Lekarze Rzeszów

Pani doktor może jest dobra dla prowadzenia bezproblemowych ciąż, zrobienia usg, wypisania recepty itp. Ale poważniejsze problemy np. ciąża po poronieniu, diagnostyka itp. Pani doktor nie ogarnia. Radzę omijać i szukać innego lekarza

dr n. med. Krzysztof Botiuk

Ginekolog położnik, Ginekolog

Rzeszów

BARDZO DOBRY LEKARZ. DZIĘKI NIEMU JESTEM!!!!!!!

lekarz Artur Chmielowski

Kardiolog

Szopena 15A
35-055 Rzeszów

Wspaniały lekarz z powolania jakich mało.Pełen profesjonalizm zawodowy.Doktor widzi przede wszystkim człowieka a nie tylko pacjenta.Poświęca czas każdemu pacjentowi na tyle ile potrzeba. Ma niezwykłe wyczucie pacjenta i problemu z jakim się zmaga.
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Agnieszka Cisek

Szpital Miejski im. Jana Pawła II
ulica Rycerska 4
35-051 Rzeszów

Pani dr Agnieszka Cisek to bardzo miła i konkretna osoba o bardzo dużej wiedzy trafnie postawiła diagnozę i włączyła odpowiednie leczenie … dziękuje bardzo Pani dr i polecam innym pacjentom z dużymi problemami okulistycznymi.
Opinia dodana przez: Janina

Bohdan Ferenc

Leżajsk , ul. Rynek 22/5
Rzeszów

polecam swietny w swoim zawodzie!!!mialam te przyjemnosc i zarazem szczescie bedac Jego pacjentka przed ciaza jak i podczas ciazy ,dr.Ferenc podjal fachowa decyzje podczas porodu mojej juz 19 letniej corki bez ,,ciecia cesarskiego,, nie wiem czy miala bym te przyjemnosc sie podzielic dzisiaj moja opinia .Serdecznie pozdrawiam doktora i ,,dziekujemy,,Monika z corka

lek. dent. Maciej Czech

Oddziały
Fryderyka Szopena 2
35-055 Rzeszów

Bez dwóch zdań najlepszy stomatolog w Rzeszowie 🙂 życzliwe podejście do pacjenta a przede wszystkim pełen profesjonalizm. Dziękuję

lekarz Joanna Oszywa

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Przychodnia stomatologiczna
Kotuli 9
35-122 Rzeszów

Bardzo polecam, jedyna dentystka do ktorej chodze z przyjemnoscia, bez zadnych obaw... Kompetentna w kazdym calu, delikatna i rzeczowa, zanim zacznie cos robic tlumaczy wszystko bardzo dokladnie, lekarz liczacy sie z odczuciami pacjeta....Nie zamienie na inna:)
Opinia dodana przez: Wiola

Mariusz Pruchniak

Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Rzeszów
Witolda 6B
35-302 Rzeszów

Pan doktor bardzo miły i sympatyczny. Przeprowadzał mi badanie połówkowe, pozwolił nawet nagrać mojemu maluszkowi bicie serca, za co ogromnie dziękuję 💓 Wszystko wyjaśnia, mówi co i jak z dzidziusiem a ja to bardzo cenię w lekarzu. Uśmiechnięty, rzetelny. Szczerze polecam badania u Pana doktora:) Uważam też osobiście, że Pro-Familia to na prawdę miejsce godne polecenia. Oczywiście miałam swoje obawy po czytaniu różnych komentarzy na stronach internetowych. Każda kobieta zwłaszcza ...
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Marek Kulczyk

Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny w Rudnej Małej k/Rzeszowa
Rudna Mała 600
36-060 Rzeszów

Bardzo dobry lekarz.Dba o stan zdrowia.Stosuje profilaktykę leczenia.Miły i bardzo dużo wkłada zaangożowania.
Są takie zdarzenia losowe po których nawet silny człowiek staje się słaby i bezradny.Ze szczególną wdzięcznością przyjmuje wtedy wszelką troskliwą pomoc od innych i jest szczególnie wrażliwy na obojętność czy złe traktowanie.Świadomość ,że dobry lekarz i dobry człowiek czuwa nad naszym zdrowiem dodaje sił i pomaga w leczeniu. Zaangażowanie ,fachowość ,profesjonalizm ,ludzkie podejście Pana dr A Harmaty należy stawiać za wzór dla innych. Z całego serca dziękuję za to ,że ...
Opinia dodana przez: Aneta

Miłosz Marć

Kardiolog

medicor
ul.szopena
Rzeszów

Wspaniały lekarz z powołaniem i cudowny człowiek. Kompetentny, życzliwy, uprzejmy. Dzięki bezinteresownej pomocy, życzliwości i opiece dr Miłosza Marcia podczas pobytów w szpitalu męża, najpierw w 2010 roku po zabiegu wymiany stawu biodrowego i w 2021 wymianie zastawki serca kiedy stan męża był krytyczny Jego wsparciu lekarzy operujących dr Dubiela i dr Olszówki mąż żył dłużej. W imieniu swoim i synów SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ❣️
Opinia dodana przez: Wiesława
jest kompetenta, zawsze przeprowadza bardzo dokładny wywiad wypytuje o objawy zajmuje się całokształtem leczenia zawsze bada pacjenta i nie lekceważy żadnych objawów bez problemu i trafnie kieruje na badania i do specjalisty,stawia trafne diagnozy długi czas oczekiwania w kolejce wynika z dokładności badania jeśli komuś zależy na dobrym lekarzu to najbardziej polecam

lekarz Marek Piotrowski

Urolog

Kwiatkowskiego 125 "C"/4
35-311 Rzeszów

Świetny lekarz, bardzo sprawny w swoim fachu, troszczy się o pacjenta. Podczas zabiegu potrafi stworzyć pozytywną, przyjazną atmosferę.
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Małgorzata Pruchnik-Surówka

Psychiatra

Mazowiecka 72
35-324 Rzeszów

Witam Serdecznie!Miałem okazję spotkać panią Małgorzatę bardzo miła sympatyczna ,oraz wrażliwa i ciepła w słowach a także wyrozumiała darzę sympatią i polecam wszystkim potrzebującym kontaktu godna zaufania pozdrawiam
Opinia dodana przez: Mariusz
bardzo dobry lekarz, gorąco polecam

lekarz Tomasz Wejman

Ortopeda, Traumatolog

Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny w Rudnej Małej k/Rzeszowa
Rudna Mała 600
36-060 Rzeszów

Witam, chciałabym polecić z całego serca dr. Tomasza Wejmana. W lipcu 2020 złamałam nogę podczas zbiegu z góry Dwernik w Bieszczadach podczas biegu charytatywnego. Złamanie było skomplikowane, bo w Szpitalu w Bieszczadach nie podjęto się złożenia mi nogi. Szczęśliwym trafiłem znalazłam się na stole operacyjnym u Pana Doktora Tomasza Wejmana. Zespolił moje kości za pomocą druta i śrub. Zlamane miałam kości: piszczelową i strzałkową. Do biegania wróciłam bardzo szybko, bo ...
Opinia dodana przez: Inga

lekarz Edward Piotrowski

Zwierzyniecka 11a
35-205 Rzeszów

Lekarz o wysokiej kulturze osobistej.Doświadczenie połączone z wnikliwą analizą skutkuje właściwą diagnozą
Opinia dodana przez: ewa

lekarz Joanna Kędzierska

Diabetolog

ORTOPEDA
Rejtana 10
35-505 Rzeszów

Bardzo dobry diabetolog polecam, chce leczyć, i wyleczyć , choć cukrzycy nie da się wyleczyć , tylko zahamować rozwój choroby
Bardzo dobry specjalista diabetolog leczę się u tego doktora już 10 lat i nigdy się nie zawiodłem,bardzo miły i życzliwy oraz bardzo punktualny co rzadko zdarza się u innych lekarzy człowiek o wielkim sercu i kulturze osobistej

dr n. med. Mirosław Dziki

Neurolog

Świętej Rodziny
Rzeszów

Wspaniały Lekarz.Miałem okazję być u Niego na oddziale neurologii i jestem zachwycony- całym Personelem,podejściem do pacjenta,zainteresowaniem dolegliwościami.Niezwykli ludzie,uśmiech nie schodził z ich twarzy.Czułem się jak w domu,jeszcze raz dziękuję z całego serca,dla mnie mistrzostwo świata.Całość mogę zamknąć słowami-Święta Rodzina.
Opinia dodana przez: Tomasz