Lekarze Częstochowa

lekarz Ewa Grochowina

Kawodrzańska 10
42-200 Częstochowa

Miła konkretna babeczka wyjaśniła i zobaczymy mam nadzieję że w końcu trafiliśmy dobrze szybko przyjechała zbadała dzieciaki żaden lekarz tak szybko nie działał jak ona 🙂🙂

dr n. med. Piotr Chodór

EKG, Internista

MM-Med Częstochowa
Gajowa 44
42-200 Częstochowa

Pan Doktor Piotr Chodór potrafi wytłumaczyć i szczegółowo zająć się pacjentem ale tylko w swoim gabinecie prywatnym, chodzi o osobę w podeszłym wieku. A w Śląskim Centrum Chorób Serca (Zabrze) ten sam lekarz zamienia się w zupełnie inną osobą – jest oschły, małomówny, lakoniczny, niepunktualny. Natomiast przeprowadzone badania są wykonywane szybko, byle prędzej. Dodatkowo nie potrafi rozpoznać swojego pacjenta z prywatnego gabinetu, gdy przyjmuje w Śląskim Centrum Chorób Serca. W ...
Opinia dodana przez: Emilia

lekarz Marek Stachowicz

Combi-Med" Sp.z o.o.
ulica Dekabrystów 17/19
42-200 Częstochowa

Lekarz godny polecenia. Stawia trafną diagnozę i podejmuje właściwe, skuteczne leczenie. Zawdzięczm

dr Marek Mikołajczyk

Kopernika 10/12 lok. 8
42-200 Częstochowa

Dr. Marek Mikołajczyk odbierał mój poród, po którym do tej pory mam traumę. Lekarz wyprosił mojego partnera z sali, po czym tak mocno mnie przebadał, ze az się popłakałam, wsadził mi cewnik nie uprzedzając mnie o tym, o niczym mnie nie informował, był bardzo nieprzyjemny i niedelikatny, nie było postępu w porodzie wiec zanim Dr.zlecił cesarskie cięcie próbował dziecko wycisnąć na siłe kladac sie na moim brzuchu, poród był dla ...
Mam wrażenie że większość tych pochlebnych opinie o lekarzu jest pisana z polecenia . Mnie doktor rozpoznał migrenę bez badań bóle się nasilają a on dalej twierdzi że badania są zbędne bo to migrena

lekarz Kinga Nicer

Wenerolog, Dermatolog

Dekabrystów 33 paw. 42
42-200 Częstochowa

Wiedza i kompetencje na najwyższym poziomie,byłam u 3 specjalistów ta sama diagnoza,zupełnie inne leczenie kompleksowe,bardzo dziękuję i polecam innym pacjentom z problemami przerostu tkanki tłuszczowej.Małgorzata

lekarz Elwira Nowak-Adamska

Laryngolog

ulica 1-go Maja 21
42-200 Częstochowa

Byłam u Pani doktor 16l.temu. Dzisiaj ktos zapytał mnie o dobrego laryngologa, więc polecam... Nigdy nie zapomnę Pani Doktor, jako jedyna z naprawdę wielu lekarzy mi pomogła i do dzisiaj nie miałam kontaktu z laryngologiem❤️ Nigdy nie zapomnę Pani i zawsze będę wspominać bardzo pozytywnie. Dziękuję Milena L.
Opinia dodana przez: Milena

lekarz Urszula Beska

ulica Michałowskiego 26/35
42-200 Częstochowa

Pani Doktor Beska to pediatra z powołania.Nigdy nie odmówi pomocy,zawsze uprzejma,wszystko wysłucha i wytłumaczy czemu prowadzi takie leczenie a nie inne.
Opinia dodana przez: Katarzyna
{'id': 13036, 'name': u'Cz\u0119stochowa'} Okulista
                                       lek. med. Teresa Maciąg-Szewczyk

lek. med. Teresa Maciąg-Szewczyk

Przychodnia Okulistyczna Optimed
Aleja Wolności 33
42-200 Częstochowa

Polecam z czystym sumieniem Pani Doktor. W jej ręce można podarować swoje oczy 🙂 Pani Doktor jest bardzo miła i sympatyczna osoba gdzie na wszystkie moje pytania odpowiedziała 🙂 Uważam że warto się do niej zapisać 🙂
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Beata Tatrocka-Burzawa

Psychiatra

Wojewódzki Zakład Opieki Zdrowotnej nad Matką, Dzieckiem i Młodzieżą
Jana III Sobieskiego 7a
42-200 Częstochowa

Gdy wszyscy patrzeli na nas jak na dziwaków , ( bo moja córka w domu inaczej a u lekarza inaczej) dr. Tatrocka-Burzawa pomogła nam zrozumieć na jakiej zasadzie to działa i w jaki sposób możemy jej pomóc . Pomogła nam przetrwać trudny czas . Pełne zaufanie . Bardzo dziękujemy .
Opinia dodana przez: Anka

lekarz Maciej Śliwoń

SP ZOZ Miejski Szpital Zespolony
ulica Mirowska 15
42-200 Częstochowa

Pan Doktor jest cudownym człowiekiem, który uratował mi życie. Dzięki niemu żyje bez bólu, jestem po operacji. Cały zespół W Szpitalu był dla mnie bardzo pomocny i miły. Pan Doktor jest moim bohaterem. Z całego serca dziękuję za wszystko. Nie dam powiedzieć złego słowa. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia ☺️
Opinia dodana przez: Patrycja

Halina Kosińska

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Częstochowa

Gorąco polecam tego lekarza.Ząb został usunięty perfekcyjnie.Bardzo duże doświadczenie.Dobry kontakt z pacjentem.Oby więcej takich lekarzy.

Teresa Juruś-Rubin

ulica Michałowskiego 26/35
42-200 Częstochowa

Cudowny Człowiek i bardzo dobry Lekarz. Pomaga nam przy Córce. Pani Doktor jest zawsze uśmiechnięta i serdeczna. Jesteśmy bardzo wdzięczni za poświęcony czas. Pozdrawiamy. 😊
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Cecylia Zalewska

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Trzech Wieszczów"
ul. Zana 4
42-200 Częstochowa

Pani doktor nie zleciła mi kreatyniny przed tomografem mimo tego, że zapytałam o to czy jest konieczna. Pojechałam do szpitala, w którym miałam wykonywany tomograf i oczywiście okazało się, że bez wyniku kreatyniny nie zostanie mi wykonane badanie tomografem. Jak ufać w kompetencje takiego lekarza?
Opinia dodana przez: Klaudia

lek. dent. Joanna Bzdęga

ul. Dekabrystów 40, III piętro, lok 5
42-200 Częstochowa

Leczę zęby u Pani doktor od kilku lat. Jestem bardzo zadowolona ze sposobu i metody leczenie, z podejścia do pacjenta. Polecam zainteresowanym Panią doktor i jej "ludzkie" podejście do pacjenta.

lekarz Justyna Iwaszko

ulica Waszyngtona 50/54/24
42-200 Częstochowa

O Pani doktor można powiedzieć tylko w samych superlatywach. Moja mama trafiła do szpitala z potwornym bólem po prawej stronie pod żebrami. Przyjęli ją na oddział w w nocy z piątku na sobotę. Dla mnie oznaczało to weekend i czekanie do poniedziałku. W niedzielę dyżur miała Pani doktor natychmiast podjęła decyzję o operacji. Po niej jej stan był ciężki, septyczny. Wtedy jej przemyślana decyzja uratowała jej życie po raz pierwszy ...
Opinia dodana przez: Marta

dr Izabela Adamus

ulica Kilińskiego 42/44/31
42-200 Częstochowa

Wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze, pani Doktor to bardzo dobry specjalista godny polecenia :)

lek. dent. Wojciech Miazga

Sobieskiego 54
Częstochowa

jak dla mnie świetny lekarz miałam straszne problemy z zębami a on wyprowadzil je do super stanu. polecam!!!!

dr Halina Stolarczyk-Biskupek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Mede-Jan"
ul. Czecha 5b
42-200 Częstochowa

Ja do dr.Biskupek chodzę od prawie 17 lat miła,uprzejma czy prywatnie czy na NFZ traktuje pacjentki tak samo,była przy moich 3 porodach (potrafiła do mojego porodu przyjechać w sobotę gdzie nie powinna w tym dniu być wogole na oddziale)troskliwą i opiekuńcza po porodach. Niedawno miałam operację gdzie operował mnie inny ginekolog a po wybudzeniu pani doktor już stała obok mnie i uspokajała że wszystko jest ok i tak do dnia ...
Opinia dodana przez: Iza

lekarz Jadwiga Konarska

Lekarz rodzinny

NZOZ Przychodnia Lekarska "Nadrzeczna"
ul. Nadrzeczna 32A
42-200 Częstochowa

Te opinie pewnie rodzina wystawiła,za długo gada z pacjentami,a wiedza lekarska może i jest tylko nie wszystkim pomaga...