Dodaj opinię Pokaż terminy

Absolwentka Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie, specjalność Psychologia Kliniczna. Pracuje również w Mazowieckim Centrum Neurorehabilitacji i Psychiatrii w Zagórzu na IV Oddziale Nerwic Młodzieży oraz Zespole Terapii Rodzin w Ośrodku „Synapsis”- Ośrodek Zdrowia Psychicznego i Problemów Rodzinnych. Odbyła liczne szkolenia, w tym m.in.: „Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie” ”Kliniczne studium przypadku Dzieci”, „Praca z klientem po traumie”.

Bylam juz u Pani Marty na 6 wizytach i z cala pewnoscia zamierzam kontynuowac. Jestem zdziwiona jak bardzo zmienilo sie moje zycie, na plus oczywiscie. Gdy umówilam sie na 1 wizyte bylam w ciezkiej depresji. Poprawa nastepowala stopniowo. Po 1 spotkaniu czulam ze jest to pomoc, której potrzebuje. Kazda kolejna wizyta dawala mi zadziwiajace efekty. Moja jakosc zycia zmienila sie diametralnie. Ponownie otworzylam sie na ludzi, spotkania, stopniowo zmieniam swoje nastawienie do zycia z negatywnego na bardziej pozytywne, poprawily sie moje relacje z chlopakiem, przyjaciolmi, rodzina. Obecnie pracuje nad motywacja do pracy oraz rozwojem zawodowym i osobistym. Goraco polecam Pania Marte tym osobom, ktore czuja koniecznosc pracy nad soba,a nie wiedza jak sie do tego zabrac. Pani Marta zapewnia ogromne oparcie i bezpieczenstwo, co jest podstawa walki z choroba, jak rowniez podstawa do samorozwoju.

Pani Marta Wiśniewska to bardzo dobry psycholog, któremu wiele zawdzięczam. Nagła utrata pracy, rozstanie z narzeczonym przyczyniło się do nerwicy i powolnym popadaniu w depresję. Dzięki Pani Marcie odnalazłam siłę do walki i podwyższyłam samoocenę. Nie boję się już wyzwań i stawiam sobie wysoką poprzeczkę. Wiem, że terapia dała mi wiarę w siebie i wiarę w lepsze jutro!

Nie byłam nastawiona na efekty natychmiastowe, dlatego tak bardzo się zdziwiłam, kiedy już po pierwszym spotkaniu zaczęłam dostrzegać poprawę. Teraz z każdą wizytą czuję się coraz lepiej. Pani doktor Wiśniewska jest lekarzem godnym polecania, gdyż widać, że pacjent jest dla niej na pierwszym miejscu. Umie słuchać i wyciągać wnioski z tego co mówi pacjent.

Psycholog Marta Wiśniewska jak najbardziej zasługuje na pozytywną opinię. Chodziłam do niej wraz z mężem na terapię, ponieważ troszkę się pogubiliśmy. Pani Marta ma wielkie serce i potrafi z każdym otwarcie rozmawiać, poradzić i postawić się na miejscu pacjenta w danej sytuacji. Serdecznie polecam i dziękuję za pomoc!

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani psycholog Marta Wiśniewska wie jak rozmawiać z pacjentem i przede wszystkim go uwaznie słucha. Nie byłam na wizycie z jakimś konkretnym problem, ot tak chciałam się poradzić w pewnej sprawie. czas porozmawiać z kimś obcym. Dziękuję Pani bardzo :)

Myślałam, że moje życie nie ma już sensu. Nie uśmiechałam się, nic mi się nie chciało, całymi dniami leżała bym wpatrując się w telewizor. Córka zabrała mnie na terapie do Pani Marty i dzięki niej nabrałam chęci do życia. To się nazywa psycholog!!

Najważniejszą cechą dobrego psychologa według moich mniemań jest empatia i zainteresowanie drugim człowiekiem. Właśnie tego oczekiwałam podczas wizyty u Pani Marty Wiśniewskiej. Na szczęście moje oczekiwania zostały zaspokojone. Ta Pani Psycholog jest na prawdę kompetentna i zna się na tym co robi.

Jeśli szukasz dobrego psychologa, to z całego serca polecam panią doktor Martę Wiśniewską. Jestem bardzo zadowolona z leczenia. Pani doktor jest kompetentnym lekarzem, z doskonałym podejściem do pacjenta, cierpliwie tłumaczy przebieg choroby. Jest kulturalna i sympatyczna.

miałam okazję być już u kilku psychologów w warszawie, ale pani Marta Wiśniewska okazała się być starzałem w 10tkę. To przede wszystkim człowiek, który potrafi zrozumieć drugiego człowieka i wie jak mu doradzić.

Wszystko w jak najlepszym porządku. Świetne podejście do problemu. Pani Marta potrafi słuchać i widać, że jest zaciekawiona rozmówcą. czułam się bardzo dobrze podczas spotkań i wiem, że dzieki nim wyszłam na prostą.

Wciąż poszukujesz "Psycholog dziecięcy Warszawa"?

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczna Centrum
ul. Modlińska 199 A / 51 ( 5 piętro)
NZOZ Centrum Zdrowia Kobiet
ul. Zygmunta Modzelewskiego 35 / 9 ( metro Wilanowska)
VeritaMed
ul.Długa 27 ( metro Ratusz Arsenał) , 00-236