Lekarze Białystok

Ortodonta

SPECJALISTYCZNE CENTRUM STOMATOLOGICZNE LEGIONOWA
Legionowa 3,IVp.lok.43
15-099 Białystok

Pani doktor jest bardzo miła ,sympatyczna i profesjonalna w leczeniu ortodontycznym, informuje o efektach i ich braku pacjenta.

lekarz Jolanta Żebrowska

Wojskowa Spec Przych
Wiklinowa 33
15-166 Białystok

JESTEM ZADOWOLONA Z PANI DOKTOR.JEST SWIETNYM LEKARZEM.MILA, UPRZEJMA I POSIADA ODPOWIEDNIA WIEDZE.
Pan doktor bez podejścia i empatii do pacjenta. Gdy zareagowałam płaczem na wyniki prześwietlenia (było to spowodowane wieloma czynnikami oraz bólem) to Pan doktor zasugerował mi brak wykształcenia i pracy. Wielokrotnie podkreślał ile mam lat i jak się zachowuje. Po tej wizycie na SORze (dodam, ze byłam jedyna pacjentka) wyszłam jeszcze bardziej roztrzęsiona. Dodatkowo nie udzielono mi żadnych konkretnych informacji, jedynie uprzejma Pani pielęgniarka przyniosła kartę pacjenta oraz wytłumaczyła gdzie ...

lekarz Marcin Sar

Waszyngtona Jerzego 22 A/44
15-274 Białystok

Pan Doktor przeprowadził u mnie bardzo poważną operację kolana, gdzie miałam kilka uszkodzeń. Jestem w pełni sprawna i aktywna sportowo. Przy tym kompleksowe podejście do pacjenta zasługuje na najwyższą pochwałę. Cieszę się, że trafiłam na tak kompetentnego specjalistę.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Elżbieta Pyd

Neurolog

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE "VITA-MED"
Antoniukowska 11
15-790 Białystok

Jedyna lekarka która wyjaśniła mi wszystko po kolei i bardzo dokładnie.Dopasowała leczenie idealnie Kompetentna i bardzo sympatyczna
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Edyta Sapieżko

Centrum Zdrowia Psycicznego
Leszczynowa Białystok
Białystok

Cudowny psychiatra i doskonały specjalista w leczeniu chorób wszelakich. Najlepsza w swoim fachu spośród wielu psychiatrów z którymi miałem do czynienia. A miałem z wieloma. Jest u mnie w ścisłej czołówce jeżeli chodzi o umiejętność słuchania pacjenta i komunikacji z osobą chorą i/lub uzależnioną. Do tego wyjątkowo elokwentna i nietuzinkowa jeśli chodzi o zainteresowania pozasportowe co uatrakcyjnia poziom zabawy. Ratuje ludzkie życie bezkompromisowo i bez wahania. Z czystym sumieniem polecam ...
Opinia dodana przez: Mirek Smyk

lekarz Ewa Matuszczak

Chirurg dziecięcy

Gabinet Psychologiczny "Otwarci"
Waszyngtona 18 lok.3
15-275 Białystok

Świetna, konkretna Kobieta i specjalista! Dziękujemy Pani doktor! NIE TYLKO co do umiejętności tej lekarz ale podejście do dzieci ,rodziców a także jej uprzejmość bije AZ W OCZY,naprawdę lekarz z powołania .Moja córuś dzięki pani profesor odzyskała wiarę w lekarzy...dziekujemy pani profesor.merci
Opinia dodana przez: Marlenaolivia#bxl

lekarz Małgorzata Dec-Arciuch

Sienkiewicza 79a lok. 302
15-003 Białystok

Chcę wiedzieć, gdzie więcej opinii o lekarce w tym moja? Dlaczego nikt nie zwraca uwagi na płeć. Chyba, że czegoś nie wiem i to pan jest. Jak ja pomyliłam, to na czerwono popraw błędy. Oczekuję tego samego. Czytałam pozytywne i negatywne opinie. Było ich więcej.
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Anna Romanik

Pulmonolog, Pediatra

ulica Powstańców 5/11
15-666 Białystok

Z całego serca polecam Panią Doktor. Lekarz z powołania, Dr Romanik zawsze wysłucha, wesprze, doradzi nie tylko w sprawach medycznych ale też wychowawczych. Wizyta nie trwa 5-10 min, tylko tyle, ile dana sytuacja wymaga. Z gabinetu zawsze wychodzimy z dziećmi pewni, że są w dobrych rękach, z trafnymi zaleceniami i diagnozami. Pani Doktor podchodzi do dzieci z ogromnym sercem i zaangażowaniem, a One Ją wprost uwielbiają. Pani Doktor, dziękuję!
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Zofia Kostecka

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Palmowa 21
15-795 Białystok

Chodze od lat do Pani Zofi i zawsze jestem zadowolona z całościowego podejścia do zdrowia. Ceny sa bardzo przystępne w porównaniu z innymi klinikami w mieście.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Andrzej Purwin

ulica Waszyngtona Jerzego 1
15-269 Białystok

Zgłosiłam się do dr Purwina w widocznymi cieniami pod oczami. Doktor dokładnie wyjaśnił mi zasadę działania preparatu i efekty jakie przyniesie. Wykonany zabieg z zastosowaniem Nucleofillu Eyes dał świetne efekty! Okolica oka rozświetliła się i mega nawilżyła. Polecam, świetny specjalista!
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Włodzimierz Markiewicz

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Białostockie Centrum Onkologii
ulica Ogrodowa 12
15-027 Białystok

Nie nalezy akurat do najsympatyczniejszych ludzi na swiecie ale jest swietnym specjalista. Chwala mu za to, ze pröbowal ratowac mi Matke.

prof. dr hab. n. med. Sławomir Wołczyński

Endokrynolog, Ginekolog

Rynek Kościuszki 13/13
Białystok

Prof. Wołczyński jest wspaniały jeżeli chodzi o leczenie niepłodności. Przez 6 lat odwiedzałam różne kliniki i nic dziecka jak nie było tak nie było, a pieniądze już mi się kończyły. Do niego trafiłam rok temu do artemidy, poleciłam mi go koleżanka której też pomógł w zajściu w ciążę. Na początku nie zrobił na mnie miłego wrażenia, ale po bliższym poznaniu, bardzo zyskał w moich oczach, fakt że wszystko trzeba z ...
Opinia dodana przez: Pacjentka
Pani doktor prowadziła moją pierwszą ciążę, wszystko było ok. Jednak na badaniu tzw. połówkowym (21 tc) wykonanym przez innego lekarza w innym poleconym przez nią miejscu, okazało się, że mój synek ma 2 torbiele splotów naczyniowych w główce, (poza tym serce i inne organy były prawidłowe). Poinformowano nas, że może to wskazywać na chorobę genetyczną płodu, choć prawdopodobieństwo jest niewielkie, ponieważ przy chorobach genetycznych zazwyczaj występują wady serca i innych ...
Opinia dodana przez: Gaga

lekarz Nawara Grażyna

NZOZ Centrum Medycze „B.Larsen”
Białystok ul. Chrobrego 16A lok.2
15-057 Białystok

Po pierwsze to lepiej być dobrą sprzątaczką, niż bylejakim lekarzem. Do pani doktor bym się bał przyjść z muszką owocowką , a co dopiero z dzieckiem . Trzeba mieć podejście do dziecka i do zestresowanych rodziców, to nie mięsny. Nie polecam.
Opinia dodana przez: Michał

dr n. med. Lech Gałek

Urolog

szpital MSWiA
Fabryczna 27
Białystok

Niesamowity człowiek, bardzo kompetentny lekarz z przeogromną wiedzą i doskonałym podejściem do pacjenta.
Opinia dodana przez: AGNIESZKA

lekarz Agnieszka Tomorowicz

Gabinet Laryngologiczny
Wojskowa 4 lok.3,4
15-270 Białystok

Kobieta z bardzo dobrym podejściem do dziecka. Wszystko tłumaczy. Daje wskazówki,opinie do szkoły jak pracować z dzieckiem.Polecam
Opinia dodana przez: Monika
Bardzo nieuprzejma .nie polecam. nerwus chyba nie taki powinien być lekarz w prywatnym gabinecie gdzie się płaci za wizytę.kompletny brak kultury .
Opinia dodana przez: Agnieszka

Beata Paszukow

Psycholog

Gabinet Psychologiczny "Otwarci"
Waszyngtona 18 lok.3
15-275 Białystok

Polecam. W zasadzie jestem pod wielkim wrażeniem... A miałem kontakt z kilkunastoma specjalistami. Od takich, którym opadały ręce - do takich którzy je podnosili by wziąć pieniądze i wypisać kolejną receptę. Byli też "GURU". Jeden ze specjalistów na opowieść o poczuciu odrealnienia i widzeniu świata jak by "za szybą" zasugerował bym odwiedził okulistę. Był też taki, który po pierwszym spotkaniu podsumował - hmm SZPITAL. I nie było by w tym ...

dr Elżbieta Narewska

Gabinet Uśmiechu
Transportowa 12/U7
15-399 Białystok

Pani doktor prowadzi mnie już od 10 lat. Zawsze szczegółowo odpowiadała na moje pytania. Proponowała jak poprawić kondycję oczu. Pomogła przy doborze i nauce nakładania soczewek. Polecam gorąco!