Lekarze Gdynia

Internista, Diabetolog

Lekarska Spółdzielnia Pracy
Obr. Wybrzeża 1/3
81-366 Gdynia

Najlepsza, dzięki niej opanowałam cukrzycę i tak przy okazji jako skutek uboczny schudłam 20 kilogramów

lekarz Damian Odya

Lekarz medycyny pracy, Internista

PRODENT Gdynia Dąbrówka
ul. Sojowa 4E/1
81-589 Gdynia

Serdecznie polecamy :) U doktora byłam na konsultacji z córką odnośnie nośnie aparatu ortodontycznego. Już po pierwszej wizycie odniosłyśmy wrażenie, że mimo, że lekarz jest bardzo młody, posiada ogromną wiedzę i umiejętności. Poza tym jest bardzo uprzejmy i potrafi wszystko jasno i klarownie wyjaśnić, a do każdego pacjenta stosuje indywidualne podejście. Niewyobrażalne jest to, jak szybko po założeniu aparatu, u córki było widać ogromną zmianę w uzębieniu, a efekt końcowy ...
Opinia dodana przez: Dentysta Chwarzno

lekarz Krzysztof Wąsewicz

LUX MED
ulica Morska 127
81-222 Gdynia

Skrupulatny, uczciwy, profesjonalny, stwarzający pacjentce poczucie bezpieczeństwa, wyrozumiały . Najlepszy.
Opinia dodana przez: anna

lekarz Hanna Muller

Internista, Kardiolog

Gabinet
Gdynia

POLECAM PANIA DOKTOR BARDZO UPRZEJMA I MA DUŻO EMPATII A TAKŻE OGROMNĄ WIEDZĘ MEDYCZNĄ .DZIĘKUJE JEJ ZA URATOWANIE ŻYCIA MOJEMU SYNOWI.
Opinia dodana przez: ELA

lekarz Jarosław Sova

Otolaryngolog

81-589 Gdynia

Po ponad 15 latach leczenia u różnych specjalistów trafiłem do dr Sovy i w końcu uwierzyłem, że można się wyleczyć. To uczucie, że doktorowi zależy na dobru pacjenta jest bezcenne. Dr Sova jest lekarzem z powołania w 101 % ! Szkoda, że nie można sklonować dr Sovy. Brakuje niestety takich lekarzy. PILECAM!
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Jarosław Szady

Neurolog

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
ulica Obr.Wybrzeża 1-3
81-367 Gdynia

Doktor Szady to NEUROLOG godny polecenia. Dokładny, cierpliwy, duża empatia i zrozumienie, bardzo dobry specjalista i co ważne miły jako człowiek. Panu Doktorowi serdecznie Dziękuję za prowadzeniu mnie ku zdrowiu, a było faktzcznie źle....Z całego serca Polecam !!! Iwona
Opinia dodana przez: Iwonka

lekarz Paulina Przyłucka

Świętojańska 135 lok. 2
81-404 Gdynia

Młoda Pani dr. super lekarz, b. dobry kontakt, rzeczowa w przekazywaniu opinii, a dodatkowo miła i sympatyczna. Duża wiedza i fachowość. Wykonuje wszystkie badania na miejscu. POLECAM !!!!!
Opinia dodana przez: dorota

lekarz Jerzy Kosno

LUX MED
ulica Morska 127
81-222 Gdynia

Pan doktor Jerzy leczy dwójkę moich pociech już kilka lat.Jest konkretny ,dokładny w ocenie badań i wypytywaniu o objawy chorobowe.Daje poczucie bezpieczeństwa i tłumaczy zawiłości leczenia itp.Dzieci idą do Niego na wizytę bez strachu.

lekarz Agata Leksycka

Internista, Kardiolog

Wrocławska 54/pok.72
81-553 Gdynia

Bardzo dobry lekarz. W końcu mam tak dobrane leki , że czuję wyraźną poprawę zdrowia i samopoczucia.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Danuta Buller

81-589 Gdynia

Bardzo profesjonalny i kompetentny radiolog podchodzący z cierpliwością i zrozumieniem do pacjenta. Cierpliwie i zrozumiale odpowiada na każde pytanie i tłumaczy przy okazji wątki związane z badaniem.Chodzę od kilku lat do Pani Doktor na badanie usg tarczycy i piersi i każdemu polecam.
Opinia dodana przez: Iwona

lek. dent. Adam Jąkalski

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

ul. Pionierów 17/1
81-645 Gdynia

Wspaniały specjalista mający życzliwe podejście do pacjenta. Bezbolesne leczenie. Pełen zawodowy profesjonalizm. Wizyta to przyjemność. Polecam w 100%
Opinia dodana przez: Dana
{'id': 36027, 'name': u'Gdynia'} Psycholog
                                       mgr Natalia Thiemann

mgr Natalia Thiemann

Psycholog, Psychoterapeuta

Stowarzyszenie Hospicjum im.św. Wawrzyńca
Dickmana 6 Gdynia
Gdynia

Bardzo polecam p. Natalię jako profesjonalnego psychologa. Serdeczna i emanująca spokojem. Pomogła mi w relacjach rodzinnych.
Opinia dodana przez: Sandra

lekarz Donata Weltrowska

NZOZ Przychodnia Lekarska Chylonia I
ulica Rozewska 31
81-055 Gdynia

Pani doktor jest moim lekarzem od 1989 roku. Zawsze stara sie pomóc. Bez problemu da skierowanie do specjalisty. Wysłucha pacjeta ze spokojem i do konca Mam duzo problemow zdrowotnych i zawsze otrzymuje odpowiednia pomoc.Pani doktor posiada odpowiednia wiedzę. Odpowie na zadane pytania i watpliwsci. Robi co moze by pomoc w cierpieniu i nigdy nie lekcewazy Troszczy sie o pacjęta. Polecam
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Piotr Skowron

Neurolog

81-589 Gdynia

KONKRETNY,UPRZEJMY,KOMPETENTNY,BAAAAARDZO DOBRY NEUROLOG...PANA DOKTORA POLECIŁA WSPANIAŁA LEKARZ 1GO KONTAKTU,KTÓREGO NAWET NIE ZNA OSOBIŚCIE TYLKO Z LECZENIA WSPÓLNYCH PACJENTÓW,MIAŁA RACJĘ PROFESJONALISTA.
Opinia dodana przez: mariola

lek. dent. Janusz Kozłowski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Śródmieście"
Żwirki i Wigury 14
81-394 Gdynia

Wspaniały specjalista! Gdyby takich jak on było więcej, to by wszyscy byliby zdrowi. To, co go wyróżnia z pośród innych go wyróżnia, to osobiste podejście do pacjenta. Zawsze patrzy na ludzi jak na swoje dzieci, a więc patrzy na to, by usuwać zęby tylko w ostateczności, a tak to całą robotę robi aparatem. Świetna atmosfera. W moim rodzinnym mieście kazano mi nosić wyciągany aparat. Nie działało to, więc mówiono mi, ...
Opinia dodana przez: Marysia

lekarz Sebastian Dajnowiec

Prywatny Gabinet Lekarski
Benisławskiego 19a lok. 2
81-173 Gdynia

wspanialy lekarz zajal sie mna kompleksowo reagowal na inne dolegliwosci ktore nie dotyczyly choroby leczonej bezposrednio przez doktora.To on wsluchal sie w to co mowilem i skierowa do lekarzy innych specjalnosci jestem wdzieczny bardzo mi pomogl.

lekarz Anna Dziewiątkowska

Psycholog dziecięcy

NZOZ Centrum Zdrowia Psychicznego
ulica Traugutta 9
81-384 Gdynia

Wspaniała kompetentna lekarka, bardzo pomogła mojemu synowi i mnie. Uważna na problemy dziecka, z świetnym podejściem. Bardzo kompetentna. Serdecznie ją polecam!
Opinia dodana przez: Zuzanna

lekarz Halina Pietkun

Aleja Piłsudskiego 30
81-400 Gdynia

Pani Doktor jest cudownym nie tylko lekarzem ale też człowiekiem. Nigdy nie odmówi pomocy, zawsze ciepła, sympatyczna, a do tego świetny specjalista jako lekarz. Wcześniej wielokrotnie pomogła mojej córce wyjść z choroby, a teraz także i mi. Wizyta nie ogranicza się tylko do badania, ponieważ Pani Doktor wszystko dokładnie tłumaczy, za co również jestem bardzo wdzięczna. Dziękuję Pani Doktor za pomoc i szczerze polecam jako lekarza!
Opinia dodana przez: Pacjentka

lek. dent. Helena Konkol-Marciniak

NZOZ Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny
Zakręt do Oksywia 3
81-244 Gdynia

Wspaniala Pani Doktor. Bardzo kompetentna, spokojna, potrafi jasno wyjasnic leczenie. No i co wazne nic nie bolalo. Zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: Arkadiusz Z.

lekarz Anna Wojtas

Psychiatra