Absolwentka Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie, specjalność Psychologia Kliniczna. Pracuje również w Mazowieckim Centrum Neurorehabilitacji i Psychiatrii w Zagórzu na IV Oddziale Nerwic Młodzieży oraz Zespole Terapii Rodzin w Ośrodku „Synapsis”- Ośrodek Zdrowia Psychicznego i Problemów Rodzinnych. Odbyła liczne szkolenia, w tym m.in.: „Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie” ”Kliniczne studium przypadku Dzieci”, „Praca z klientem po traumie”.

Do takich psychologów aż chce się chodzić. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Pani Marta Wiśniewska okazuje wielkie wsparcie i jej porady są na prawdę skuteczne i przydatne.

Psycholog Marta Wiśniewska jak najbardziej zasługuje na pozytywną opinię. Chodziłam do niej wraz z mężem na terapię, ponieważ troszkę się pogubiliśmy. Pani Marta ma wielkie serce i potrafi z każdym otwarcie rozmawiać, poradzić i postawić się na miejscu pacjenta w danej sytuacji. Serdecznie polecam i dziękuję za pomoc!

Pani Marta Wiśniewska to bardzo dobry psycholog, któremu wiele zawdzięczam. Nagła utrata pracy, rozstanie z narzeczonym przyczyniło się do nerwicy i powolnym popadaniu w depresję. Dzięki Pani Marcie odnalazłam siłę do walki i podwyższyłam samoocenę. Nie boję się już wyzwań i stawiam sobie wysoką poprzeczkę. Wiem, że terapia dała mi wiarę w siebie i wiarę w lepsze jutro!

Zapewnia ogromne oparcie i bezpieczenstwo, co jest podstawa walki z choroba, jak rowniez podstawa do samorozwoju

Bylam juz u Pani Marty na 6 wizytach i z cala pewnoscia zamierzam kontynuowac. Jestem zdziwiona jak bardzo zmienilo sie moje zycie, na plus oczywiscie. Gdy umówilam sie na 1 wizyte bylam w ciezkiej depresji. Poprawa nastepowala stopniowo. Po 1 spotkaniu czulam ze jest to pomoc, której potrzebuje. Kazda kolejna wizyta dawala mi zadziwiajace efekty. Moja jakosc zycia zmienila sie diametralnie. Ponownie otworzylam sie na ludzi, spotkania, stopniowo zmieniam swoje nastawienie do zycia z negatywnego na bardziej pozytywne, poprawily sie moje relacje z chlopakiem, przyjaciolmi, rodzina. Obecnie pracuje nad motywacja do pracy oraz rozwojem zawodowym i osobistym. Goraco polecam Pania Marte tym osobom, ktore czuja koniecznosc pracy nad soba,a nie wiedza jak sie do tego zabrac. Pani Marta zapewnia ogromne oparcie i bezpieczenstwo, co jest podstawa walki z choroba, jak rowniez podstawa do samorozwoju.