Paweł Opaliński

2,6
2,7
2,6
2,7

bardzo dobry ortopeda przeprowadził operację stopy 7 lat temu wspaniałe podejście do pacjenta. NERKA MARIANN

ten lekarz nie powinien prowadzić praktyki lekarskiej. Poszłam do niego z bólem kolan który ma od kilku miesięcy. "Lekarz" stwierdził że skoro mnie boli od kilku miesięcy to znaczy że to nie jest nic poważnego. Miałam ze sobą prześwietlenia, usg kolan na które nawet nie spojrzał. Stwierdział chondromalację kolana i zalecił spacery oraz w ostateczności krioterapię. Tego samego dnia dostałam się do innego lekarza i podejście oraz rodzaj badania, zalecenia były zupełnie inne. Szkoda czasu na niego.

szkoda czasu, po wizycie wiem tyle samo co i przed czyli niewiele... zadnej diagnozy tylko srabiluzator kupic i tyle a lekarz ktory robil usg podejrzewal zerwanie wiezadla krzyzowego przedniego ten generalnie tego w zaden sposob sie nie odniosl.

Dziwny lekarz, trafiłam do tego Pana "Doktora" z urazem stopy, dokładnie ze stłuczeniem.Pan Doktor stwierdził że mam zerwane więzadło w stopie, że mam kupić sobie stabilizator, odbyć 10 serii zabiegów z fizjoterapii, a potem zrobić Usg(po zabiegach) .W sklepie ortopedycznym technik fizjoterapii stwierdził że nie mam na pewno zerwanego więzadła.I żaden stabilizator potrzebny mi nie jest, muszę to po prostu przeczekać i odleżeć. Po kilku dniach zrobiłam Usg, które wykazało że wszystko jest ok. Po prostu to było stłuczenie, które trzeba było przeczekać.

Po przeczytaniu zamieszczonych komentarzy nie ukrywam obawiałam się wizyty. Cieszę się, że jej nie odwołałam. Pan doktor bardzo dokładnie zbadał dziecko, postawił diagnozę po czym skierował na badania, aby ją potwierdzić. Bardzo długo i cierpliwie tłumaczył na czym polega schorzenie, wyjaśnił metody leczenia. Był również bardzo miły dla córki.

Odradzam, trafiłam do niego w 6 mies. ciąży ze spuchniętą kostką, z dużym bólem pod kostką. Lekarz był bardzo nieuprzejmy, w ogóle nie spojrzał nogą, jak zobaczył, że jestem w ciąży podniesionym tonem spytał po co przyszłam, bo on mi żadnych leków nie przepisze, więc tracę jego czas. Bez spojrzenia na kostkę stwierdził, że to normalne, że spuchła mi noga i mnie boli, bo przecież jestem w ciąży. Bardzo się wymądrzał, nie dał mi do dojść do słowa, tłumaczył jak idiotce co się dzieje jak rośnie brzuch, z jego diagnozy wynika, że wszystkim kobietom w ciąży puchnie kostka i boli. Usłyszałam, że przy drugiej ciąży też mnie będzie boleć. Nic nie zalecił, nawet żadnych okładów, w nocy z bólu spać nie mogłam, moje męki trwały 2 tygodnie. Jak powiedziałam, że moczyłam kostkę w ciepłej wodzie (nie gorącej), zaczął na mnie krzyczeć, że przez moją głupotę mogę poronić.. Odradzam, ten pan powinien brać leki na uspokojenie albo zmienić zawód, a nie wyżywać się na pacjentach!

GNÓJ, PROSTAK, GBUR I CHAM!!! Zgłosiłam się do niego z 3,5 letnią córeczką (do szpitala w Grodzisku Maz.), która posiada przypadłość polegającą na wypadaniu główki kości promieniowej w rączce. Po takim zajściu rączkę trzeba jak najszybciej nastawić, gdyż dziecko bardzo cierpi nie mogąc nawet poruszyć rączką, a ponadto każda minuta zwłoki jest groźna dla dziecka. Na wizycie poinformowałam doktora Opalińskiego, że dziecku zdarzają się takie sytuacje i że tym razem ma identyczne objawy - ten laik od razu podniesionym tonem zaczął się mądrzyć, że to na pewno nie to, że nie mam racji i trzeba zrobić prześwietlenie bo to co innego - pomimo, iż wszystkie objawy się zgadzały (kto zna to schorzenie wie o czym mówię - nie będę rozwodzić się tu szczegółowo), zaś ogólnie wiadomym jest, że żadne rtg tego "urazu" nie wykaże!!! Natychmiast poprosiłam o wezwanie przełożonego, z którym nie dało się normalnie porozmawiać, bo ten idiota przerywał nawet wypowiedzi swojego przełożonego - zabrałam stamtąd dziecko i pojechałam do W-wy na ulicę Działdowską, gdzie inny lekarz ostro skrytykował tego gówniarza i cały szpital w Grodzisku!!! Jednym ruchem nastawił dziecku rączkę i było po wszystkim. Niestety - przez durnia dziecko cierpiało dobę zamiast kilkudziesięciu minut!!! A tamten laik nawet nie zapytał jak "uraz" został spowodowany - gdyby dał mi dojść do słowa i powiedzieć, że przez pociągnięcie ręki - od razu powinien postawić właściwą diagnozę - z pewnością nie zostawię tak tej sprawy i zamierzam złożyć oficjalną skargę - gnojek trafił na niewłaściwą osobę!!!
Błagam, omijajcie tego palanta z daleka!!!

Niestety, akle jestem bardzo niezadowolona z wizyty u tego lekarza. Bardzo arogancki i wywyższający się. Nie liczy się z pacjentem.

Tak nienormalnego lekarza jeszcze nie widziałam. To cvhyba nie lekarz, a jedynie przyuczony do zawodu . Omijajcie go. To arogancki typ, złosliwy krzykacz. Leczy na oko. Traktuje pacjentów jak idiotów. Może zdawkowo udzielić pouczenia ale tylko o tym co jest napisane na skierowaniu. Brak komplesksowej oceny, bo pyta kto mu za to zapłaci. To ujma dla CMS zatrudniać takiego lekarza.

Trzeba żeby osoby nie zadowolone z usług tego lekarza napisały skargi do NFZ u - wszystkich na to namawiam bo to nie możliwe ,żeby taki lekarz leczył ludzi ! Arogancji,prostacki i złośliwy - moim zdaniem jest chory psychicznie ( to nie jest obraza z mojej strony tylko fakt ) i na to trzeba zwrócić poważną uwagę. W ogóle mi nie pomógł - wręcz przeciwnie .Odradzam!