Absolwentka Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie, specjalność Psychologia Kliniczna. Pracuje również w Mazowieckim Centrum Neurorehabilitacji i Psychiatrii w Zagórzu na IV Oddziale Nerwic Młodzieży oraz Zespole Terapii Rodzin w Ośrodku „Synapsis”- Ośrodek Zdrowia Psychicznego i Problemów Rodzinnych. Odbyła liczne szkolenia, w tym m.in.: „Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie” ”Kliniczne studium przypadku Dzieci”, „Praca z klientem po traumie”.

Jestem bardzo wdzieczna Pani Wiśniewskiej za uratowanie małżeństwa, dzieki jej terpaii. Jest to kobieta o na prawde wielkim sercu. Dziękuje

Terapia rodzinna przyniosła oczekiwany rezultat. Jestem bardzo wdzięczny za poświecony czas, każdą radę oraz zaangażowanie

Bardzo dobry psycholog specjalizujacy sie w terpaii rodzinnej. Polecam wszystkim serdecznie, warto sie wybrac.

Zapewnia ogromne oparcie i bezpieczenstwo, co jest podstawa walki z choroba, jak rowniez podstawa do samorozwoju