Lekarze

Danuta Krawczyk

Pielęgniarka

Esculap sc
47-120 Zawadzkie

Jedyna naprawdę Pani, która interesuje się losem małego pacjenta jak i dużego:) Wzbudza zaufanie od pierwszej chwili kontaktu. Moje dzieciaki ją bardzo lubią. Miła, uprzejma czego niestety brakuje reszcie Pań pracujących w tej przychodni. Pani Danuto tak trzymać:)

lek. dent. Anna Dorota Drzyzga-Walkowiak

Bogusławskiego 10 lok. 1
47-120 Zawadzkie

pełen profesjonalizm, leczę się już u Pani Doktor 3 rok, zawsze uprzejma, uśmiechnięta - polecam wszystkim znajomym.

lek. dent. Michał Ostrowski

Ortodonta

przychodnia
Wschodnia 44/2
90-271 Łódź

Bardzo miły lekarz.Kultura osobista jak i podejście do pacjenta jest na wysokim poziomie.Wyczerpujące odpowiedzi na pytania pacjenta,tłumaczenie zagadnien medycznych w sposób jak najbardziej przejrzysty.Dlatego z całą odpowiedzialnośca mogę polecić pana doktora oraz jego centrum medyczne.Ps: co do cen usług medycznych są po przystępnych cenach.

lek. dent. Małgorzata Ostrowska

Stomatolog dziecięcy

przychodnia
Wschodnia 44/2
90-271 Łódź

Polecam powierzenie swojego uzębienia Pani Małgorzacie. Korzystam z jej opieki od około 5-6 lat i w tym czasie wyleczyłem wszystkie zęby - od naprawy pourazowej jedynek po kanałowe 7.
Opinia dodana przez: Adam
Polecam doktor Dąbkowską! Jest świetnym specjalistą. Widać, że lubi to, co robi. Potrafi pomóc i wysłuchać. Jest bardzo miła, opanowana, spokojna, a zarazem wesoła. Lubię z nią rozmawiać:).
Opinia dodana przez: Patrycja
To najlepsza lekarka internistka jaką w życiu spotkałam. Ma czas i chęci wysłuchać pacjenta. Wnikliwie analizuje wyniki badań. Godna polecenia. Juz nie pracuje w lux medzie
Opinia dodana przez: Sylwia P
Gdybym od razu trafiła, prawdopodobnie moja depresja obyłaby się bez leczenia farmakologicznego, więc z ręką na dłoni - polecam!
Opinia dodana przez: M
Wielki Człowiek, wielki lekarz. Błyskotliwy, o szerokich horyzontach. Serce na dłoni.

lekarz MaŁgorzata Szczerba

J,pAWŁA II
Biały Dunajec

SUPER LEK.MOŻNA LICZYĆ ,,PIERW TRZEBA ZAUFAĆ CZŁOWIEKOWI POTEM LEKARZOWI '' POLECAM

dr Urszula Peda

Piotrków Trybunalski

Polecam Panią Doktor,bardzo kompetentna i uprzejma ,świetny lekarz.

lekarz Arkadiusz Wdowik

Chirurg naczyniowy

Venomedica
ulica Pamięci Katynia 12a
26-600 Radom

Godny polecenia lekarz,jedyny z tej dziedziny który podjął się mojego leczenia i nie widział tak jak inni potrzeby tradycyjnego cięcia.Dziś mam zdrowe ładne nogi bez żylaków.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Elżbieta Białkowska

Elmed
48-385 Otmuchów

Rzeczowa, miła i profesjonalna lekarka, zdrowie małego pacjenta i jego bezpieczenstwo stawia zawsze na pierwszym miejscu. Polecam
Opinia dodana przez: Katarzyna

Wiesława Lasik-Lesniak

Alergolog dziecięcy

Jasło

swietny specjalista i przemila osoba z rewelacyjnym podejsciem do dzieci.wizyta prywatna -ok.40zł:)

mgr Justyna Płócienniczak

Protetyk

Partyzancka 26c lok. 1
63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo kompetentna i miła osoba. Pamięta każdego pacjenta. Jest oddana swojej pracy. Grzecznie człowieka obsłuży i poradzi. Jestem zadowolony z aparatu słuchowego który mi zakładała. Bardzo dziękuję za pomoc!

lekarz Małgorzata Orczykowska

Kardiolog

Medicus
ul. Grunwaldzka 8, Krzeszowice
32-065 Kraków

Świetny specjalista, lata doświadczenia dają o sobie znać. Pani doktor poświęca mi niezbędną ilość czasu, bez pospiechu odpowiada na wszystkie moje pytania, dokładnie przebada. Gdy trafiłam do szpitala również monitorowała moje postępy w leczeniu, które później były kontynuowane w gabinecie.

lekarz Marcin Hawro

Choroby zakaźne, Internista

Przychodnia poz
3-go Maja 12
37-100 Łańcut

Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Dokładnie tłumaczy chorobę oraz przebieg leczenia. Polecam tego lekarza :)

mgr Paulina Michno

Dietetyk

Przychodnia poz
3-go Maja 12
37-100 Łańcut

Polecam wszytskim,Pani jest bardzo miła kompetentna potrafi zrozumieć i pomóc.

lekarz Anna Orasińska

Lekarz rodzinny

Medicus
58-260 Bielawa

Pani doktor jest pediatrą, który opiekuje się moją 15 miesięczna córeczka. Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z usług Pani doktor. Jak do tej pory Pani doktor zawsze pomogła nam z różnymi problemami z jakimi udaliśmy się do niej. Oprócz fachowej porady lekarskiej (doboru leków, zlecenia fachowych badań, skierowaniu do szpitala) pani doktor służy nam również poradami związanymi z rozwojem dziecka itp. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: RadekS

Joanna Marek

Położna

Zawidowska 4
Lubań

Bardzo miła i uprzejma Pani.Na miesiąc przed porodem pokazała cały oddział opowiedziała wszystko jak będzie mniej więcej wyglądało, co może się dziać. Trafiła na dość ciężki moment mojego porodu, gdyż dzidzia nie chciała zejść w kanał rodny pomimo maksymalnego rozwarcia. Bardzo mi pomogła i malutka w końcu zeszła niżej, co niestety inne położne próbowały od 3 godzin i nic się nie poprawiało. Przyjęła moje dzieciątko na świat i jestem jej ...

lekarz Tomasz Walendziak

PZOZ STARACHOWICE
ulica Radomska 70
27-200 Starachowice

Bardzo kompetentny. Tłumaczy przebieg leczenia. Lekarz z powołania.