Paweł Opaliński

2,6
2,7
2,6
2,7

Potwierdzam, Pan doktor bardzo uprzejmy, ale najchetniej gdyby nie musial to by nie badal pacjenta. Czuje sie nie usatysfakcjonowana samym badaniem i diagnoza.

Jakby mógł to by na mnie nakrzyczał. Nie spodobało mu się miejsce gdzie wykonywałam badania i gdzie uczęszczałam na rehabilitacje. Na pytanie o ewentualny zabieg oburzył się, że w ogóle mam świadomość, że zabiegi się wykonuje. Nie polecam nikomu!

bardzo dobry lekarz ortopeda. Polecam szczególnie w artroskopii.

bardzo dobry lekarz ortopeda.
Polecam szczególnie w artroskopii.

Byłam u doktora kilkukrotnie w CM LIM, Pan doktor owszem jest sympatycznym człowiekiem i rzeczywiście reaguje dość sprawnie na problem pacjenta. Raz nawet pomógł mi w realizacji rehabilitacji poza CM, państwowo, czyli bezkosztowo, i to w dość krótkim czasiem, doceniam starania. Ale generalnie w moim odczuciu postępuje dość schematycznie. Pamiętam też, że zdarzyło mu się nie dotykając miejsca schorzenia, w sensie nie badając pacjenta w ogóle, wypisać receptę i tyle... Moja koleżanka tez poszła kiedyś z bolącą stopą, nawet jej nie dotknąwszy zalecił leki i już. Nie wiem, nie znam się, może Pan doktor ma takie wspaniałe oko, że nie musi dotykać, badać co zacz...ale pacjent z pewnością poczułby się potraktowany bardziej serio, czyli tak, jak na to zasługuje. Podsumowując: jeśli nie doktor Symanek, to w sumie dr Opaliński alternatywnie jest ok.

Doskonałe zrozumienie potrzeb pacjenta. Wyczerpujące wyjaśnienia. Szybka i skuteczna pomoc.