dr Jolanta Soszka

2,2
1,9
2,5
1,7

dopiero pojde do Pani doktor wiec napisze naprawde jak to z nia jest i przekonam sie na własnej skórze czy te negatywne komentarze maja pokrycie w rzeczywistosci

Witam! Jestem w 22 tyg ciąży! Przede wszystkim chcę ostrzec wszystkich przed panią dr. Jolantą Soszka!zdecydowanie nie polecam,już od pierwszej wizyty(6 tydz ciąży) nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia,oschła,zimna i traktująca mnie przedmiotowo kobieta!po pierwszym razie uznałam ze była w złym humorze i to nic,ale sytuacja powtarzała się na kolejnych wizytach!podobnie jak u poprzedniczek,na ból w dole brzucha stwierdziła że to początek stanu zapalnego pęcherza,wypisała tabletki!pierwszych witamin nie mogłam znaleźć w żadnej aptece,wyśmiała je że dobrych rzeczy nie sprowadzają, a gdy je przypadkiem znalazłam okazały się w kosmicznej cenie!do tej ...

Witam!
Jestem w 22 tyg ciąży!
Przede wszystkim chcę ostrzec wszystkich przed panią dr. Jolantą Soszka!zdecydowanie nie polecam,już od pierwszej wizyty(6 tydz ciąży) nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia,oschła,zimna i traktująca mnie przedmiotowo kobieta!po pierwszym razie uznałam ze była w złym humorze i to nic,ale sytuacja powtarzała się na kolejnych wizytach!podobnie jak u poprzedniczek,na ból w dole brzucha stwierdziła że to początek stanu zapalnego pęcherza,wypisała tabletki!pierwszych witamin nie mogłam znaleźć w żadnej aptece,wyśmiała je że dobrych rzeczy nie sprowadzają, a gdy je przypadkiem znalazłam okazały się w kosmicznej cenie!do tej pory nie potrafi rozpoznać płci dziecka,a mojego męża nie wpuściła na usg twierdząc że takie rzeczy trzeba zrobić prywatnie i warto cytuje 'poznać opinie drugiego lekarza'
W karcie ciąży nie mam zaznaczonych obrzęków nóg i popękanych naczynek,bo pani dr.stwierdziła ze takowe są nie możliwe w 18 tyg ciąży!
Zawsze byłam umawiana na konkretną godzinę ale nigdy o czasie nie wchodziłam gdyż pani doktor w tym momencie robiła sobie przerwy na herbatki i drugie śniadanie!
Na moje pytania odpowiadała lekceważąco i z pretensją w głosie że nie wiem o wielu rzeczach,a chyba to normalne w pierwszej ciąży!
Jestem w trakcie szukania innego ginekologa i w tej sytuacji zastanowię się 10 razy zanim kogoś wybiorę!

Witam, chodziłam do Pani doktor z racji tego, że mam nieregularne miesiaczki i od 2 lat nie moge zajsc w ciaze. Niestety nie mile wspominam wizyty z racji tego, ze od Pani doktor nic się nie dowiedziałam co mi jest, każda wizyta konczyła sie tylko receptami, zero badan oprocz cytologi. Po pol roku brania lekow na uregulowanie miesiaczki, brak poprawy a nawet pogorszenie sytuacji bo miesiaczki zrobily sie jeszcze bardziej nie regularne. Ogolnie leczylam sie rok czasu, dwa razy zatrzymala mi sie kompletnie miesiaczka na co Pani doktor po usg mowila, ze to ciaza. Nie wiem skad ona to brala bo ani razu sie to nie potwierdzilo a tylko narobila nadzieji. Po ostatniej wizycie stwierdzila, ze nie moze mi pomoc i zebym poszukala sobie innego lekarza. Porażka.

Nie wiem skąd jest tyle złych komentarzy o pani doktor. Ja dziś szłam do niej pierwszy raz z duszą na ramieniu a okazało się, że niepotrzebnie. Pani doktor była bardzo miła, zrobiła badanie, pokazała dzidziusia na ekranie, wytłumaczyła gdzie jest główka i reszta ciała i dała skierowanie na badania i odpowiedziała na wszystkie pytania. Polecam

jest naprawde ok badanie przeprowadzone delikatnie z odpowiednim komentarzem polecam

Zdecydowanie odradzam!Po pierwsze odmawia wypisania środków antykoncepcyjnych i nie wskazuje możliwości uzyskania recepty na antykoncepcje(złamanie art.39 Ustawy o zawodach lekarza).Po drugie wypisuje zawsze tzw.nowości(bardzo drogie).Po trzecie nie tłumaczy problemu,w milczeniu wypisuje receptę i zbywa pacjenta,nie odpowiada na pytania.Jest ironiczna,śmieje się pod nosem.Oj wiele by tu wymieniać Ciekawe czy dr.Wasilewski ma świadomość co o jego współpracownikach myślą pacjentki?Taki lekarz jak dr.Soszka to ogromna antyreklama dla kliniki dr.Wasilewskiego.

witam jestem pacjentka tej doktor i bylam kilka razy u niej na wizycie ale odradzam <pijaczka>smierdzialo vodka i nie jest bardzo nie mila nie polecam naprawde zastanowcie sie kilka razy jezeli macie zamiar do niej isc jestem w 14 tyg ciazy a nie robila mi zadnych badan jak zadawalam jej pytanie to z wielka laska odpowiadala <swinia> NIE POLECAM !!!!!!!!

Jestem w szoku co tu dziewczyny piszecie ! ja byłam Pani dr pacjentką i było wszystko ok badania leczenie krioterapia na NFZ, zawsze się przejmowała jak zapalenie powracało super wszystkim polecałam. Może dlatego, że ja nie byłam w ciąży tylko prowadziła moją antykoncepcję hormonalną i leczenie, teraz już nie chodzę do niej bo podobno nie mogą już wypisywać hormonów

Pani dr prowadziła moją ciążę, i nikomu jej nie polecam... przykre ale prawdziwe, szczególnie, że pracuje u boku dr Wasilewskiego do którego chodzę już od 6 lat i jest to dla mnie najlepszy ginekolog jakiego znam. jednakże ze względu na koszty finansowe postanowiłam prowadzić ciążę na NFZ, myślałam że dr Soszka zatrudniona w klinice Wasilewskiego będzie idealna ale jak się okazało jest bardzo niekompetentna. Przykro mi to mówić, nie lubię oceniać ludzi ale musiałam to napisać. Odnosi się wrażenie że Pani dr nie umie robić usg, gdyż do 25 tyg miała problem z określeniem płci dziecka, ponadto na wizyty nie wpuszczała mojego męża. Mąż się wściekł i zdecydowaliśmy się na prywatną klinikę, tam od razu zrobiono usg i wszystko wyjaśniono. Pani dr robiąc połówkowe usg zmierzyła tylko długość i wagę dziecka, gdzie powinna zrobić szereg innych pomiarów, a na pytanie czy wszystko dobrze odpowiedziała: wydaje się że raczej tak. To nie nastraja optymistycznie. poza tym tylko 2 razy zleciała mi badania krwi i moczu, w którym od początku były bakterie i zamiast to leczyć kazała mi tylko łykać żurawinę, po czym mój stan się pogorszył, doszło do silnego zapalenia układu moczowego :/ nie polecam, jest więcej kompetentnych lekarzy niż Pani dr, która wyraźnie lekceważy pacjentki

Duży plus dla Pani doktor ode mnie. Chodziłam do niej na NFZ a mimo to była dla mnie bardzo miła. Dr Soszka ponadto nie dyskryminuje kobiet, które nie planują mieć dzieci. Leczy je, zajmuje się nimi i nie wtrąca się w ich życie osobiste. Nie mam szacunku dla lekarzy, którzy dzielą pacjentów na tych prywatnych i tych na NFZ i uzależniają od tego swoją uprzejmość oraz do tych, którzy jak się dowiedzą, że kobieta nie planuje ciąży to traktują ją jak śmiecia i nie chcą jej badać, leczyć ani zlecać jakich kolwiek badań. Nie rozumiem zachwytów nad lekarzami do których się chodzi prywatnie (WIADOMO, że będą mili i uprzejmi bo dajesz im KASĘ). A Paniami ciężarnymi z reguły ginekolodzy obchodzą się
"jak z jajkiem"...