Ginekolog Onkolog Łódź

Retkińska 8
94-012 Łódź

Pani doktor jest najlepsza!
Polecam w 100%
Kompetentna, rzetelna, bardzo sympatyczna. Nie bagatelizuje zadnych objawow, wszystko wyjasnia, poswieca duzo czasu kazdej z pacjentek.

Pani doktor jest najlepsza!
Polecam w 100%

Opinia dodana przez: Nastka

SALVE
Łokietka 6
Łódź

dwa lata temu umieściłam juz swoją ocenę o dr Gottwaldzie.
Jewstem po kolejnej wizycie kontrolnej w Koperniku i nadal uważam, że doktor jest (cyt swoją poprzednia wypowiedz): "jakimś dziwnym wynaturzeniem w swoim stosunku do pacjentek"
Dziękuję.

dwa lata temu umieściłam juz swoją ocenę o dr Gottwaldzie.
Dziękuję.

dr n. med. Ewa Babińska-Schmidt

Gabinet Ginekologiczny
al. Kościuszki 98 m.9, Łódź
90-442 Łódź

Do Pani doktor zaczęłam chodzic gdy byłam w ciązy z moim 1 dzieckiem. Teraz spodziewam się drugiego i na pewno nie zdecyduję się na zmiane lekarza. Jest miła, spokojna i opanowana. Zawsze potrafi doskonale doradzic. Zaleca zrobienie wszystkich niezbędnych badań. Okres pomiędzy pierwszą a drugą ciążą również kontrolowała, zalecając nie tylko podstawowe badania, pamietała też o tych ważnych, rzadko wykonywanych przez ginekologów, np. badanie piersi. Jestem pełna wdzięczności i uznania! Polecam!

dr Katarzyna Wójcik-Krowiranda

Piotrkowska 48 (Dermed)
90-265 Łódź

w2008r miałam operację P.Doktor zajęła się mną na 200 procent.

w2008r miałam operację P.Doktor zajęła się mną na 200 procent.

Andrzej Pietraszek

Ginekolog położnik, Onkolog

Salve
A.Struga 3
93-509 Łódź

Kompetentny i godny zaufania. Zdecydowanie polecam! Od 20 lat jestem pacjentką doktora Pietraszka. Zawsze poświęca mi tyle czasu, ile potrzeba. Doskonały fachowiec w dziedzinie medycyny. Zawsze cierpliwie odpowiada na zadane pytania, a przede wszystkim jest konkretny i szczery.
Nie ...

Nie zapominajmy,że lekarz, to też "człowiek"... i nie zawsze musi tryskać doskonałym humorem. Okażmy trochę wyrozumiałości, zanim zaczniemy krytykować. Życzę wszystkiego dobrego Panie Doktorze.

Kopernika 4 (Hipokrates)
90-509 Łódź

Pan Dr obecnie przyjmuje w Londynie, przychodnia Panamedic. Obecnie jestem w ciazy i skorzystalam z uslugi Pana Doktora. Zupelna nieumiejetnosc wykonania USG w 12 tym tygodniu ciazy. Pan Dr mial trudnosci z lokalizacja plodu, nie sprawdzil tez tetna. Jestem zdegustowana.

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu
Pabianicka 62