Absolwentka Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie, specjalność Psychologia Kliniczna. Pracuje również w Mazowieckim Centrum Neurorehabilitacji i Psychiatrii w Zagórzu na IV Oddziale Nerwic Młodzieży oraz Zespole Terapii Rodzin w Ośrodku „Synapsis”- Ośrodek Zdrowia Psychicznego i Problemów Rodzinnych. Odbyła liczne szkolenia, w tym m.in.: „Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie” ”Kliniczne studium przypadku Dzieci”, „Praca z klientem po traumie”.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u tej pani psycholog.Jest bardzo miła i życzliwa, fachowe podejście.Co najwazniejsze to przede wszystkim czlowiek i tak traktuje swoich pacjentów.

Kiedyś wstydziłem się terpaii rodzinnej, ale gdy poszliśmy do Pani Marty moje zdanie na temat takiej terapii szybko się zmieniło. Dziekluje z całego serca

Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam właśnie do pani doktor Wiśniewskiej. Kompetentny, rzeczowy specjalista, znający się na swojej pracy, a do tego miły i kulturalny człowiek.

Bardzo dobry psycholog, do Pani Marty trafiłam z polecenia i nie żałuję. Pierwszy raz byłam u psychologa i bardzo się cieszę, że własnie u takiego.

Problemy młodzieży to często temat tabu, ale ja ze swoją córką postanowiłem spróbować u psychologa. Wyszło nam wszystkim to na dobre.Pani Marta Wiśniewska ma ogromną wiedze i doświadczenie

Ze swojej strony moge również dodać pozytywna opinie dla Pani Marty. Super kobietka z poczuciem humoru, bardzo otwarta i ma swietne podejscie do dzieci.

Czasem zdarzy mi się udać do psychologa, przyznam szczerze, że jeszcze nigdy nie trafiłam na tak wyluzowaną i pełną pasji pania psycholog.

Byłem razem z dzieckiem u tego psychologa i muszę przyznać, że bardzo nam pomogła. Mocno kompetentna kobieta i przede wszystkim bardzo zyczliwa.

Bardzo dobre podejście do pacjenta i jego problemów. Na spokojnie przebiegająca rozmowa. Duże zainteresowanie ze strony Pani Marty- Brawo :) jestem zadowolona

po starcie dziecka nie wiedziałam do kogo się udać, na szczęście znajoma poleciła mi Panią Martę. Terapia u niej bardzo dużo mi dała.