- 48127

lekarz Marcin Zedler

Neurolog

liczba opinii: 3

ulica Dojazd 34
60-637 Poznań

Lekarz w 100% godny polecenia , błyskawiczne przyjęcie na oddział. Zlecenie wszystkich niezbędnych badań w trybie pilnym. Ciągłe zainteresowanie pacjentem. Szybko postawiona diagnoza, bardzo szczegółowo odpowiada na pytania dotyczące choroby i dalszego postępowania w leczeniu. Prawdziwy lekarz z powołania godny polecenia.
Opinia dodana przez: Lidka

lekarz Sebastian Kwiatek

liczba opinii: 3

Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe
ul. Powstańców 52-54
40-024 Katowice

Pan dr Sebastian Kwiatek jest bardzo dobrym lekarzem , mimo młodego wieku wie co robi .Córka przywiozła mnie do szpitala w stanie ciężkim mimo protestów innych lekarzy postawił mnie na nogi . Teraz czuję się dużo lepiej mimo mojego stanu zdrowia a mam skończone 88 lat i jestem bardzo wdzięczna panu doktorowi. Rodzina także serdecznie dziękuje.E-mail jest córki Grażyny
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Irena Ciećko-Michalska

Internista

liczba opinii: 3

Gabrieli Zapolskiej 42
30-126 Kraków

Od wielu lat jestem pacjentką Pani doktor, zawsze mi pomagała. Jest dokładna, cierpliwa i kompetentna. Najważniejsze jest to, że ma wspaniałe podejście do pacjenta. Po wizycie u Pani doktor, nawet sytuacje bólowe są mniej odczuwalne a zalecane terapie pomagają. Byłoby wspaniałe gdyby wszyscy lekarze prezentowali zbliżony do Pani doktor poziom.
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Anna Jędryszek-Grochoła

Internista

liczba opinii: 3

Limanowskiego 58A
37-500 Jarosław

Pani Doktor jest bardzo mila ,konkretna posiada bardzo szeroki zakres wiedzy i umiejetnosci dlatego czesto nawet najlepszy specjalista z konkretnej dziedziny jej niedorownuje.Jesli szukasz dobrego internisty i lekarza rodzinnego w doslownym tego slowa znaczeniu to goraco polecam !!!.Pani Doktor Ci pomoze ,wyleczy ,wyslucha ,doradzi.To najlepszy internista jakiego znam 😃😃😃.Piec gwiazdek by ocenic Pania Doktor to zdecydowanie za malo.Dlatego ja prywatnie stawiam 10 gwiazdek i jeszcze raz goraco i szczerze polecam …
Opinia dodana przez: Elzbieta

lekarz Beata Cichowska

Okulista

liczba opinii: 3

Przychodnia Okulistyczna LOOK-MED
Magiczna 4
03-295 Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z opieki. Dostałam lek który pomógł za pierwszym razem. Mam zupełnie inne poczucie. Jeżeli nikt nie pyta, to robi swoje ja otrzymałam informacje o które pytałam. Uważam że jest dobrym okulistą.
Opinia dodana przez: Alis

lekarz Ewa Gacuta

Ginekolog położnik

liczba opinii: 3

Kołodziejska 17
15-256 Białystok

Bardzo dokładna Pani Doktor, Podczas USG zauważyła niepokojące zmiany w jajnikach, których wcześniej dwoje innych ginekologów nie zauważyło, Wizyta u Pani Doktor przebiegła w bardzo miłej i spokojnej atmosferze. Wszystkie moje pytania zostały dokładnie i cierpliwie wyjaśnione, dzięki czemu czułam się w pełni zaopiekowana. Pani Doktor jest empatyczna, profesjonalna i wzbudza duże zaufanie. Zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Artur Pośpiech

Stomatolog

liczba opinii: 3

Westerplatte 6/31
11-400 Kętrzyn

Z całego serca polecam tego stomatologa. Moje dziecko panicznie bało się wizyty u dentysty. Dzięki niezwykłemu podejściu, cierpliwości i spokojowi doktora strach ustąpił miejsca zaufaniu. Pan doktor wszystko dokładnie tłumaczy , buduje przyjazną atmosferę i dba o to, aby dziecko czuło się bezpiecznie na każdym etapie wizyty . Profesjonalizm połączony z empatią sprawia, że wizyta przebiega bez stresu, a moje dziecko wychodzi z gabinetu szczęśliwe i dumne z siebie.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Maria Jeżewska

Dermatolog

liczba opinii: 3

Hagera 41
Zabrze

Ja niestety nie mam dobrego zdania...Pani doktor owszem miła, nawet bardzo ale już do niej nie wrócę, przyszedłem z zdiagnozowaną grzybicą palucha stopy prawej, palec zniekształcony po usunięciu, bardzo brzydki..przedstawiłem Pani doktor wynik badania- Flussarium spp-2+ obfite. Rada lekarza? nie trzeba lekarstw po prostu ''zapuścić'' paznokieć i go obciąć....oczywiście to nie pomogło, do tego miałem sporo brodawek na stopach Pani dr, zaleciła mrożenie ale jakby mnie wystraszyła-,że to jest BARDZO …
Opinia dodana przez: Daniel

lekarz Janusz Starzec

Urolog

liczba opinii: 3

NZOZ Optomed
Jana Pawła II 9
39-120 Sędziszów Małopolski

Bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz.USG na miejscu podczas wizyty,wytłumaczy schorzenie,poświęca dużo czasu na pacjenta.Stara się pomóc pacjentowi.Polecam.
Opinia dodana przez: Anonim
{'id': 41595, 'name': 'Kraków'} Neurochirurg
                                       lek. med. Paweł Radło

lek. med. Paweł Radło

Neurochirurg, Ortopeda

  (+1 więcej)
liczba opinii: 3

UniCardia&UniMedica&UniEstetica Małopolskie Kliniki Specjalistyczne
Kluczborska 17 ( 2-3 piętro)
31-271 Kraków

Pan dr wykonał u mnie zabieg stabilizacji kręgosłupa lędźwiowego. To pierwszy lekarz po wielu latach leczenia, który wzbudził moje zaufanie. Człowiek, od którego bije spokój, wysoka kultura osobista a przede wszystkim empatia. Na pierwszej wizycie zostałam wysłuchana, przebadana, otrzymałam konkretną i prawidłową diagnozę oraz skierowanie na operacje z NFZ. Pomyślałam: ten człowiek naprawdę chce mi pomóc... W celu złagodzenia bólu Pan dr zaproponował mi blokadę, która okazała się zbawienna w …
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Robert Ryczek

Kardiolog

liczba opinii: 3

Ośrodek Leczenia Specjalistycznego Szpital Nowowiejski
Nowowiejska 27
00-665 Warszawa

W podejsciu dr Ryczka do pacjenta czuć ogromne doświadczenie szpitalne. Tu nie ma dywagacji, zastanawiania się, jest konkret. Fachowo, uprzejmie, precyzyjnie. Poza tym nie oczekujcie głaskania po głowie, dr Ryczek pracuje na codzień w szpitalu 'wojskowym' jest wiec punktualny, skoncentrowany na pracy, stawia pewne diagnozy, zwraca uwagę na szczegóły. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Artur Biedroń

Andrzej Sekulak

Anestezjolog, Chirurg ogólny

liczba opinii: 3

NZOZ Specjalistyczna Praktyka Chirurgiczna
Rydułtowy

Pan Doktor Sekulak to lekarz godny zaufania, rzetelny i kompetentny, pełen empatii dla pacjenta jak i odwiedzających go najbliższych, spokojnie tłumaczy przebieg leczenia tak by pacjent i najbliższa mu osoba była w stanie zrozumieć jak postępuje leczenie. Bardzo uprzejmy i rzeczowy. Szczerze polecam
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Urszula Jesień-Sokołowska

liczba opinii: 3

Os. Kolorowe 18/48
31-940 Kraków

Po przeczytaniu negatywnych opinii naprawdę bałam się iść do tego lekarza, ale pilność sytuacji tego wymagała, więc zaryzykowałam. I co mogę powiedzieć - wizyta była absolutnie kompetentna, pani doktor była cierpliwa i empatyczna, a przepisane leczenie okazało się skuteczne. Od tego czasu byłam u niej na wizycie jeszcze raz. Drugie spotkanie przebiegło w równie przyjemnej atmosferze i z profesjonalnym podejściem.
Opinia dodana przez: Wiktoria

lek. med. Marcin Kubiak

Chirurg ogólny, Onkolog

liczba opinii: 3

Onko-Centrum
Ignacego Daszyńskiego 2
20-250 Lublin

Bardzo kompetentny i dokładny. Odpowiedział na moje wszystkie pytania, wytłumaczył. Przeprowadził skomplikowaną operację i interesował się moim stanem na bloku pooperacyjnym. Z czystym sumieniem polecam.
Opinia dodana przez: Żaneta
{'id': 34431, 'name': 'Warszawa'} Internista
                                       dr n. med. Tomasz Kulawik

dr n. med. Tomasz Kulawik

Internista, Kardiolog

liczba opinii: 3

CSK MSWiA
ulica Wołoska 137
02-507 Warszawa

Jestem pod wielkim wrażeniem wizyty u Pana Dr Kulawika. Dzięki błyskawicznej diagnozie uniknąłem zawału.
Opinia dodana przez: Grzegorz

Jacek Czyczerski

Internista

liczba opinii: 3

Gabinet lekarski
58-150

Bardzo dobry lekarz, chodzę do niego od kilku lat i mam jak najlepszą opinię. Nie tylko znakomity fachowiec ale również człowiek na poziomie , kultura, empatia, podejście do pacjenta 10/10 punktów. Polecam każdemu.
Opinia dodana przez: Grażyna
Świetny lekarz, bardzo pomocny, wnikliwy kompetentny, bezinteresowny, zaangażowany i serdeczny. Pan doktor poświecił dużo czasu i zainteresowania mojemu przypadkowi. Wnikliwie zbadał, trafnie zdiagnozował, dokładnie wyjaśnił na czym będzie polegał zabieg. Przeprowadził skutecznie leczenie a ja czuje się teraz świetnie. Bardzo polecam i serdecznie dziękuje Panu Doktorowi za opiekę i troskę
Opinia dodana przez: W.

lekarz Cyprian Smak

Ortopeda

liczba opinii: 3

Gabinet
Poznań

Dr Smak wspaniały życzliwy człowiek. Trafiłam do dr na całe szczęście bo poprzedni ortopeda doprowadziłby mnie do kalectwa. Dr w 100% postawił trafną diagnozę i wdrożył szybkie zabiegi. W ciągu tygodnia zauważalna duża poprawa. Polecam z pełną odpowiedzialnością dr Cypriana Smaka.
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Sławomir Zacha

Ortopeda

liczba opinii: 3

SPZOZ "Zdroje"
70-752

Porażka. Brak zgłębienia problemu. Brak zainteresowania wynikiem z Rtg. Jedyny cel to ostrzykiwanie kolagenem, bez potrzeby. Dlaczego ? Bo to podnosi koszt wizyty. Zero właściwego potraktowania przypadłości. Koszmar.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Marcin Matuszyk

Internista

liczba opinii: 3

402
32-420 Gdów

Pan Doktor jest bardzo miłym człowiekiem, ma ogromną wiedzę medyczną. Leczę się u niego wraz z rodziną od wielu lat i nigdy nie chciałabym innego lekarza. Serdecznie polecam i pozdrawiam Pana Doktora!
Opinia dodana przez: Michalina


Copyright ©2026 RankingLekarzy.pl

Zapisz medistore lekarzStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się