Lekarze

Psycholog, Psychoterapeuta

AGENCJA POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ PSYCHE
Michałowicza 56/3
43-300 Bielsko-Biała

Byłam w głębokiej depresji, myślałam o samobójstwie. Dzięki Pani Alicji żyję. To godną polecenia specjalistka, którą cechuje wiedzą i empatia.

Centrum Tomatis

Logopeda dziecięcy, Neurolog dziecięcy

Centrum Tomatisa
os. Piastowskie 36/1
61-151 Poznań

Za kompleksową diagnozę zapłaciłem 130 zł, a za kolejne wizyty 60 zł. Ostatnia wizyta diagnostyczne - podsumowująca była bezpłatna. Efekty leczenia Marysi to zmiany na lepsze w zachowaniu, nie jest wybuchowa i nie złości się, nie krzyczy jak dawniej. Mówi zadaniami i chce mówić. Miała problem z opóźnionym rozwojem mowy, brała Notropil. Po mało skutecznym leczeniu do Tomatisa skierowała nas dr Zielińska z Kliniki Neurologii Dzieci i Młodzieży z Przybyszewskiego. ...

lekarz Lidia Dymalska-Kubasik

Endokrynolog, USG

ulica Miedzińskiego 6 C/10
63-900 Rawicz

Od 13 lat leczę się u p.Doktor i żadnych zastrzeżeń jestem bardzo zadowolona .Konktretna ,fachowo wszystko tłumaczy i oczywiście bardzo uprzejma z miłą chęcią wchodzi się do gabinetu.
Opinia dodana przez: Iwona

prof. dr hab. n. hum. Jacek Szmidt

Chirurg naczyniowy

"Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego"
Banacha 1a
02-097 Warszawa

Najwyższej klasy specjalista, ranga międzynarodowa, konsultant krajowy w dziedzinie chirurgii ogólnej, ordynator kliniki chirurgii ogólnej i naczyniowej w szpit. na ul. Banacha w W-wie, do tego - i to robi największe wrażenie podczas spotkania z Profesorem - jeden z najbardziej skromnych i uroczych ludzi jakich spotkałem. A wielu spotkałem w życiu. Kontakt - ja odnalazłem profesora przez Przychodnię na ul.. Uniwersyteckiej 5 w W-wie, k. Pl. Narutowicza
Opinia dodana przez: maciej

lekarz Piotr Sekułowicz

Lekarz rodzinny, Pediatra

Specjalistyczny Gabinet Pediatrii i Medycyny Rodzinnej
Rabka-Zdrój

Bardzo dobry specjalista. Ma świetne podejscie do malego pacjenta oraz rodzica. Moja 5miesieczna Zuzia byla usmiechnieta i spokojna.

mgr Agata Kawalerczyk

Psycholog dziecięcy

ZOZ PULS MED
LEGIONÓW PIŁSUDSKIEGO 27A.
32-800 Brzesko

Mogę spokojnie polecić tego psychologa znajomym. Rozumie problemy, pomaga je rozwiązać, dobrze się z nim rozmawia.

dr n. med. Karolina Jaszczyńska-Nowinka

Ginekolog, Ginekolog onkolog

ARS MEDIC
Poznań

Bardzo kompetentny lekarz, lekarz godny polecenia jako lekarz i jako człowiek, mam 62 lata ale dopiero pierwszy raz w życiu spotkałam się z tak szybką reakcją i pomocą lekarza na moje problemy zdrowotne.Na szczęście problemy okazały się nie takie groźne jak na początku wyglądały.
Opinia dodana przez: Lidia

mgr Dorota Dyksowska

Psycholog, Psychoterapeuta

Centrum Terapii poznawczo behawioralnej
Wilcza 28/20
Warszawa

Zdecydowanie polecam, Pani Dorota pomogła mi poradzić sobie z nerwicą, która trwała kilka lat. Terapia była bardzo skuteczna, a przy okazji przebiegała w atmosferze zrozumienia i bezpieczeństwa co też jest nie bez znaczenia. Terapię wspominam jako jedno z ważniejszych przeżyć w moim życiu. To co wzbudzało we mnie bardzo duże poczucie zaufania to bardzo uczciwe podejście do kwestii terapii ze strony Pani Doroty.
Opinia dodana przez: runo lesne

lekarz Agnieszka Morawska

Laryngolog

Klinika ORL
ul.Śniadeckich 2
Kraków Kraków

Bardzo, bardzo chwalę i cenię Panią dr Agnieszkę Morawską. Panią doktor poznałam na wizytach w przychodni na os.Uroczym w Nowej Hucie. Jest kompetentna, uprzejma i wzbudza zaufanie moje jak i innych pacjentów ( wiem z rozmów tzw.korytarzowych ). Na pewno nie zmienię lekarza tej profesji a dodam, że wszystkim będę polecać Panią doktor.

dr Czesława Piątek-Nosal

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

67-200 Głogów

Pani doktor super,czas ,diagnoza,poświęcenie żadko można spotkać takiego lekarza z pasją i poświęceniem
Opinia dodana przez: EWA

lekarz Artur Korzec

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Ośrodek Pielęgniarstwa "Pomoc" s. c. Niewiadomska-Jarosz, Nesteruk
Szkolna 6
33-200 Dąbrowa Tarnowska

Bardzo dobry lekarz. Godny polecenia. Dwa kolana wyleczone dzięki niemu - więc wiem o czym mówię. Wysokiej klasy specjalista w swojej dziedzinie.
Opinia dodana przez: Jarek
Wspaniały lekarz i życzliwy człowiek! Można powiedzieć, że wraz z innymi lekarzami szpitala Jana Pawła II "nawrócił" moją babcią z drogi na "tamten świat". Dla każdego pacjenta jest wyrozumiały, miły, uprzejmy. Nie olewa ludzi starszych (że np starszej osobie nie warto robić czegoś tam, bo ma dużo lat, więc pewnie i tak nie długo umrze)-nie, nie, nic z tych rzeczy! Nigdy nie zauważyłam złości czy zniecierpliwienia, nie krzyczy na ludzi ...

dr n. med. Józef Misterka

Mickiewicza 3a lok. 5
26-600 Radom

Prawdziwy lekarz z powołania, serdecznie polecam.

dr n. med. Monika Morawska-Kochman

Laryngolog

Komandorska 53E / 2
Wrocław

Pani doktor jest przecudownym człowiekiem i rewelacyjnym specjalistą. Ma świetne podejście do pacjenta (do dzieci również!), zawsze tłumaczy metody leczenia i łączy je z innymi schorzeniami. Dwukrotnie operowała moją córkę-drenaż uszu, już wtedy wiedziałam, że moje dziecko jest w bardzo dobrych rękach. Nareszcie spotkałam lekarza, do którego mam ogromne zaufanie, a wielu specjalistów odwiedziliśmy diagnozując córkę.Serdecznie polecam!Miło spotkać lekarza,mającego tak ogromne serce i wiedzę-niezwykłe połączenie!

lek. dent. Cezary Gaweł

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Obwód Lecznictwa Kolejowego
ulica Dworcowa 13
66-400 Gorzów Wielkopolski

Co tu dużo mówić, nie zamieniłabym dr Gawła na żadnego innego dentystę, nigdy nie spodziewałabym się, że u dentysty można zasnąć, a jednak. Naprawdę mogę mówić o nim od jak najlepszej strony.
Opinia dodana przez: Monika
{'id': 18714, 'name': u'Koszalin'} Stomatolog
                                       lek. stom. Elżbieta Burcza

lek. stom. Elżbieta Burcza

Gabinet Stomatologiczny Elżbieta Burcza
Rynek Staromiejski 11 lok. 1
75-452 Koszalin

Jak dla mnie najlepsza, konkretna, co trzeba wytłumaczy, no i nie jest drogo, ceny bardzo niskie. Polecam
Opinia dodana przez: luki

lekarz Grzegorz Nowak

Świętokrzyskie Centrum Matki i Noworodka
ul.Prosta
Kielce

Bardzo dobry ginekolog. Miły,kompetentny. Po mimo tego że przyjmuje na fundusz to bardzo dba o pacjentki. Ciężarne mają zapewnioną fachową i rzetelna opiekę z dr strony. Prowadzi ciążę lepiej niż nie jeden ginekolog który bierze kasę za wizyty. Wiem to z własnego doświadczenia, gdyż pierwszą ciążę biegalam do lekarza ze szpitala z Kościuszki i gdy doszło do porodu wczesnego nic nie pomlog. Ten lekarz natomiast całą ciążę dbao całokształt ciąży. ...

lekarz Renata Słomczyńska

Lekarz rodzinny

NZOZ PLR Słomczyńska
św.Pawła11
41-500 Chorzów

Bardzo Fajna Pani Doktor , miła sympatyczna..wysłucha pacjenta. Zasugeruje się tym co mówi , empatyczna . Traktuje pacjenta z szacunkiem. Polecam

lekarz Marek Szczepański

Lekarz rodzinny

PZZOZ CBędzin
szpitalna40
41-250 Czeladź

Uprzejmy,kulturalny,słucha z uwagą.Trafne diagnozy.Ogromna wiedza.Idealny lekarz rodzinny.Polecam :)
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Marek Woźniacki

3G Dentist
ul. Kielecka 1/02
Kraków

Ja byłam w Indexmedice. Polecam tego lekarza i miejsce. Bardzo sympatyczny i stwarza luźną atmosferę podczas leczenia. Nie stresuje :)
Opinia dodana przez: grizzy78