prof. dr hab. n. med. Jan Krzysztof Podgórski

Neurochirurg

3,7
3,9
3,7

Wspaniały człowiek i specjalista.Operował mnie w 2008r.Efekt wspaniały. Lekarze rehabilitańci byli zaskoczeni moja sprawnoscią

Rewelacja, wcześniej bolał kręgosłup okropnie. Nic prawie nie mogłem robić. Prawa noga już była zdrętwiała. W tej chwili, po operacji robię wszystko. Uprawiam ponownie sport. Dzięki Panie Proefesorze.

Dzięki niemu moja siostra żyje.!!!!!!!!!Nic więcej nie dodam,pierwsze słowa mówią same za siebie:)

TYLKO TAKICH LEKARZY NAM POTRZEBA. To dzięki niemu nie miałam zupełnie niepotrzebnej przy sm, poważnej operacji neurochirurgicznej.

byłam u p. Doktora z wizytą prywatną w przychodni; dr nie spojrzał do rezonansów, do opisów; wizyta za 200/300 zł [nie pamiętam] trwałam może 3 minuty [w trakcie jeszcze lekarz na chwilę wyszedł]; postukał młoteczkiem w rękę i kolano. Odesłał gdzie indziej. Za kilka tygodni nie mogłam wstać, takie miałam mdłości i zawroty od kręgosłupa szyjnego. na szczęście pomógł inny lekarz.

Wiecej takich lekarzy: kompetentnych, rzeczowych i niezawodnych. Rok po operacji kręgosłupa i wszystko ok.

Wiecej takich lekarzy: kompetentnych, rzeczowych i niezawodnych.
Rok po operacji kręgosłupa i wszystko ok.

Polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!! To jest prawdziwy fachowiec przez duże "F"

Polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!! To jest prawdziwy fachowiec przez duże "F"

Wspaniały lekarz i człowiek - profesjonalista w kazdym calu

Wspaniały lekarz i człowiek - profesjonalista w kazdym calu

Jeżeli ktoś myśli , że będzie objęty troską i opieką to raczej powinien obniżyć oczekiwania , albo udać się do innego lekarza

lekarz który wie co robi jest kompetentny i pewny swojej diagnozy dzięki jego wiedzy po 10 latach cierpień i brania proszków wreszcie mogę normalnie funkcjonować mirek z radomia

lekarz który wie co robi jest kompetentny i pewny swojej diagnozy
dzięki jego wiedzy po 10 latach cierpień i brania proszków wreszcie
mogę normalnie funkcjonować