LECZNICA OKULISTYCZNA Mega-Lens
Surowieckiego 8
02-785
Warszawa
Fantastyczna wizyta. Sprawnie, rzeczowo, miło. Z poczuciem, że lekarz chce pacjentowi pomóc, a nie jak najszybciej się go pozbyć. Gorąco polecam.
Polecam znakomitą w każdym calu opiekę medyczną dr Haliny Palmąka. Począwszy od dogłębnej diagnozy, poprzez celny dobór leków (najmniej inwazyjnych), zalecanych w leczeniu chorób - w moim i rodziny: dzieci i seniorów przypadkach, pani dr diagnozuje pacjenta nie tylko w kwestii aktualnej choroby, ale też ogólnie, przewidując następstwa i ewentualne komplikacje po stosowanym leczeniu - by w rezultacie pacjent mógł uniknąć wszelkich niepożądanych skutków przyjmowania leków. Poza tym, a właściwie …
Al. W. Sikorskiego 190
35-304
Rzeszów
Świetne podejście do pacjenta oraz rodziców. Pomimo widocznej "bieganiny" na oddziale, znalazła czas by porozmawiać z nami (rodzicami), wyjaśnić wszystko co dzieje się z dzieckiem i uspokoić. Widać, że ma dużą wiedzę i zależy jej na pacjentach, a to dziś nie takie częste.
Bardzo fajny pan doktor, konkretny. Zawsze mówi prosto i na temat. Potrafi słuchać. Dobrze się mną zaopiekował, gdy zachorowałam w trakcie ciąży (dobrał odpowiednie leki, poprosił o telefon z relacją jak się czuję i przyjście do kontroli). Kiedy męczyła mnie migrena, wysłał do szpitala na TK i inne badania, skierował do neurologa. Mąż też zadowolony. Przy każdym jego urazie udzielał szybkiej pomocy i wystawiał odpowiednie skierowanie, a potem leczenie.
Samodzielny Publiczny Szpital Zespolony Akademii Medycznej (USK) - Klinika Otolaryngologii
15-276
Białystok
Zgłaszam się z problemem a szanowna pani doktor nic z tym nie robi. Mówię że mam problemy z uchem i niedawno przeszłam infekcję - nawet nie raczyła spojrzeć mi do ucha. Zadaję pytanie a w odpowiedzi dostaje uśmiech i nic więcej. Czego się dowiedziałam? Niczego. Zero kompetencji. Zero profesjonalizmu i zero empatii. Jeszcze zgłoszę to do izby lekarskiej.
Biomed
Dantego 7/68
Warszawa
Chciałabym podzielić siè z Wami moją historią choroby, chodzi o szczelinè odbytu., której początek był kilka lat temu.Potworny, kłujący ból przy wypróżnianiu, płacz i chodzenie po ścianach.Ból ustawał zaraz po wypróżnieniu.Lekarz chirurg proktolog do którego udałam się na wizytè nie powiedział mi , że to szczelina, ale skutecznie ją zaleczył na kilka lat dilatatorem i maścią lidoposterin.Masowałam odbyt dwa razy dziennie przez 20 minut.Ból zupełnie ustał a zwieracz siè rozlużnił.I …
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "ZDRÓJ" s.c.
ulica Kościuszki 1
44-330
Jastrzębie-Zdrój
Wspaniały lekarz miły potrafi dobrze leczyć leki potrafi tak dopasować że ustępuje dolegliwości już tego samego dnia lekarz bardzo dobry zaufania
NZOZ "OPTI-MED"
ulica 19 Listopada 14D
33-300
Nowy Sącz
Najlepszy lekarz miły uprzejmy wszystko dobrze wytłumaczy polecam z całego serca nie widzę lepszego
Poradnia Profilaktyki, Leczenia i Terapii Uzależnień
3 Maja 6
80-802
Gdańsk
U pani doktor robiłam zabiegi laserem frakcyjnym. Zabiegi wykonane dokładnie i sprawnie. Już po pierwszym widziałam dużą różnicę. Blizny po trądziku zmniejszyły się i rozjaśniły. Pani doktor, jest miła, szybka, uśmiechnięta i konkretna. Czułam się potraktowana uczciwie i rzetelnie. Dodatkowy plus to próbki kosmetyków do pielęgnacji, które dostałam.
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medyk" sp. z o.o.
ulica Poprzeczna 1
43-225
Wola
Pani doktor to wspaniały lekarz. Poświęca czas pacjentowi jest uprzejma. Wspaniały specjalista. Lekarz godny polecenia
Dr Marek Koczan to godny polecenia ortopeda:miły, empatyczny kompetentny, dokładny specjalista, który nie traktuje pacjenta jako zło konieczne i nie pozostawia go na łaskę losu. Uzyskaną diagnozę , w moim przypadku z rtg, dokładnie wyjaśnił i przedstawił kolejne kroki leczenia pęknięcia kości promieniowej dłoni. Dziękuję Panie Doktorze za empatię i profesjonalizm, za całokształt.
Krucza 47a lok. 2a
00-509
Warszawa
Moja opinia jest pozytywna. Pan doktor zapoznał się z kartami wypisowymi ze szpitala, wykonał badanie brzucha, skierował na badania, umówił na kolejną wizytę. Przyjdę
Prosze Panstwa - rewelacja!!!. Lekarz naprawde uczciwy i godny polecenia. To co w nim cenie to to, ze zawsze mowi mi o moim zdrowiu prawde, a nie to co chce uslyszec. Wielu pewnie idac do lekarza chce uslyszec ze nic im nie dolega i ze musza brac witaminki, a jak katarek to antybiotyk.... tyle ze nie na tym - jak sie wydaje - medycyna polega. O kompetencjach lekarza niech tez …
NZOZ Poradnia Zdrowia Psychicznego
ulica Opolska 58
61-433
Poznań
Zdecydowanie polecam. Znakomity specjalista, ogromne doświadczenie a do tego oczywiście niezbędne ciepło, cierpliwość i serdeczność. Nie zbywa pacjenta i poświęca dużo czasu i uwagi.
Reklamy graficzne to treści, które funkcjonują w ramach usług Ranking Lekarzy.
Ta reklama pochodzi od:
Nazwa firmy:
Nazwa reklamodawcy:
NIP: