolog

Piotrkowska 48 (Dermed)
90-265 Łódź

w2008r miałam operację P.Doktor zajęła się mną na 200 procent.

dr n. med. Andrzej Sękowski

Onkolog, Ginekolog położnik

Kopernika 4 (Hipokrates)
90-509 Łódź

Pan Dr obecnie przyjmuje w Londynie, przychodnia Panamedic. Obecnie jestem w ciazy i skorzystalam z uslugi Pana Doktora. Zupelna nieumiejetnosc wykonania USG w 12 tym tygodniu ciazy. Pan Dr mial trudnosci z lokalizacja plodu, nie sprawdzil tez tetna. Jestem zdegustowana.

Barbara Hadacz

Ginekolog, Ginekolog onkolog

Łódź

Niestety moja opinia nie będzie pozytywna: arogancka i bardzo niesympatyczna pani Doktor. Stawiająca diagnozę , tylko na podstawie tego jaki ma humor i bez większego wywiadu z pacjentem.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Jacek Suzin