Paweł Opaliński

2,6
2,7
2,6
2,7

Podzielam opinie części przedmówców, ze trudno mi uwierzyć w zasadność i ilość tych negatywnych opinii. Bardzo kulturalny człowiek i kurtuazyjny przebieg wizyty. Lekarz kompleksowo wyjśnił obecne i prognozowane skutki urazu, proces przebudowy kości i inne oraz cierpliwie odpowiadał na wszelkie pytania i wątpliwości, a trochę ich miałam. Udzielił wielu cennych rad jak postępować po w okresie rekonwalescencji po kontuzji. Szczerze polecam Pana dra Opalińskiego.

Lekarz jest obcesowy, traktuje pacjenta z góry i niechętnie bada, nie mówiąc o zleceniu rehabilitacji czy USG. Byłam u niego 2 razy i za każdym razem to samo. Spychologia- "proszę wrócić za pól roku to zobaczymy, a na razie czekamy". Nie polecam.

Szczerze polecam Pana Doktora Opalińskiego, którego poznałam dzisiaj w CMS na Wawelskiej w Warszawie. Zachęciła mnie informacja, że Pan Doktor leczy również dzieci, wiec założyłam, że będzie to ktoś kontaktowy i uprzejmy. I nie zawiodłam się. Pan Doktor okazał się osobą miłą i kulturalną, poświęcił mi dużo czasu, dokładnie zbadał, objaśnił na czym polega problem.Udzielił chętnie odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Był zdecydowany w postawieniu diagnozy i zalecił postępowanie tłumacząc szczegółowo co i jak tak odnośnie leków jak i fizykoterapii. W niedalekiej przeszłości odwiedziłam w innych sprawach kilku lekarzy ortopedów w prywatnych placówkach, ale nigdzie nie miałam wrażenia że lekarz naprawdę się mną zaopiekował. Jeszcze raz dziękuję , Panie Doktorze. Mam nadzieję, że dzięki Panu będę mogła wyjechać za kilka dni na wakacje, na co nie miałam już nadziei.Teresa

Ludzie. Ten lekarz NIE PRZYJMUJE w Grodzisku Mazowieckim! Widzę tu wielkie lamenty, osób narzekających na INNĄ osobę. Byłem u niego z wizytą w Warszawie, świetny lekarz. Szybko, kompetentnie, zainteresowany pacjentem. Polecam!

Świetny lekarz. Nie rozumiem opinii jakoby miał być 'niezainteresowany pacjentem', ani przez chwilę nie odczułem na sobie takiego zachowania. Kompetentnie, szybko, sprawnie, polecam!

Parodia wizyty u lekarza. Człowiek arogancki i obcesowy. Od wielu lat mam poważną skoliozę, potwierdzoną przez wielu lekarzy. Zdecydowałam się na wizytę ze względu na nasilający się ból w odcinku piersiowym i uczucie drętwienia w różnych częściach ciała. Pan Opaliński stwierdził, że nie widzi problemu, że za 30 lat dopiero zobaczę, co to ból (teraz mam 26). Drętwienie wytłumaczył stresującą pracą (!) . Powiedział, że ostatecznie może wysłać mnie na krioterapię, ale, cytuję: "po co ma pani chodzić na zajęcia ze starymi babami, skoro może pani pójść na fitness z koleżankami". Gdyby nie chodziło o moje zdrowie, to ubawiłabym się setnie. Makabra.

Paweł Opaliński .NIE PRACUJE w szpitalu w Grodzisku.Ponizsza opinia dotyczy kogoś innego( zbieżność nazwisk)

Okropny lekarz, jeśli w ogóle można nazwać go lekarzem. Chamski i arogancki okularnik. Non stop krzyczy, nie umie spokojnie NIC powiedzieć. Po dzisiejszej wizycie w szpitalu jutro składam na niego skargę do dyrekcji szpitala w Grodzisku Maz., bo nie jest dopuszczalne, aby taki "człowiek" tam pracował. NFZ będzie następny. Coś trzeba z tym fantem zrobić !!!

Bardzo miły i kompetentny lekarz,doskonałe podejscie do pacjenta,po moim urazie dzięki panu Opalińskiemu nie ma sladu.Gorąco polecam doskonały specjalista.

bardzo dobry i kompetentny uprzejmy, miły i wyrozumiały dla pacjentów, znający się dobrze na swoim zawodzie - wysokiej klasy specjalista jako ortopeda.