prof. dr hab. n. med. Jan Krzysztof Podgórski

Neurochirurg

Z perspektywy czasu - głębokie rozczarowanie. Całość kosztowała WIELOKROTNIE więcej niż jednostkowa wizyta.

Z perspektywy czasu - głębokie rozczarowanie. Całość kosztowała
WIELOKROTNIE więcej niż jednostkowa wizyta.

Rewelacja, wcześniej bolał kręgosłup okropnie. Nic prawie nie mogłem robić. Prawa noga już była zdrętwiała. W tej chwili, po operacji robię wszystko. Uprawiam ponownie sport. Dzięki Panie Proefesorze.

Dzięki niemu moja siostra żyje.!!!!!!!!!Nic więcej nie dodam,pierwsze słowa mówią same za siebie:)

Dla mnie profesor jest geniuszem i aniołem jednocześnie. Po 7-miu latach potwornych bóli i poniewierki od lekarza do lekarza trafiłam do profesora,który w ciągu 10-u minut postawił diagnozę i zaproponował pomoc-operację. Operował mnie asystent profesora,który poddał w wątpliwość moją chorobę ale dostał rozkaz.Zaznaczam,że operacja odbyła się na w szpitalu Szaserów bez "dodatkowych opłat" Zawdzięczam panu profesorowi życie,bo dłużej nie chciałam żyć. WSPANIAŁY LEKARZ I CZŁOWIEK.

Dla mnie profesor jest geniuszem i aniołem jednocześnie.
Po 7-miu latach potwornych bóli i poniewierki od lekarza do
lekarza trafiłam do profesora,który w ciągu 10-u minut
postawił diagnozę i zaproponował pomoc-operację.
Operował mnie asystent profesora,który poddał w wątpliwość
moją chorobę ale dostał rozkaz.Zaznaczam,że operacja odbyła
się na w szpitalu Szaserów bez "dodatkowych opłat"
Zawdzięczam panu profesorowi życie,bo dłużej nie chciałam żyć.
WSPANIAŁY LEKARZ I CZŁOWIEK.

Jestem po operacji kręgosłupa odcinka lędżwiowego L5/S1. Operował mnie Pan Prof. Podgórski.Po operacji nic mnie nie bolało, tylko szew trochę ciągnął przy wstawaniu. Wspaniały fachowiec, konkretny, dobry człowiek. Ma swoiste poczucie humoru, mi akurat takie pasuje. Naprawdę bardzo gorąco polecam.

Wspaniały lekarz i człowiek - profesjonalista w kazdym calu

Wspaniały lekarz i człowiek - profesjonalista w kazdym calu

brak slow - do klatki z malpami, a nie do leczenia

brak slow - do klatki z malpami, a nie do leczenia

wspaniały człowiek i lekarz anioł ,który przywraca ludziom cenny dar,nadany przez boga :zdrowie:serdeczne pozdrowienia pacjentka z Ostrowca Swiętokrzyskiego Eliz F'

Po wizycie w Warszawskim Enel-Medzie/Puławska 326/diagnoza usłyszana od profesora brzmiała: pilne leczenie operacyjne!!! Operacja odbyła się pod koniec września 2010 /fenestracja przepukliny l5s1 i odbarczenie l4l5, a za tydzień wracam do pracy!!! Wspaniały fachowiec, polecam w 100%, zdecydowany, z pasją, jestem MU BARDZO WDZIĘCZNY, ŻE CHODZĘ! Artur

tylko raz miałam okazje rozmawiać z panem profesorem, mój tata jest przed operacją, zobaczę jak wszystko się skończy, ocenię póżniej. Ewa

Ewa