Od wielu lat jestem pacjentką Pani doktor, zawsze mi pomagała. Jest dokładna, cierpliwa i kompetentna. Najważniejsze jest to, że ma wspaniałe podejście do pacjenta. Po wizycie u Pani doktor, nawet sytuacje bólowe są mniej odczuwalne a zalecane terapie pomagają. Byłoby wspaniałe gdyby wszyscy lekarze prezentowali zbliżony do Pani doktor poziom.
Pani Doktor jest bardzo mila ,konkretna posiada bardzo szeroki zakres wiedzy i umiejetnosci dlatego czesto nawet najlepszy specjalista z konkretnej dziedziny jej niedorownuje.Jesli szukasz dobrego internisty i lekarza rodzinnego w doslownym tego slowa znaczeniu to goraco polecam !!!.Pani Doktor Ci pomoze ,wyleczy ,wyslucha ,doradzi.To najlepszy internista jakiego znam 😃😃😃.Piec gwiazdek by ocenic Pania Doktor to zdecydowanie za malo.Dlatego ja prywatnie stawiam 10 gwiazdek i jeszcze raz goraco i szczerze polecam …
Przychodnia Okulistyczna LOOK-MED
Magiczna 4
03-295
Warszawa
Jestem bardzo zadowolona z opieki. Dostałam lek który pomógł za pierwszym razem. Mam zupełnie inne poczucie. Jeżeli nikt nie pyta, to robi swoje ja otrzymałam informacje o które pytałam. Uważam że jest dobrym okulistą.
Bardzo dokładna Pani Doktor, Podczas USG zauważyła niepokojące zmiany w jajnikach, których wcześniej dwoje innych ginekologów nie zauważyło, Wizyta u Pani Doktor przebiegła w bardzo miłej i spokojnej atmosferze. Wszystkie moje pytania zostały dokładnie i cierpliwie wyjaśnione, dzięki czemu czułam się w pełni zaopiekowana. Pani Doktor jest empatyczna, profesjonalna i wzbudza duże zaufanie. Zdecydowanie polecam!
Z całego serca polecam tego stomatologa. Moje dziecko panicznie bało się wizyty u dentysty. Dzięki niezwykłemu podejściu, cierpliwości i spokojowi doktora strach ustąpił miejsca zaufaniu. Pan doktor wszystko dokładnie tłumaczy , buduje przyjazną atmosferę i dba o to, aby dziecko czuło się bezpiecznie na każdym etapie wizyty . Profesjonalizm połączony z empatią sprawia, że wizyta przebiega bez stresu, a moje dziecko wychodzi z gabinetu szczęśliwe i dumne z siebie.
Ja niestety nie mam dobrego zdania...Pani doktor owszem miła, nawet bardzo ale już do niej nie wrócę, przyszedłem z zdiagnozowaną grzybicą palucha stopy prawej, palec zniekształcony po usunięciu, bardzo brzydki..przedstawiłem Pani doktor wynik badania- Flussarium spp-2+ obfite. Rada lekarza? nie trzeba lekarstw po prostu ''zapuścić'' paznokieć i go obciąć....oczywiście to nie pomogło, do tego miałem sporo brodawek na stopach Pani dr, zaleciła mrożenie ale jakby mnie wystraszyła-,że to jest BARDZO …
NZOZ Optomed
Jana Pawła II 9
39-120
Sędziszów Małopolski
Bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz.USG na miejscu podczas wizyty,wytłumaczy schorzenie,poświęca dużo czasu na pacjenta.Stara się pomóc pacjentowi.Polecam.
UniCardia&UniMedica&UniEstetica Małopolskie Kliniki Specjalistyczne
Kluczborska 17 ( 2-3 piętro)
31-271
Kraków
Pan dr wykonał u mnie zabieg stabilizacji kręgosłupa lędźwiowego. To pierwszy lekarz po wielu latach leczenia, który wzbudził moje zaufanie. Człowiek, od którego bije spokój, wysoka kultura osobista a przede wszystkim empatia. Na pierwszej wizycie zostałam wysłuchana, przebadana, otrzymałam konkretną i prawidłową diagnozę oraz skierowanie na operacje z NFZ. Pomyślałam: ten człowiek naprawdę chce mi pomóc... W celu złagodzenia bólu Pan dr zaproponował mi blokadę, która okazała się zbawienna w …
Ośrodek Leczenia Specjalistycznego Szpital Nowowiejski
Nowowiejska 27
00-665
Warszawa
W podejsciu dr Ryczka do pacjenta czuć ogromne doświadczenie szpitalne. Tu nie ma dywagacji, zastanawiania się, jest konkret. Fachowo, uprzejmie, precyzyjnie. Poza tym nie oczekujcie głaskania po głowie, dr Ryczek pracuje na codzień w szpitalu 'wojskowym' jest wiec punktualny, skoncentrowany na pracy, stawia pewne diagnozy, zwraca uwagę na szczegóły. Polecam z czystym sumieniem.
NZOZ Specjalistyczna Praktyka Chirurgiczna
Rydułtowy
Pan Doktor Sekulak to lekarz godny zaufania, rzetelny i kompetentny, pełen empatii dla pacjenta jak i odwiedzających go najbliższych, spokojnie tłumaczy przebieg leczenia tak by pacjent i najbliższa mu osoba była w stanie zrozumieć jak postępuje leczenie. Bardzo uprzejmy i rzeczowy. Szczerze polecam
Po przeczytaniu negatywnych opinii naprawdę bałam się iść do tego lekarza, ale pilność sytuacji tego wymagała, więc zaryzykowałam. I co mogę powiedzieć - wizyta była absolutnie kompetentna, pani doktor była cierpliwa i empatyczna, a przepisane leczenie okazało się skuteczne. Od tego czasu byłam u niej na wizycie jeszcze raz. Drugie spotkanie przebiegło w równie przyjemnej atmosferze i z profesjonalnym podejściem.
Onko-Centrum
Ignacego Daszyńskiego 2
20-250
Lublin
Bardzo kompetentny i dokładny. Odpowiedział na moje wszystkie pytania, wytłumaczył. Przeprowadził skomplikowaną operację i interesował się moim stanem na bloku pooperacyjnym. Z czystym sumieniem polecam.
CSK MSWiA
ulica Wołoska 137
02-507
Warszawa
Jestem pod wielkim wrażeniem wizyty u Pana Dr Kulawika. Dzięki błyskawicznej diagnozie uniknąłem zawału.
Świetny lekarz, bardzo pomocny, wnikliwy kompetentny, bezinteresowny, zaangażowany i serdeczny. Pan doktor poświecił dużo czasu i zainteresowania mojemu przypadkowi. Wnikliwie zbadał, trafnie zdiagnozował, dokładnie wyjaśnił na czym będzie polegał zabieg. Przeprowadził skutecznie leczenie a ja czuje się teraz świetnie. Bardzo polecam i serdecznie dziękuje Panu Doktorowi za opiekę i troskę
Dr Smak wspaniały życzliwy człowiek. Trafiłam do dr na całe szczęście bo poprzedni ortopeda doprowadziłby mnie do kalectwa. Dr w 100% postawił trafną diagnozę i wdrożył szybkie zabiegi. W ciągu tygodnia zauważalna duża poprawa. Polecam z pełną odpowiedzialnością dr Cypriana Smaka.
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Badań Medycznych i Środowiskowych
Olszynki Grochowskiej 2 B
04-281
Warszawa
Pan Doktor prowadzi mojego synka. Ma świetny kontakt z trudnym w komunikacji dzieckiem oraz jest dostępny w razie kłopotów, pomiędzy wizytami. Zastosowane leczenie daje doskonałe rezultaty. Polecam!
epione
ul. piotrowicka 68 Katowice
40-723
Katowice
Mój synek ma atopowe zapalenie skóry. Na nodze zrobił mu się "placek", który ślimaczył się od kilku tygodni. Żadne preparaty nie pomagały. Po obszernym wywiadzie pani doktor przepisała maści, których efekt widziałam już po 2 dniach. Polecam.
Reklamy graficzne to treści, które funkcjonują w ramach usług Ranking Lekarzy.
Ta reklama pochodzi od:
Nazwa firmy:
Nazwa reklamodawcy:
NIP: